CargoTycoon - Forum - Zobacz temat - Konkursy spedycji - zmiany

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Konkursy spedycji - zmiany
PostWysłany: 08 Lis 2017, 21:34 

Witam. Mam jedno tylko pytanie o to, czy jest realne zmodyfikowanie jednego parametru konkursów. Chodzi mi o godzinę zakończenia zapisów i równocześnie o godzinę pobierania zleceń. Czy rzeczywiście muszą to być tylko godziny wieczorne? Czy nie jest możliwe, by były też konkursy startujące przed południem?

PostWysłany: 11 Lis 2017, 21:55 

Ja mam pytanie z innej beczki, bo mam kilka unikatów solówek kontenerów które dostałem z kanistrów a startując w konkursie w spedycji okazało się, że moja spedycja nie startuje w kontenerach, o ile w przypadku ciągników nie ma problemu bo sprzedam naczepy i kupie właściwe to w przypadku solówek pozostaje tylko komis albo złom, czy jest jakaś opcja, żeby coś z tym zrobić, bo jest to trochę taka dyskryminacja, już nie mówiąc o stracie, bo albo brak udziału w konkursie albo pozbycie się dobrych aut (o ładowności 80k) na złom :(

PostWysłany: 15 Lis 2017, 08:04 

Witam Proszę o Zmiany przydzielania Tonaży Zleceń Konkursowych Obecne są nie Ferr mam Spedycje Jedno Osobowe na S6 i 7 to np. na S6 przydzieliło mi ponad 3k ton na Dany Typ a gram Na S2 i w Spedycji Wieloosobowej przydzieliło nam po 11,1 tony chyba coś jest nie tak z tym Przelicznikiem ! Byłbym za wprowadzeniem Tonażu na jednego gracza np. 250 ton a przeliczniki obecne są do Bani !

PostWysłany: 15 Lis 2017, 10:22 

Miejscowość: Rogów
Krecik_Gdynia napisał(a):
Ja mam pytanie z innej beczki, bo mam kilka unikatów solówek kontenerów które dostałem z kanistrów a startując w konkursie w spedycji okazało się, że moja spedycja nie startuje w kontenerach, o ile w przypadku ciągników nie ma problemu bo sprzedam naczepy i kupie właściwe to w przypadku solówek pozostaje tylko komis albo złom, czy jest jakaś opcja, żeby coś z tym zrobić, bo jest to trochę taka dyskryminacja, już nie mówiąc o stracie, bo albo brak udziału w konkursie albo pozbycie się dobrych aut (o ładowności 80k) na złom :(

Skoro masz takie auta to w konkursie towar byl tylko nie zdazyles bo i w proporcjonalnym i w wszystkie typy spedycja otrzyma zlecenie o ile Cie zapisza

PostWysłany: 15 Lis 2017, 10:23 

Miejscowość: Rogów
72Daro napisał(a):
Witam Proszę o Zmiany przydzielania Tonaży Zleceń Konkursowych Obecne są nie Ferr mam Spedycje Jedno Osobowe na S6 i 7 to np. na S6 przydzieliło mi ponad 3k ton na Dany Typ a gram Na S2 i w Spedycji Wieloosobowej przydzieliło nam po 11,1 tony chyba coś jest nie tak z tym Przelicznikiem ! Byłbym za wprowadzeniem Tonażu na jednego gracza np. 250 ton a przeliczniki obecne są do Bani !

Kolego kazdy swiat ma swoje ustawienia nie mowie ze przelicznik jest dobry ale nie porównuj innych swiatow

PostWysłany: 15 Lis 2017, 16:23 

Zamalo towaru to pretensje morzesz miec u siebie w spedycji u mnie jakos nikt nie narzeka chcesz miec wiecej towaru zapiszcie sobie wiecej osob i po sprawie

PostWysłany: 25 Sty 2018, 09:29 

Czapa3 napisał(a):
1. Ja mysle ze lepiej by bylo gdyby ta druga forma byla dla 1-4 graczy, bo w tym momencie nie ma dla spedycji 2-4osobowych mozliwosci udzialu. Albo wgl zrobic 3 kategorie; 1-4, 5-9 i 10+

2. Mysle ze zwyciezca powinien byc wykluczany z nastepnego/nastepnych kilku turnieju/w zeby inni tez mieli szanse wygrania czegos a nie jak teraz patrze to tylko 1 spedycja wygrywa od chyba 4-5 konkursow...

PostWysłany: 26 Sty 2018, 08:47 

dodam tylko pkt. 3
spedycja może startować tylko w jednym konkursie tego samego typu w jednym czasie
czyli jak się zapisze do konkursu 1-4 to już nie ma możliwości zapisania do konkursu 5-9 czy 10+

PostWysłany: 02 Lut 2018, 16:49 

a jak to możliwe, że w konkursie 250% spedycja ANTY miała na żółto, "w trasie" 98% w jednej chwili??

PostWysłany: 01 Mar 2018, 08:56 

Dzikun napisał(a):
a jak to możliwe, że w konkursie 250% spedycja ANTY miała na żółto, "w trasie" 98% w jednej chwili??

nie raczyl Ci nikt odpowiedziec przez miesiac to odpowiem Ci ja.
Musisz zostac porzadnym doterem gry ty jak i rowniez paru kolegow z twojej spedycji. To zaczyna wygladac jak igrzyska olimpijskie z mozliwoscia legalnego dopingu. Zauwaz ze tutaj nie jest przydzielana ilosc towaru od twojego tonazu lecz od miejsca w garazu.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość