Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Komis - Kupowanie hurtem
TAK 67%  67%  [ 14 ]
NIE 33%  33%  [ 7 ]
Razem głosów : 21
Autor Wiadomość
 Temat postu: Komis - Kupowanie Hurtowe
PostWysłany: 16 Sie 2021, 09:25 

Wychodzę z kontr propozycją by pobudzić komis w CT.
W chwili obecnej po prostu trzeba się ostro naklikać, więc niektórzy gracze nie wystawiają aut w komis, bo czekają, aż ktoś kupi, a niektórzy nie kupują bo nie chcą skakać po garażach.
W związku z tym mam pomysł, by powstała opcja "kup wszystkie dla mnie" i działała podobnie jak ma to miejsce u dilera, system automatycznie wypełniałby puste miejsca garażowe.
Lub chociaż dodać opcję "kup wszystkie" dla Komisowych rezerwacji dla konkretnego gracza.

Temat postu: Re: Komis - Kupowanie Hurtowe
PostWysłany: 16 Sie 2021, 14:48 

Jestem na nie bo to nie zmoeni tego ze komis bedzie pelny tylko na ewenty a poza dalej to bedzie to samo... i noe wierze ze ludzie nie wystawiaja bo nikt nie chce kupowac.. owszem nikt nie kupuje prawie aut nieewentowych bo sam ja wystawilem cos kolo 300 sztuk ktore moment poszly wiec tym sprawy komisu nie zalatwi sie... bo zawsze po ewentach do kolejnego beda pustki

PostWysłany: 16 Sie 2021, 16:15 

No stary po pierwsze ty technologię masz postawioną wysoko grasz raczej sam pod siebie niż pod resztę spedycji więc niech wszyscy klikają zawzięcie bo ty tego i tak nie robisz my w przeciwieństwie do ciebie nie wymyśliliśmy tego pod siebie lecz pod ludzi którzy wspólnie tworzą zgrane ekipy

PostWysłany: 16 Sie 2021, 17:24 

A może zrobić prościej? Żeby filtry w P. Garaże oraz w komisach sie nie resetowaly co odświeżenie strony? Nie będzie to tak sprawne jak w poście Marko, ale i tak przyśpieszy cały proces. W końcu są filtry w pewnych podstronach, które się nie zmieniają przy przeładowaniu. To może czas to samo zrobić z filtrami w tych dwoch zakładkach?

PostWysłany: 16 Sie 2021, 20:18 

Kiler666 napisał(a):
No stary po pierwsze ty technologię masz postawioną wysoko grasz raczej sam pod siebie niż pod resztę spedycji więc niech wszyscy klikają zawzięcie bo ty tego i tak nie robisz my w przeciwieństwie do ciebie nie wymyśliliśmy tego pod siebie lecz pod ludzi którzy wspólnie tworzą zgrane ekipy

No sorki ale nie do konca tak jest ty mpwisz o graczach w spedycji a mi glownie chodzi o robujanie komisu o dla gravzy ko wojowych ... ja przyznaje ci racje w 100 % ale to nie zmienia faktu ze gracze konwojowi czekaja od ewentu do ewentu

PostWysłany: 12 Paź 2021, 16:43 

A ja jestem na tak

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości