Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Serwer łączący stare światy
PostWysłany: 21 Paź 2018, 09:21 

Miejscowość: Sosnowiec
speedy napisał(a):
Chyba zrobię tak, że połączymy S6 i S7 aby podnieść poziom rywalizacji, zablokuję możliwość rejestracji (staniecie się światami zamkniętymi) a za rok dam możliwość przeniesienie konta z S8 na "Łączony", nazwiemy go http://www.elite.cargotycoon.pl, a po roku damy możliwość przeniesienia się z S8.

Z tego co zrozumiałem dołączenie do jak to napisałeś "Elity" będzie zależało od obecnej przynależności do "S". Czy to nie będzie dyskryminowało graczy ze starszych światów, a będących jednak za połączeniem?

PostWysłany: 22 Paź 2018, 03:54 

Ja jestem na tak .

PostWysłany: 22 Paź 2018, 08:42 

hmm na to wyglada ze moj czas na CT powoli dobiega konca poniewaz nie zamiezalem grac na innym serwerze niz s3 ni nie bede nadal grac. Jesli tak jak juz wyzej przedmowca napisal, dołaczenie do serwera elity bedzie wymagane miec kolejne konto na s8 to ja moge juz podziekowac za mila gre gdyz na S8 nie mam zamiaru grac od zera

PostWysłany: 22 Paź 2018, 13:04 

A kiedy ma się pokazać ten wspólny świat?

PostWysłany: 22 Paź 2018, 15:21 

Nevadaa napisał(a):
hmm na to wyglada ze moj czas na CT powoli dobiega konca poniewaz nie zamiezalem grac na innym serwerze niz s3 ni nie bede nadal grac. Jesli tak jak juz wyzej przedmowca napisal, dołaczenie do serwera elity bedzie wymagane miec kolejne konto na s8 to ja moge juz podziekowac za mila gre gdyz na S8 nie mam zamiaru grac od zera

speedy, idąc za głosami graczy, chciał połączyć wszystkie serwery w jeden. To część graczy ze starszych serwerów jest na nie.
No ok.
Speedy stwierdził że na razie połączy s6 i s7 w eliete, a starych na razie nie ruszy. Też źle?

kysaa napisał(a):
A kiedy ma się pokazać ten wspólny świat?

Nie wiadomo. Speedy podjął dopiero temat rzucony przez graczy. Na pewno nie w tym roku.

Speedy, ludzie od zawsze bardziej odczuwali gdy cos im "zabierają". Jeśli ograniczałbyś garaże ze 150 do 100 to poza oddaniem kasy 1:1, warto w ramach rekompensaty dorzucić coś wiecej. Np po 2 czeki za każde "utracone" miejsce postojowe (czyli 100czekow za każdy garaż zmniejszany ze 150 na 100 i proporcjonalnie za garaż ktory hyl pomiędzy 150 a 100). Takie coś pewnie byłoby łatwiej ludziom przyjąć. Trochę sie tych czeków takim rozbudowanym graczom nazbiera i mogliby je sobie wykorzystać na co tam będą chcieli.

Jesli byłoby to nie do przyjęcia to moja druga propozycja rozwiazania problemu. Połączyć s6 i s7 w elite i wprowadzić do dzialu technologicznego badanie garazy konwojowych. Po przeprowadzeniu takiego badania, gracz mialby możliwość zwiekszenia garazu konwojowego ze 100 na 150 miejsc.
Gdy to sie wyrowna to po np pol roku moznaby pomyslec o polaczeniu ze starymi serwerami.

PostWysłany: 22 Paź 2018, 16:33 

kiedy powstanie wspólny swiat

PostWysłany: 23 Paź 2018, 06:31 

kysaa napisał(a):
kiedy powstanie wspólny swiat

Zapytaj się jeszcze trzeci raz.Co ci szkodzi?

PostWysłany: 23 Paź 2018, 09:40 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
MatteoG napisał(a):
speedy napisał(a):
Chyba zrobię tak, że połączymy S6 i S7 aby podnieść poziom rywalizacji, zablokuję możliwość rejestracji (staniecie się światami zamkniętymi) a za rok dam możliwość przeniesienie konta z S8 na "Łączony", nazwiemy go http://www.elite.cargotycoon.pl, a po roku damy możliwość przeniesienia się z S8.

Z tego co zrozumiałem dołączenie do jak to napisałeś "Elity" będzie zależało od obecnej przynależności do "S". Czy to nie będzie dyskryminowało graczy ze starszych światów, a będących jednak za połączeniem?
Nikogo nie będzie dyskryminowało, po prostu gracze z S2-S4 nie chcieli łączenia. Więc postanowiłem najpierw sprawdzić działanie łączenia s6 i s7.

Nevadaa napisał(a):
Nie, tu ktoś coś źle zrozumiał, chodził o to że kiedyś gracze z S8 także (np. po roku) otrzymają szansę przeniesienie kont na "elite", a nie że granie na S8 to wymóg.

Porter napisał(a):
speedy, idąc za głosami graczy, chciał połączyć wszystkie serwery w jeden. To część graczy ze starszych serwerów jest na nie.
No ok.
Speedy stwierdził że na razie połączy s6 i s7 w eliete, a starych na razie nie ruszy. Też źle?
No ja już też tracę rachubę...

Porter napisał(a):
Speedy, ludzie od zawsze bardziej odczuwali gdy cos im "zabierają". Jeśli ograniczałbyś garaże ze 150 do 100 to poza oddaniem kasy 1:1, warto w ramach rekompensaty dorzucić coś wiecej. Np po 2 czeki za każde "utracone" miejsce postojowe (czyli 100czekow za każdy garaż zmniejszany ze 150 na 100 i proporcjonalnie za garaż ktory hyl pomiędzy 150 a 100). Takie coś pewnie byłoby łatwiej ludziom przyjąć. Trochę sie tych czeków takim rozbudowanym graczom nazbiera i mogliby je sobie wykorzystać na co tam będą chcieli.
Mam kilka pomysłów aby "dać marchewkę" ale nie chciałem o tym mówić. Na razie co do miejsc i ich ilości postaramy się wypracować "współczynniki".

Porter napisał(a):
Jesli byłoby to nie do przyjęcia to moja druga propozycja rozwiazania problemu. Połączyć s6 i s7 w elite i wprowadzić do dzialu technologicznego badanie garazy konwojowych. Po przeprowadzeniu takiego badania, gracz mialby możliwość zwiekszenia garazu konwojowego ze 100 na 150 miejsc.
Gdy to sie wyrowna to po np pol roku moznaby pomyslec o polaczeniu ze starymi serwerami.
To nie bardzo jest możliwe bo trzeba wtedy na jednym świecie posiadać w rodzaje każdego Konwoju.

------------------------------------------

Ja to widzę tak, że wprowadzimy "przeliczniki" np. gracz świata trudniejszego (s5) będzie inaczej przenoszony na serwer "elite", bo przecież tam limit miejsc i garaży był malutki. A gracze którzy utracą swoje 150 miejsc na rzecz 100 miejsc dostaną także zwrot lub jakieś dodatkowe garaże w zamian za utratę miejsc.

Ja postaram się aby każdy serwer działał i nie został zamknięty, najwyżej trzeba będzie wprowadzić jakieś optymalizacje. Ale ma to na celu to, że przenosił się będzie tylko ten kto chce... i widzi w tym sens.

PostWysłany: 23 Paź 2018, 15:59 

Dziękuję za możliwość negocjacji bo jako szef masz pełne prawo do samodecydowania. W sprawach ekonomii nie ma zmiłuj się. Punktem konfliktowym jest ilość miejsc garażowych Na dzień dzisiejszy gracz posiadający 300 konwoji tak naprawdę traci 100. To tak jakby cała Polska i Ukraina przestały zarabiać. Dużo.Moja propozycja.Utworzyć nowy samochód- konwój o wartości 3 kowoji lub 450 miejsc. Chyba wartość takiego konwoju byłaby ciut większa od wypasionego unikata. W ten sposób nie stracimy ciężko wypracowanych ton a w nowym wspólnym świecie nie będziemy zarabiać że 150 miejsc a że stu. Może moja propozycja przypadnie do gustu.

PostWysłany: 25 Paź 2018, 10:20 

Miejscowość: Sosnowiec
speedy napisał(a):
Nie, tu ktoś coś źle zrozumiał, chodził o to że kiedyś gracze z S8 także (np. po roku) otrzymają szansę przeniesienie kont na "elite", a nie że granie na S8 to wymóg.

Dołączenie do S8 będzie wymogiem jeśli nie będzie możliwości dołączenia graczy ze starszych światów. Wcześniej pisałeś, że zamkniesz rejestrację na S6 i S7, więc innej drogi do "Elity" nie będzie. Najrozsądniejszym wyjściem będzie danie graczom nawet ze starszych światów możliwości przejścia na wspólny serwer. Jak na starszych S jeszcze ubędzie graczy, bo pójdą na wspólny, to reszta też się przeniesie zamiast grać samemu.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości