Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Czy jesteś za zniesieniem limitu członków spedycji????
Tak 41%  41%  [ 9 ]
Nie 55%  55%  [ 12 ]
nie mam zdania 5%  5%  [ 1 ]
Razem głosów : 22
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zniesienie limitu członków w spedycji
PostWysłany: 06 Mar 2018, 12:08 

Miejscowość: Rogów
Goldenik napisał(a):
Wg mnie limity w spedycjiach powinny zostać, tylko że nie działają jak było to wcześniej ustalone. Niech będzie konkuręcja wśród graczy i walka o miejsce w lepszych spedycjach.teraz widzę każdy może mieć 20 miejsc nie wiem my mamy 9 poziom ale nadal możemy tylko 20 osób przyjąć nie więcej. Przyznajcie się w której spedycji jest aktywnych konkursowo lub nawet nie konkursowo więcej niż 15 osób. A w konkursachto założe się że jeździ max 5-7 osób mimo wymogu zgłoszenia 8.
pozdr.

U mnie jezdza w konkursach prawie wszyscy gracze

PostWysłany: 06 Mar 2018, 16:28 

Miejscowość: Sosnowiec
Cronox1987 napisał(a):
Dokladnie poza tym kazdy mial szanse zapraszac i przyjmowac graczy przed limitem a teraz placz bo nie moge kogos przyjac limit jest jaknajbardziej wskazany nie po to badam i wydaje tyle kasy ze spedycji zeby teraz to zniesiono jak kogos nie stac to znaczy ze nie powinien spedycji prowadzic

Jeżeli szybki da jakiś inny bonus adekwatny do wydanej kasy, to czemu nie? Tak jak pisałem wyższa kasa za zlecenia będzie lepsza od ilości graczy :P

PostWysłany: 06 Mar 2018, 18:34 

Miejscowość: Rogów
Taki bonus mozna wprowadzic jako dodatkowe badanie bo zaraz sie okaze ze czesc spedycji bedzie plakac bo nie badali bo nie bylo sensu i teraz maja maly poziom itd tak jak to zwykle bywa. O limicie wiadomo bylo nie od wczoraj a placz i tak jest

PostWysłany: 07 Mar 2018, 18:04 

Jestem na nie. Chcesz mieć dużą spedycję - płać. Jedyne co uważam co powinna zrobić administracja to natychmiastowe usunięcie graczy ze spedycji, które przekraczają limity. Albo gramy fair albo wcale. A z drugiej strony teraz przerabiając siedzibę spedycji na inny bonus to dlaczego spedki jednooosobowe mają być stratne i tracić intratne bonusy do prędkości / ładowności etc i gonić inne spedycje? Były od początku jasno ustalone zasady, wystarczy się ich teraz trzymać. Zmienianie reguł w trakcie gry jest słabe i to bardzo.

PostWysłany: 14 Lip 2018, 19:59 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Dobrze zamykam temat, co do pomysłów innych budynków. Możemy je wprowadzić, nie będziemy zmieniać zasad Siedziby Spedycji

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości