Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ilości przyznawane w konkursach
PostWysłany: 24 Sie 2017, 19:58 

Witam, moim zdaniem ilośći przyznawane w konkursach NIE SĄ NORMALNE - PG dostaję za małe ilości, a inne typy za duże ilości... Rozumiem,że za każde miejsce w garażu naliczane jest 25 ton. Tylko PG to zazwyczaj ma około 150 ton - czyli dostaje 1/6 ładowności. Za to inne typy dostają ponad swoją ładowność. Uruchamiając cała swoją ładowność nie jest człowiek wstanie na raz załadować ilość przyznaną. Zwykłe typy mają ładownośći około 22 ton a przyznawana jest ilość 25 ton - 25 ton to mają tylko eventowe i unikaty i Tandromy - chyba nikt nie posiada w swojej flocie samych takich aut. Uważam, że ilość na PG powinna zostać zwiększona a na inne typy zmniejszona. Przykładowo niech bedzię to np. 2/3 ładowności - dla PG za każde miejsce -niech będzie przyznawane 100 ton, a za inne typy 15 ton... Takie jest moje zdanie... i moja sugestia....

Temat postu: Re: Ilości przyznawane w konkursach
PostWysłany: 25 Sie 2017, 18:45 

Czy naprawdę nikogo nie interesuje ten temat? Nawet administrację?

PostWysłany: 26 Sie 2017, 07:48 
Awatar użytkownika

przecież był już to wałkowane:
te zmiany miały dać szanse innym spedycją na zwycięstwo, tak by zawsze nie wygrywały te same.
ilości są marne bo konkurs nie jest do zarobku, do zarobku ma być progresja.
no i pewnie ilość ma byc dla nowych spedycji, ktore maja np. małą ladownosc
ogolnie wydaje sie ze konkursy są mniej atrakcyjene bo gra mniej osob

PostWysłany: 26 Sie 2017, 14:00 

Ja też uważam że jak na PG to jest za mały tonaż, ogólnie powinien byc znacznie wyższy tonaż, proporcja przynajmniej jeden do jednego, To za na zwierz jest więcej liczone moge sobie to wytłumaczyć że auta są znacznie szybsze i to ma wyrównać szanse z PG. Dla przykładu ja sam mam tonaż ponad 850kt brało u nas w konkursie niby ponad 10 osób a ja sam byłbym w stanie całośc zabrać i wywieść, chyba tak nie powinno być. Po za tym to jest konkurs i moim zdaniem powinno być że jesłi zapisanych jest 10 osób to tez niech te 10 osób bierze udział. wtedy są szanse bardziej wyrównane, tym bardziej że każdy musi pomysleć z jakiego garażu wysłac dokąd. Obecnie wysyłaja najlepsi gracze swoje szybkie konwoje obojętnie skąd , 4 konwoje wystarczą by zabrać zały towar z jednego garażu, a co robi reszta zapisanych?? uważam że większe ilości towaru sprawią większa rywalizację, bo uniknie się że jeden gracz z konwojami wywiezie wszysto szybko, każdy gracz biorący w konkursie będzie miał swój udział.

PostWysłany: 27 Sie 2017, 09:53 

Mi raczej chodzi o to, że jak dla mnie ilości są zdecydowanie za duże w innych typach niż PG... W ostatnim konkursie na moją ładowność 80k ton otrzymałem ponad 85k ton zleceń - nie ma szans tego udźwignąć na raz - poza tym robić dojazdy po 3000 km to też głupota. Jeśli to już było wałkowane to dlaczego nic się z tym nie zmienia? Może administracja by się wypowiedziała w tym temacie?

PostWysłany: 27 Sie 2017, 10:26 

Nie wiem jak to się ma w spedycjach jednoosobowych , natomiast moja wypowiedź się tyczy spedycji wieloosobowych. Ale zdanie administracji tez by mnie interesowało.

PostWysłany: 27 Sie 2017, 12:02 

Moim zdaniem jest problem z kalkulatorem za każde miejsce w garażu - te 25 ton za każde miejsce jest nieadekwatne do każdego typu. Do PG jest to zaledwie 1/6 ładowności - więc zdecydowanie za mało. Natomiast do innych typów jest to 11/10 ładowności czyli 25 ton na 22,5 tony (uśredniając) ładowności. Rozumiem że inne typy są szybsze - ale bez przesady - nie są wstanie obrócić dwa razy daną trase w tym samym czasie co PG raz... Jest około 30 km/h różnicy - ale jak doliczymy powrót i drugi wyjazd to już nie ma żadnych szans nawet do PG...Moja propozycja jest aby stworzyć dwa kalkulatory - jeden dla PG i drugi dla innych typów. PG przykładowo 50 ton za miejsce a inne typy 15 ton za jedno miejsce

PostWysłany: 27 Sie 2017, 12:45 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Ale to jest dopiero od pewnego czasu wyłączone. Ponieważ można było zauważyć znaczącą przewagę "innych typów niż PG", przemyślę sprawę i włączę ponownie dodatkowy mnożnik dla PG, ale mniejszy.

Dodatkowo zmniejszę ten współczynnik dla jednego miejsca garażowego.

Co do atrakcyjności konkursów, planowane są atrakcyjniejsze nagrody, podobne do +1 poziom wybranej technologii, teraz gdy Siedziba spedycji jest w fazie testów, zostanie dodana do nagród w konkursie i będzie można wygrać +1 poziom siedziby/działu.
Dodatkowo zostanie podniesiona stawka na konkursach. Aby każdemu opłacało się wziąć udział, a jak to podzielicie to już Wasza sprawa.

PostWysłany: 27 Sie 2017, 12:59 

Ja mam jednoosobową spedkę od może miesiąca - dwa razy brałem udział w konkursie i za każdym razem dostawałem za wielkie ilości (chodzi o inny typ niż PG) - ilości większe niż moja całkowita ładowność.... Więc nie wiem jak wcześniej było ale to co jest teraz to dla mnie jest "nienormalne", więc fajnie by było to jakoś wypośrodkować - PG osobno naliczać - a inne typy osobno... Dzięki za przeanalizowanie problemu

PostWysłany: 27 Sie 2017, 14:46 

Miejscowość: Rogów
Wiec moze dzielic konkursy wedlug ladownosci a nie ilosci graczy zakladjac ze spedycja zglasza 5 graczy i ma ladownosci 1mln kg niech dostanie 75% ladownosci na dany typ czyli mamy 100000pg to 75k na pg jesli mamy 10000kg kontenera dostanie 7500kg na kontener wtedy nie liczy sie ilosci na auta tylko na ladownosc i jest jeden mnoznik dla wszystkich typow. Nie wiem jak to wyglada od strony technicznej ale rozwiazaloby to problem

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość