Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Jeszcze Trochę Dalej na Syberię
TAK - Nic to przecież nie zaszkodzi 100%  100%  [ 46 ]
NIE - Nie zamierzam tak daleko jeździć 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 46
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kursy na Daleką Syberię
PostWysłany: 16 Gru 2015, 10:28 

Miejscowość: WaRsZaWa
@gucio491: dziękuję za wytłumaczenie. Fajnie prowadzić rozmowę a nie obrażać się wzajemnie ;) Zgadzam się z Tobą. Gra powinna być dla wszystkich, w tym i dla mnie. Poczekam aż rozbudujesz PL, wykupisz wszystkie garaże i uzupełnisz je samochodami. Może wtedy znajdziemy wspólny mianownik :)

PostWysłany: 16 Gru 2015, 14:09 

Nie no słuchajcie w takim razie to nie ma sensu bo jak Wy chcecie żeby progiem był BA albo 10 000 tys aut to co mi z mojej propozycji jak i tak nigdy z niej nie skorzystam.
JA NIE ZAMIERZAM mieć takiej liczy zestawów tylko max 100 tak jak kolega wyżej tam powiedział uzależnione od poziomu licencji czyli Reputacji - Gwiazdek - Wykupu międzynarodowej bo ja nie będę celowo walił wszystkich poziomów BA i potem płacił za utrzymanie jak nie potrzebny mi aż taki poziom.
Na CT grają też ludzie którzy chcą mieć realną liczbę zestawów no może firmy mają do 500 ale to porozrzucane chyba po całym świecie ale o 10 tys nie słyszałem.
Zresztą... co my tu w ogóle dyskutujemy Speedy nie śmiał nawet raz się wypowiedzieć widziałem w innych tematach to przynajmniej wyraził entuzjazm a tu nie wiadomo nic.
Szkodaaa zawsze tak jest że jak coś generalnie jest na tak to się przemilcza a jak jest na nie to wtedy się można wypowiedzieć ,,no przecież się nie podoba ''

PostWysłany: 16 Gru 2015, 15:18 

HaHalacha napisał(a):
@gucio491: dziękuję za wytłumaczenie. Fajnie prowadzić rozmowę a nie obrażać się wzajemnie ;) Zgadzam się z Tobą. Gra powinna być dla wszystkich, w tym i dla mnie. Poczekam aż rozbudujesz PL, wykupisz wszystkie garaże i uzupełnisz je samochodami. Może wtedy znajdziemy wspólny mianownik :)

nie lepiej pomyśleć nad pewnym rozwiązaniem które zadowoli obie strony ? wiesz fajnie się mówi jak masz już te 10k aut czy 100lvl BA, wtedy tylko klikasz i klikasz bo tak naprawdę jest już po typowej rozgrywce bo tylko zarobek i kupno aut i tak wkoło, a jest kilkudziesięciu takich graczy jak twórca tego tematu że są pasjonatami i grają tutaj dla przyjemności a nie dla rywalizacji, więc też dajmy im możliwość wybrania się w ową podróż ;)

PostWysłany: 17 Gru 2015, 16:46 

Tak prawdę mówiąc to wszystkie miasta są dostępne dla wszystkich więc dlaczego by i te miasta nie mogły by być dla wszystkich, przecież kto będzie chciał tak daleko wysyłać to będzie wysyłał a komu odpowiadają krótkie trasy to tam nie będzie wysyłał takie jest moje zdanie. A teraz niech się wypowie Speedy co on o tym sądzi i czy jest to możliwe aby doszła syberia ?

PostWysłany: 17 Gru 2015, 16:54 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Ja nie wiedzę problemy z dodaniem miast z Syberii. Co więcej można by to zrobić jako zadanie konkursowe o którym własnie debatujemy :)

Proszę o opinie: viewtopic.php?f=203&t=4458&start=0

PostWysłany: 21 Gru 2015, 12:21 

Gra będzie ciekawsza bo im dłusza trasa równa się większy zysk przy mniejszym przewiezionym ładunku. Pozdrowienia :)

PostWysłany: 25 Gru 2015, 20:26 

Jestem jak najbardziej na tak, teraz jestem bardzo zapracowanym człowiekiem i mam bardzo mało czasu dla siebie w ogóle, więc jest to dla mnie jakieś ułatwienie, że nie muszę tak często wchodzić do gry :)

S4: Ksardes (już wkrótce "Dulson"...)

PostWysłany: 09 Sty 2016, 11:37 

przypomnienie

PostWysłany: 09 Sty 2016, 13:08 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
pifpaf napisał(a):
przypomnienie

Aktualnie niestety będę działał nad dwoma projektami, jednym jest konkurs dla spedycji ( to angażuje więcej osób).

PostWysłany: 09 Sty 2016, 16:45 

speedy napisał(a):
pifpaf napisał(a):
przypomnienie

Aktualnie niestety będę działał nad dwoma projektami, jednym jest konkurs dla spedycji ( to angażuje więcej osób).

będziemy przypominać :D

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość