Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Konwoje - uporządkowanie spraw
PostWysłany: 04 Lut 2017, 11:53 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Pochowałem poprzednie tematy aby nie było jakiś dziwnych rozmów gdzieś na boku, nowy temat to zawsze odświeżenie zmian i spostrzeżeń jakie mi dostarczyliście.

Jak widzicie bardzo biorę sobie Wasze zdanie do przemyślenia i dlatego trwa to tak długo...

Postanowiłem aby do każdej sprawy podrzędnej założyć osobny watek i w nim rozmawiać na tematy poszczególne.

Poniższe tematy będziemy omawiać po kolei, a zmian należy spodziewać się nie prędzej niż na następny weekend (11.2.2017).
Aktualny plan:
1. Przystosowanie Magazynów do Konwojów - temat wkrótce.
2. Kwestia wymiany Platynowych kart - temat wkrótce.
3. Dodanie do innych aut, ich wersji Konwojowych - temat wkrótce.
Numer na liście świadczy o tym które opcje mogę wprowadzić najszybciej.

Wykonane:
- Podniesienie ładowności Konwojów - link do tematu - zamknięty.
- Limit na kierowców - pozostaje kwestia rozmów na temat jego wielkości - badam teraz działanie serwerów światów S2 i S3, okazuje się że po zmianach maszyny sprawują się bardzo dobrze i bardzo możliwe że limity będą sporo większe (na ten czas jestem skłonny dać każdemu nawet 50 000 kierowców, ale będzie się to wiązać z usuwaniem starych kont) - link do tematu - zamknięty.
- Wprowadzenie bezpłatnego CB spedycyjnego - link do tematu - zamkniety.
- Konwoje nie wymagają dodatkowych 7 dni premium, ale wymagają posiadanie aktywnego KP.
- Powiększenie prędkości Konwoju dla osób posiadających KP i/lub KS - został wprowadzony bonus prędkości dla KS z wyłączeniem zleceń Konkursowych - link do tematu - zamknięty.
- Zmniejszenie cen zakupu podstawy Konwoju - nowe ceny Konwojów będą kształtować się na poziomie 30-50% obecnych cen - link do tematu - zamknięty.

To co już zostało ustalone na pewno:
- Zmniejszenie czasu rozbudowy garaży - nie będzie - link do tematu - zamknięty.
- Brak darmowych czeków.
- Brak abonamentu za granie.
- Brak podnoszenia cen za KP.
- Nie będą zmieniane technologie na Konwoje.

Proszę nie mówcie mi że posiadanie KP to "droga sprawa", organizujemy teraz wiele promocji na czeki typu "kup 100 otrzymasz 60 gratis", "30% czeków więcej", przy dobrze wykorzystanych tych promocjach KP kosztuje dużą paczkę chipsów :) Są też prezenty które można kupować innym ;)

Temat ten działać będzie w ten sposób, że jak ktoś doda "ciekawy pomysł, rozwiązanie" to zostanie ono dodane do pierwszego posta a post pomysłodawcy zostanie usunięty. Poprzednio tworzyliśmy tematy po kilka stron gdzie mało już chyba wiedział o co biega.

Temat proszę traktować jako ogłoszenie które będzie ciągle zmieniane

Temat postu: Re: Konwoje - uporządkowanie spraw
PostWysłany: 05 Lut 2017, 11:11 

czemu ? a dało by zrobić coś z wymianą kierowców w autach tak ja z tankowaniem paliwa. bo jak ktoś ma 200 garaży i tak klikać w tych 200 to masakra a tak to zaznaczył by tych mało zadowolonych zeby wymienić i z automatu by sie zmianili a tamci by poszli na urlop

PostWysłany: 05 Lut 2017, 17:34 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
MyShow napisał(a):
czemu ? a dało by zrobić coś z wymianą kierowców w autach tak ja z tankowaniem paliwa. bo jak ktoś ma 200 garaży i tak klikać w tych 200 to masakra a tak to zaznaczył by tych mało zadowolonych zeby wymienić i z automatu by sie zmianili a tamci by poszli na urlop
Nie, bo to zbyt duże ułatwienie.

PostWysłany: 05 Lut 2017, 20:04 

WItam. Popieram +10 km/h dla posiadaczy KS Obecnie nie posiadam KS ale jeśli dostane +10km/h sam skusze sie i bede doplacal te 200 czekow na KS

PostWysłany: 16 Mar 2017, 21:20 

Miejscowość: Sosnowiec
Speedy co z pierwszym punktem Twojego planu? ;)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość