Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Czy jesteś za możliwością wyboru rodzaju konwoju wylosowanego z kanistra?
TAK 33%  33%  [ 3 ]
NIE 67%  67%  [ 6 ]
Tak, ale w inny sposób 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 9
Autor Wiadomość
 Temat postu: Rodzaj konwoju wylosowanego z kanistrów
PostWysłany: 09 Mar 2018, 13:52 

Często zdarza się, że wylosujemy z kanistra konwój, który nam nie odpowiada. Np wożę tylko pg, a wylosowało mi konwój uniwersalny. I odwrotnie - nie wożę pg, a wylosowało mi konwój pg.
Nie bardzo mamy co z takim niechcianym konwojem zrobić, bo nam niepotrzebny, a sprzedać się go nie da.

Moja propozycja to danie wyboru po wylosowaniu konwoju z kanistra, czy chcemy konwój uniwersalny czy pg.

W tej chwili przychodzą mi do głowy dwa sposoby:
1. Po informacji że wylosowaliśmy konwój, przed odbiorem karty zaznaczamy którą wersję chcemy - pg czy uniwersalny
2. Po wylosowaniu konwoju dotychczasową metodą, mamy na karcie opcję "wymień na inny typ" i jednym kliknięciem wymieniamy pg na uni, albo uni na pg

Nie wiem która z opcji jest łatwiejsza do wprowadzenia technicznie.
Mówimy oczywiście o wymianie na równorzędny silnik.

Czyli np wylosowałem Skanię uniwersalną o ładowności 11,6 mln kg i mogę ją wymienić tylko na Skanię pg o ładowności 50 mln kg.
Wylosowałem Skanię pg o ładowności 31,3 mln kg i mogę ją wymienić tylko na Skanię uniwersalną o ładowności 7 mln kg
Wylosowałem Tandroma pg o ładowności 31,3 mln kg i mogę go wymienić tylko na Tandroma uniwersalnego o ładowności 6 mln kg.
itd

Zapraszam do ankiety i dyskusji

Temat postu: Re: Rodzaj konwoju wylosowanego z kanistrów
PostWysłany: 09 Mar 2018, 16:23 

teraz gra wymaga wozenia wszystkiego wiec chyba nie ma tematu? a karnistry sa tylko bonusem a co z nich wypada to juz losowe jest, zaraz kazdy zacznie wypowiadac sie a co z ciagnikami zwyklymi i solowkami?

PostWysłany: 09 Mar 2018, 17:07 

Proponuję do tego pomysłu dodać jeszcze przyciski:
- zamień pogodę na ładniejszą
- wylosuj mi nową trasę w konkursie
- wylosuj inny typ progresji
- itp
w końcu zamieniasz to samo na to samo ale w wymarzonej wersji, niech się losuje co chce ja i tak wybiorę sobie co mi bardziej odpowiada

A tak na poważnie.

Normalnie: "Dać palec, weźmie całą rękę "
Speedy zmienił nagrody, usunął śmieci i dał fajne konwoje - mało

Co będzie następne?

Dostałem w prezencie najlepszy wymarzony konwój - ale dlaczego tylko jeden?

Ja rozumiem że spraw tyczy się konwojów, których nie można sprzedać.
Pozdrawiam.

PostWysłany: 09 Mar 2018, 18:33 

Jak by się ten pomysł uchował i doszedł do skutku to chętnie bym z takiej wymiany skorzystał. Mam obecnie konwój skanie PG w karcie i jak by było można wymienić na auto w tej samej klasie na konwój uniwersalny to czemu nie. W końcu płacimy za czeki swoje pieniadze (oczywiście z nie przymuszonej woli) kupujemy unikaty takie jak nam pasują to dlaczego nie dać wyboru auta które wylosujemy z kanistra. Załóżmy mam same skanie unikaty (konwoje UNI) a tutaj wypada mi konwój PG to dlaczego by go nie wymienić też na uniwersalny. Ja się o unikat w karnistrze nie proszę ale jak już wypadnie to dlaczego nie dać możliwości wymiany na taki co mi pasuje.

PostWysłany: 09 Mar 2018, 18:47 

moze lepiej zlikwidowac kanistry i wtedy nie bedziesz mial problemow ze nie wylosowales to co chcesz?
jak grasz w totolotka to tez bedziesz krzyczal ze nie chciales trafic 5 tylko 6 i zeby zamienili jedna liczbe?

PostWysłany: 09 Mar 2018, 18:52 

Przecie z to propozycja. Rozmawiamy, każdy mówi swoje zdanie na ten temat. Moje jest właśnie takie. Twoje jest inne to to napisałaś. Szanuję je chodź jest inne od mojego. Tutaj nie każdy musi się zgadzać z każdym.Nie potrafisz uszanować innego zdania niż swoje to nie pisz lepiej nic. Ja się do Twojego nie odwołuję.

PostWysłany: 09 Mar 2018, 18:55 

BAZZAAR86 napisał(a):
Przecie z to propozycja. Rozmawiamy, każdy mówi swoje zdanie na ten temat. Moje jest właśnie takie. Twoje jest inne to to napisałaś. Szanuję je chodź jest inne od mojego. Tutaj nie każdy musi się zgadzać z każdym.Nie potrafisz uszanować innego zdania niż swoje to nie pisz lepiej nic. Ja się do Twojego nie odwołuję.

podaje przyklad dlaczego nie, sam kupuje czeki i losuje kanistry co bedzie to bedzie to to akceptuje a nie placze ze to taki konwoj a nie inny, za chwile za logowanie bedziecie sie drzec o unikaty , to juz delikatne przeginanie moze wezcie sie za granie zamiast plakac o byle co?

PostWysłany: 09 Mar 2018, 18:57 

Dobra. Ja powiedziałem swoje zdanie Ty swoje i kropka. Są inne i o to chodzi inaczej nie było by ciekawie.

PostWysłany: 09 Mar 2018, 19:03 

ok to idzmy dalej a co tam
wprowadzic unikaty za logowanie , co 7 dzien konwoje niech beda a co tam ,
pogoda na zamowienie najlepiej slonecznie caly rok
po co kupowac czeki co miesiac darmowe 10 tys
co trok grania no np po 100 konwoi , skoro coraz wiecej rozczeniowych pomyslow to idzmy dalej

PostWysłany: 09 Mar 2018, 19:07 

a teraz tak na powaznie bardziej
moze lepeij dac mozliwosc handlowania konwojami w komisie? skoro mozna innymi ciagnikami to dlaczego nie konwojami unikatami , wtedy wystarczy sie zamienic z kims i po klopocie , sprawa rozwiazana
dostaniesz przypadkiem nie ten konwoj co trzeba to wtedy w komisie sprzedasz lub wymienisz

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości