Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Czy jesteś za wprowadzeniem nowego typu konkursu ???
TAK 38%  38%  [ 6 ]
NIE 56%  56%  [ 9 ]
nie mam zdania 6%  6%  [ 1 ]
Razem głosów : 16
Autor Wiadomość
 Temat postu: Propozycja NOWEGO konkursu - SPEED Wyścig zbrojeń
PostWysłany: 18 Lis 2019, 12:51 

witam serdecznie

Jako, że w ostatnim czasie nastąpiła znacząca stagnacja w konkursach spedycyjnych, oraz znaczące spowolnienie, to chciałbym zaproponować wprowadzenie nowego typu konkursu - SPEED - wyścig zbrojeń ! Z założenia, nie ma być konkursem cyklicznym, tylko co jakiś okres... np. będzie rozgrywany raz na kwartał. Do wygrania będą dużo atrakcyjniejsze nagrody ( jakie? to już do dyskusji z Konradem ale myślę, ze On już coś wymyśli ;D )
Ale teraz już do konkretów dlaczego Speed...????? Bo będzie się tu liczyła prędkość, spryt, blisko wybudowane garaże, drinki, komunikatywność w spedycji i zgranie ludzi , ect. Ma być to wyścig zbrojeń i największych, najszybszych petard ze spedycji. Ilości będą mega małe tak żeby zabrać trasę na góra 3 konwoje. Tras będzie dużo, nawet 10 - 15 różnych miast z różnymi odległościami. Z założenia konkurs ma być szybki, tak żeby kończył się w "góra" kilka dni, a czasami kilka lub kilkanaście godzin ;D

Temat postu: Re: Propozycja NOWEGO konkursu - SPEED Wyścig zbrojeń
PostWysłany: 21 Lis 2019, 10:59 

Czyli konkurs dla Wybrańców ... zdecydowane NIE! Konkursy powinny być dla Wszystkich grających a nie tylko dla tych co siedzą tu od zarania dziejów, albo nie wiedzą na co wydawać realną kasę. Konkursy spedycyjne zamierają, bo weszły do gry konwoje. Żadna spedycja z początkującymi graczami nie ma szans konkurować ze spedycjami pełnymi konwojów. Ja już biorę udział w konkursach spedycyjnych jedynie dlatego, że nie chce mi się szukać zleceń :D Bez konwojów można zapomnieć o konkursach i kolejny taki konkurs w grze niczego tu nie zmieni ... a szkoda!

PostWysłany: 21 Lis 2019, 12:30 

firewall31 napisał(a):
Bo będzie się tu liczyła prędkość, spryt, blisko wybudowane garaże, drinki, komunikatywność w spedycji i zgranie ludzi , ect.

firewall31 napisał(a):
Ma być to wyścig zbrojeń i największych, najszybszych petard ze spedycji.

Zdecyduj się czy jedno, czy drugie, bo to się trochę wyklucza.
Poza tym obecnie wszystkie konkursy są oparte o wyścig zbrojeń.
Bez unikatow i kart bardzo ciężko, o ile możliwe jest wygrać konkurs.

Jeśli ma być to konkurs nowego typu, to rzeczywiście warto zrobić konkurs w duża ilością krótkich tras (np do max 300km) w różnych częściach mapy i z ladunkami na poziomie 2-3kt na trasę (dzięki temu będzie szybki)
ALE
zablokować możliwość wysyłania unikatów i aut z kartami +50km/h.

Taki konkurs byłby powiewem świeżości, liczyłoby się zgranie, spryt i mogłyby brać w nim udział wszyscy.

Moglby się pojawiać losowo, lub w różnych odstępach czasu np co weekend lub co xx dni
Moglby mieć opcje że nagrody są tylko dla tych którzy ukoncza go np w 72godz.
To byłoby ciekawe.

Ci najwięksi i tak dominują w obecnych konkursach. Im (nam) nie potrzeba kolejnego konkursu zbrojeń tyle że z dużą ilością małych tras

PostWysłany: 21 Lis 2019, 13:29 

Wg nie jest jedna rzecz ktora by zmienila mocno uklad sil w konkursach, czyli brak info o miescie startowym kolejnej trasy do momentu zakonczenia poprzedniej, dzis wygrywa ten kto pierwszy dojedzie do pierweszej trasy a pozostale auta juz jada na kolejne zaladunki, a tak to trasa sie konczy i dopiero wtedy wiadomo gdzie wysylac kolejne auta, tutaj wieksze znaczenienie by mialo dobre rozlozenie garazy wszystkich czlonkow spedycji.

PostWysłany: 22 Lis 2019, 08:10 

Krecik_Gdynia napisał(a):
Wg nie jest jedna rzecz ktora by zmienila mocno uklad sil w konkursach, czyli brak info o miescie startowym kolejnej trasy do momentu zakonczenia poprzedniej, dzis wygrywa ten kto pierwszy dojedzie do pierweszej trasy a pozostale auta juz jada na kolejne zaladunki, a tak to trasa sie konczy i dopiero wtedy wiadomo gdzie wysylac kolejne auta, tutaj wieksze znaczenienie by mialo dobre rozlozenie garazy wszystkich czlonkow spedycji.

O to jest super pomysł !!! Za takim rozwiązaniem podpisuje się

PostWysłany: 22 Lis 2019, 22:35 

Miejscowość: WaRsZaWa
Jestem na Tak. Każde urozmaicienie gry jest dobre. Juz kiedys pisalem aby termin konkursów, trasy, ilosci byly podawane w ostatniej chwili. Tak aby nie mozna bylo sie do nich przygotowac.
Najwieksi i najstarsi beda dominowac i jest to kolej rzeczy ktorej raczej nic nie zmieni. Z drugiej strony trudno mi sobie wyobrazic aby ktos z rocznym stazem wygrywal z tym co gra juz piec lat.
Od momentu wprowadzenia kosmicznych ilosci towarow w konkursach na s2 rozklad sil sie znacznie zmienil , w innych mniejszych konkursach tez. Jeden duzy konkurs absorbuje na 5-6 miesiecy. Zobaczcie rankingi. w zasadzie walka trwa caly czas. roznice kilku procentowe ! o to wlasnie chodzilo !!!!

PostWysłany: 25 Lis 2019, 18:53 

Krecik_Gdynia napisał(a):

to jedyny rozsadny pomysł na zmiane .......
duże ilosci nie zmieniaja nic poza tym ze najwiekszi ZNOWU są góra.....

już kiedys pisałem że tzreba pomyśleć jak generować ilość towaru naspedke bo nieraz jest tak że jest w spedce tyle samo garaży co w innej ale jedna ma SAME unikaty a ta druga nie ma ani jednego.....a dostaja tyle samo towaru bo maja tyle samo miejsc na auta.......

jak sadzicie kto wygra przy takim udzxiale unikatow.......??

PostWysłany: 26 Lis 2019, 16:30 

Już obecnie w każdym konkursie największą role odgrywają unikaty, platynki , drinki itp. Ta propozycja więc tylko podkręca aktualną sytuację, a nie wnosi nic nowego. Rozumiem że chodzi o zwiększenie ilości sprzedanych czeków, ale to jest gra na krótko. Jaki stosunkowo nowy gracz będzie miał ochote do gry, gdy zrozumie że nie ma szans w jakimkolwiek konkursie bez wydania grubej kasy ?
ZDECYDOWANIE NIE dla tego pomysłu.
Znacznie bardziej sensownym pomysłem wydaje się ten o organizowaniu konkursów wyłacznie dla pojazdów standardowo dostępnych w grze, z wyłączeniem unikatów.

PostWysłany: 27 Lis 2019, 11:43 

A np rozdielic konkursy na 2 rodzaje same konwoje oraz same pojedyncze zestawy...

PostWysłany: 03 Gru 2019, 15:50 

Ja jestem za pomysłem Krecika

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość