Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Przenoszenie kierowcow miedzy wybranymi graczam?
1. TAK 81%  81%  [ 26 ]
2. NIE WIEM 3%  3%  [ 1 ]
3. NIE 16%  16%  [ 5 ]
Razem głosów : 32
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Przenoszenie kierowcow wewnatrz spedycji....
PostWysłany: 03 Kwi 2020, 12:04 

Nawet w siedzibie spedycji można by wprowadzić dodatkową opcję

PostWysłany: 04 Kwi 2020, 07:28 

Miejscowość: WaRsZaWa
Kiler666 napisał(a):
Zabiją ją bardziej handel kierowcami i podbieranie ich przez innych ja mam na s7 ponad 10 000 kierowców niezwalniam ich bo ludzie ze spedycji nie są wstanie ich złapać w up zresztą jak dyskutować z kimś kto sobie szkolił do 5 w obecnym czasie gdzie mozna do 3 a reszta w trasie

Przekazując wyszkolonych kierowców innym graczom , krótkoterminowo możesz odczuć, że im pomagasz. Długoterminowo pozbawiasz ich pewnego etapu gry. Jak na dzień dobry dostaną kierowców 5 gwiazdkowych to na chwilę się ucieszą i co dalej ? Przekażesz im też lepsze samochody ? Naczepy ? Kasę z konta spedycyjnego aby mi pomóc w szybszym rozwoju ? Gra powinna mieć swoje etapy. Im trudniej tym lepiej bo wolnej się nudzi. Jakbyś w miesiąc osiągnał maksa w całej grze to powiedz proszę ile byś wytrzymał wysyłając najmocniejsze konwoje na tych samych maksymalnych trasach ?
Co do handlu kierowcami za czeki... hmm... brak możliwości rezerwacji wprowadza właśnie drobe ograniczenie takiej funkcji bo nawet jak ktoś się dogada to nie ma pewności, że kupieni kierowcy trafią właśnie do niego. Ktoś może być szybszy i podebrać kierowców...

PostWysłany: 05 Kwi 2020, 20:26 

Właśnie przez takich ludzi zalozylismy ten temat

swieże ogłoszenie : Przemo333: KIEROWCY W DUŻEJ LICZBIE DO ZGARNIĘCIA ZA GARŚĆ CZEKÓW (DO UZGODNIENIA). POLSKA , DE I INNE. ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT. POZDRAWIAM

PostWysłany: 05 Kwi 2020, 20:27 

Właśnie przez takich ludzi zalozylismy ten temat

swieże ogłoszenie : Przemo333: KIEROWCY W DUŻEJ LICZBIE DO ZGARNIĘCIA ZA GARŚĆ CZEKÓW (DO UZGODNIENIA). POLSKA , DE I INNE. ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT. POZDRAWIAM

PostWysłany: 06 Kwi 2020, 19:57 

Temat szkolenia kierowców to jest długi jak rzeka, już kiedyś był wałkowany i w dalszym ciągu zdania nie zmienię, gdybym dzisiaj zaczynał grę to po 2 tyg. już by mi się znudziła, obecny kształt szkolenia kierowców jest za długi, a szkolenie kierowców w trasie trwa nieziemsko długo. Najważniejsze to, żeby wyszkolić kierowcę do 4 *, a 5 * to jest taki "bonus", "szpan " jak kto woli bo ile lepsji w trasie są kierowcy 5 *. Jak dobrze pamiętam zmiany miały doprowadzić do tego, żeby gracze nie trzymali tysięcy kierowców w garażach, a ja wolę ich przerzucać nawet z Portugali do Osmańczuk bo i tak szybciej tam dotrą niż nowych wyszkolę. Jedyny plus z nowymi kierowcami to fakt, że nie trzeba szukać powrotów (bo nie mamy min. 4* kierowców), dlatego jestem na TAK w każdym przypadku gdy zmienia to coś z kierowcami i ułatwia grę.
P.S. Gdzie w rzeczywistości kierowca bez doświadczenia nie może brać towaru w drodze powrotnej? Tutaj dozwolone jest wszystko nawet jeżdzenie ciężarówkami 300 km/h :) ")

Spedycja V.I.P. Transport

PostWysłany: 20 Kwi 2020, 21:50 

Jestem na tak ale dla opcji "Transfer w ramach wlasnej spedycji"
Wszak rotacja pracowników między firmami zależnymi czasami się odbywa na przykład gdy brakuje obsady...

PostWysłany: 25 Kwi 2020, 07:11 

Miejscowość: WaRsZaWa
Toranaga napisał(a):
Jestem na tak ale dla opcji "Transfer w ramach wlasnej spedycji"
Wszak rotacja pracowników między firmami zależnymi czasami się odbywa na przykład gdy brakuje obsady...

Obawiam się, że przy takim rozwiązaniu, właściciel spedycji miałby z 1000 kierowców 5*. Każdy nowy gracz, wchodzący do spedycji mógłby otrzymać (lub kupić za czeki) wyszkolonych kierowców. I spokojnie opuścić spedycję.

PostWysłany: 01 Lip 2020, 11:40 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Tak źle, tak nie dobrze, może zrobić to z jakimiś limitami, np. max 10 kierowców ze spedycji na miesiąc? Wtedy jesteśmy w stanie pomóc nowym graczom, gdzie spedycje wieloosobowe będą miały większe znaczenie, a gracz nie straci całej zabawy...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości