Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wyzwania - pierwsza ogólna wizja
PostWysłany: 04 Mar 2018, 18:10 

PanBerb napisał(a):
Jeżeli ktoś wozi tylko pg, albo tylko jeden inny rodzaj, to jest to jego świadomy wybór, a nie wybór narzucony przez grę.

Ten system będzie po prostu bardziej honorował wszechstronnych graczy. To nie ma być nagroda za staż w grze, czy nagroda za ilość przewiezionego jednego rodzaju towaru.
Zawsze można zacząć wozić też inne towary, zmienić nieco koncepcję grania. A jeśli ktoś chce do końca swojego grania wozić tylko jeden towar, to jego problem.

Chcemy żeby gra się zmieniała, to i my musimy się czasem dla niej zmieniać.

sadzac po rejestracji dopiero zaczynasz gre wiec pogadamy za rok wtedy sie wypowiadaj bo na razie masz pewnie 2 solowki

PostWysłany: 04 Mar 2018, 18:39 

Skoro on ma dwie solówki to Ty też możesz sobie kupic ze 2 i bedziecie razem rozwijac przewóz róznych towarów:)

Ma rację , takie premie powinny przysługiwać za rózwoj w różnych kierunkach. Jesli ktoś wozi samo PG , to nie znaczy że ma zablokowane inne naczepy. Zawsze może sobie coś dokupic i wozic .
Jeśli Szybki zorganizuje to tak że dobre premie bedzie można dostać wożżc tylko PG , to chyba bedzie musiał sie liczyć z koniecznościa zlikwidowania pozostałych naczep i ciągników.

PostWysłany: 04 Mar 2018, 18:40 

dlatego trzeba pomyslec o kazdej stronie, w tej chwili i konkursy i progresja jest tylko pod inne zestawy niz pg wiec poniekad to troche dyskryminacja
owszem moge kupic kilka tysiecy zestawow , malo tego wymienie konwoje na zwykle by wozic wszystko , tylko co jak kilka osob tak zrobi i zaraz bedzie lagowanie

PostWysłany: 04 Mar 2018, 18:45 

"Troszkę" się mylisz. Rejestracja na forum jest niezależna od rejestracji w grze. Doświadczony gracz powinien o tym wiedzieć.

Sądząc po Twojej nieco histerycznej i zmierzającej do ośmieszenia rozmówcy reakcji, brakuje Ci innych argumentów. Ja wolę rzeczowe dyskusje, a nie wycieczki osobiste. Pohukiwania na mnie nie działają.

Wybierając wożenie tylko pg nastawiasz się na zarobek, bo pg to największa kasa w przeliczeniu na kg towaru. Bo przecież nie ze względu na fajnie wyglądające naczepy? Czyli jest to świadomy wybór czegoś, kosztem czegoś innego.
Po wprowadzeniu proponowanego systemu trochę na tym stracisz, a właściwie to mniej zyskasz. Czyli za swój wybór odpowiedzialnością chcesz obarczyć resztę świata. Jak Kali ukraść krowa, to dobrze, ale jak Kalemu ukraść krowa, to niedobrze?

Zamiast się mazać, lepiej zacząć wozić inne towary. Ja np wożę tylko zwierzęta. Ale przewiozłem kilka razy konwojami konkursy "wszystkie typy po równo" i mam tylko od tego 3-4 poziom innych towarów. Można?

PostWysłany: 04 Mar 2018, 18:49 

PanBerb napisał(a):
"Troszkę" się mylisz. Rejestracja na forum jest niezależna od rejestracji w grze. Doświadczony gracz powinien o tym wiedzieć.

Sądząc po Twojej nieco histerycznej i zmierzającej do ośmieszenia rozmówcy reakcji, brakuje Ci innych argumentów. Ja wolę rzeczowe dyskusje, a nie wycieczki osobiste. Pohukiwania na mnie nie działają.

Wybierając wożenie tylko pg nastawiasz się na zarobek, bo pg to największa kasa w przeliczeniu na kg towaru. Bo przecież nie ze względu na fajnie wyglądające naczepy? Czyli jest to świadomy wybór czegoś, kosztem czegoś innego.
Po wprowadzeniu proponowanego systemu trochę na tym stracisz, a właściwie to mniej zyskasz. Czyli za swój wybór odpowiedzialnością chcesz obarczyć resztę świata. Jak Kali ukraść krowa, to dobrze, ale jak Kalemu ukraść krowa, to niedobrze?

Zamiast się mazać, lepiej zacząć wozić inne towary. Ja np wożę tylko zwierzęta. Ale przewiozłem kilka razy konwojami konkursy "wszystkie typy po równo" i mam tylko od tego 3-4 poziom innych towarów. Można?

pewnie ze mozna ale sam szybki zaznaczyl ze nagrody maja byc za wytrwalosc i regularne granie a skoro mamy 9 typow transportu to moze powinno sie liczyc od 45 poziomu wtedy po 5 poziomie kazdego osiagniecia , wtedy nie bedzie naduzyc z multikontami goniacymi za unikatami , i trezba posidziec w grze troche by cos osiagnac a nie wszystko podane od razu na start
ja zawsze bylem za zmianami ale w granicach rozsadku i sprawiedliwie
a po drugie nie mam szans zmiany taboru bo jest limit kierowcow i nie mam mozliwosci zatrudnic kierowcow i co doradzisz wyburzenie garazy?

PostWysłany: 04 Mar 2018, 19:07 

:) Nie będę doradzał, nie o poradach jest ten wątek.

Ale jako ciekawostkę napiszę, że ostatnio wyburzyłem trochę garaży. Jak ma się jakiś cel, to warto czasem pokombinować co można zrobić żeby ten cel osiągnąć. Nawet jak na pierwszy rzut oka środki do osiągnięcia celu wydają się dziwne :)

PostWysłany: 04 Mar 2018, 19:19 

speedy napisał(a):
Moim zdaniem musimy uhonorować taką osobę i pokazać na CB, profile mało kto wchodzi.

A co jakby dawać medal osobom, które mają sumę tylko o 5 punktów mniejszy niż najlepsza osoba na serwerze.

Czyli jak najlepsza osoba ma 56 sumę poziomów to dostają wszyscy z poziomem 51 i powyżej. A dla osób z poziomem 56 jakiś lepszy medal.

Co Wy na to?

To by bylo najlepsze rozwiazanie... Wtedy nie bedzie az tak bardzo nawalonych roznych odznaczen pod CB ;] I nie zmieniac kolorow nickow.

remfire napisał(a):
A najlepszego ( top1 w rankingu) można poprostu wyróżnić na CB stosownym medalem czy pucharem przy nicku, tak aby każdy wiedział ze on jest najlepszy.

Odznaczenie szczegolne za najlepszego jesli chodzi o osiagniecia to ok. Ale odznaczenie za bycie w TOP1 rankingu PUNKTOWYM nie ma sensu bo w czolowce sa tylko osoby ktore woza PG...:)

Ogolnie te wyzwania trzeba troszke dopracowac tak zeby osoby ktore woza tylko PG nie byly poszkodowane (ja sam woze wszystkie typy) aczkolwiek jak juz pisali inni wyzej: NIKT IM NIE KAZE WOZIC JEDNEGO TYPU. Wiec moze kompromisem byloby poprostu sprobowac zrobic nagrody za osiagniecia w konkretnym typie (jakies mniejsze) + osiagniecia za "caloksztalt".

PostWysłany: 04 Mar 2018, 20:18 

Raven86 napisał(a):
speedy napisał(a):
Moim zdaniem musimy uhonorować taką osobę i pokazać na CB, profile mało kto wchodzi.

A co jakby dawać medal osobom, które mają sumę tylko o 5 punktów mniejszy niż najlepsza osoba na serwerze.

Czyli jak najlepsza osoba ma 56 sumę poziomów to dostają wszyscy z poziomem 51 i powyżej. A dla osób z poziomem 56 jakiś lepszy medal.

Co Wy na to?

To by bylo najlepsze rozwiazanie... Wtedy nie bedzie az tak bardzo nawalonych roznych odznaczen pod CB ;] I nie zmieniac kolorow nickow.

remfire napisał(a):
A najlepszego ( top1 w rankingu) można poprostu wyróżnić na CB stosownym medalem czy pucharem przy nicku, tak aby każdy wiedział ze on jest najlepszy.

Odznaczenie szczegolne za najlepszego jesli chodzi o osiagniecia to ok. Ale odznaczenie za bycie w TOP1 rankingu PUNKTOWYM nie ma sensu bo w czolowce sa tylko osoby ktore woza PG...:)

Ogolnie te wyzwania trzeba troszke dopracowac tak zeby osoby ktore woza tylko PG nie byly poszkodowane (ja sam woze wszystkie typy) aczkolwiek jak juz pisali inni wyzej: NIKT IM NIE KAZE WOZIC JEDNEGO TYPU. Wiec moze kompromisem byloby poprostu sprobowac zrobic nagrody za osiagniecia w konkretnym typie (jakies mniejsze) + osiagniecia za "caloksztalt".

Odbije pilke a kto ci broni zrobic sobie pg i byc top 1 w koncu mamy wybor jaki problem
Mnie chodzi ogolnie ze terza znowu sie zaczyna walka o unikaty darmowe ale kosztem czego... nie rozwijac sie bo koniec zarabiaania bo trza dla podniesienia poziomu robic kominy bo liczy sie ilosc przewieziona

PostWysłany: 04 Mar 2018, 20:27 

Uwazam ze powinny byc zrobione w sposob by promowaly graczy czesto grajacych i rozliczane w cyklu miesiecznym przyklad 10x wlasna ladownosc z podzialem na typy i za kazdy typ liczona osobno dodatkowo by nie odbywalo sie na zasadzie kominow to dodac bonus za odleglosci wtedy nie ma poszkodowanych i kazdy ma szanse bo nie liczy sie ilosc garazy ale ilosc przewiezionego towaru w stosunku do ladownosci wiec ktos kto ma 30 garazy ma szanse rywalizowac z graczem majacym 300 nagrody tak samo dzielone na rodzaj wywiezionego wiec unikat ciagnika zwyklego za kazde zwykle a pg za pg
Dopracowac trzeba to jasne bo za duzo wychodzilo na szybko robionych rzeczy ktore potem trza poprawiac

PostWysłany: 04 Mar 2018, 20:35 

No i jeszcze raz policzcie ile wedlug osiagniec trzeba wozic pozim 6.7.8 jest realny ale wyzej ? Wiekszosc osob ma 6 poziomy wszhstkiego wiec teraz nagradzajac unikatami to wiekszosc dostaje i na tym koniec bo kolejne za kilka lat i gdzie tu sens

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość