Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

spedycyjna technologia
Tak. 50%  50%  [ 7 ]
Do ulepszenia. 7%  7%  [ 1 ]
Nie. 43%  43%  [ 6 ]
Razem głosów : 14
Autor Wiadomość
 Temat postu: Spedycyjny dział technologiczny
PostWysłany: 10 Maj 2017, 16:49 

Miejscowość: Rogów
Jak wiadomo kasa na konto spedycji wpływa i ogólnie nie wiele da się z nią zrobić. Moja propozycja to dział technologiczny gdzie spedycji podnosilaby moc silników w samochodach. Np. mamy 8400 gdzie jego max łagodność to 150t a eventowy ma 165t. Max poziom rozbudowy takiego działu dałby możliwość uzyskania silnika 160t. Oczywiście żeby zakupić taki silnik gracz musi osiągnąć max rozbudowę w swoim dziale technologicznym.
Poziomy
1. 151t
2. 152t
3. 153t

Co do cen takich badań to już trzeba pomyśleć. Ale zakup silnika do auta nie powinien być drogi.

Oczywiscie głosując proszę o wypowiedzi dlaczego nie.

Temat postu: Re: Spedycyjny dział technologiczny
PostWysłany: 11 Maj 2017, 20:18 

Miejscowość: Sosnowiec
Skoro gracz rozwinie swoje technologie, to po co dodatkowe w spedycji, bo nie rozumiem?

PostWysłany: 12 Maj 2017, 14:15 

MatteoG napisał(a):
Skoro gracz rozwinie swoje technologie, to po co dodatkowe w spedycji, bo nie rozumiem?

Po to żeby zwiększyć tonaz auta a nie jak większość czekać na eventy. Mając auto z tonazem bliskim eventowemu szkoda będzie zlomowac te auta a tak wygląda to w ten sposób ze albo ktoś kupuje na bieżąco i zlomuje przed eventem albo czeka na event. Do tego głównym zalozeniem jest wydawanie kasy spedycyjnej. Tez utrudni to grę bo są spedki które trzymaja kasę na konkursy zeby szybkie wypłaty robić a tak będą musieli wybrać czy kasę na konkurs zostawić czy zrobic badania. Dzięki takim technologiom spedycji będzie chętniej wozic więcej zeby więcej zarobić.

PostWysłany: 15 Maj 2017, 12:49 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Przypomniał mi się pomysł jednego z graczy. Pisał on o tym aby spedycja miała swoje budynki które wpływały by w jakimś stopniu na członków spedycji.

Przykład: Spedycja ma dział technologiczny i może go rozwijać na zasadzie takiej samej (jak teraz poszczególni gracze) i np. podnosimy "technologie silników" poziom wyżej i samochody wszystkich członków spedycji jadą szybciej o +0,2% ich prędkości maksymalnej.

Tym pomysłem znaczenie "przynależności" spedycji wzrosłoby znacznie.

Czy o coś podobnego chodziło autorowi tematu?

PostWysłany: 16 Maj 2017, 10:52 

Jak dla mnie przydało by się coś takiego żeby raz poczuć przynależność do spedycji a dwa żeby kasa z konta spedycji służyła do czegoś więcej niż zabezpieczenia wypłat przy konkursach lub też zasilania kont właścicieli spedycji
Ja bym w takim dziale podnosil i predkosc i ladownosc aut moze nie az tak bardzo jak napisalem np 0.2% predkosci i jakis procent ladownosci. Chodzi o to ze jezeli gracz placi na spedke to tez niech cos z tego ma.

PostWysłany: 16 Maj 2017, 11:18 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
- Prędkość
- Ładowność

Coś jeszcze?

Jak to powinno wyglądać od strony budynków? Czyli jak powinny się One nazywać.

PostWysłany: 16 Maj 2017, 12:06 

Ja myślę ze w zakładce spedycja powinna się znaleźć zakładka technologie spedycja.
I tam poziomy do rozbudowy Silnik (dodawał tonażu) skrzynia biegów (dodawalaby prędkości) ewentualnie może to być jedno badanie podnoszącą oba parametry.

PostWysłany: 16 Maj 2017, 15:50 

Dobry pomysł z tą ładownościa. Ale musiała by być większa mają auta ewentowe żeby większość graczy przestało czekać na te ewenty.

PostWysłany: 16 Maj 2017, 16:45 

speedy napisał(a):
Przypomniał mi się pomysł jednego z graczy. Pisał on o tym aby spedycja miała swoje budynki które wpływały by w jakimś stopniu na członków spedycji.

Przykład: Spedycja ma dział technologiczny i może go rozwijać na zasadzie takiej samej (jak teraz poszczególni gracze) i np. podnosimy "technologie silników" poziom wyżej i samochody wszystkich członków spedycji jadą szybciej o +0,2% ich prędkości maksymalnej.

Tym pomysłem znaczenie "przynależności" spedycji wzrosłoby znacznie.

Czy o coś podobnego chodziło autorowi tematu?

BA
dawalby znizke na budowe garazy im wiekszy poziom tym cena budowy garazy bylaby nizsza, kazdy poziom powiedzmy 5% rabatu, co do cen rozbudowy temat na potem

DZIAL KADR
tutaj zwalniani kierowcy by trafiali , dodac mozna opcje kursow dla kierowcow
centrum szkoleniowe np wekonomiczna jazda , bonus do predkosci

STACJA PALIW

cena paliwa nizsza kazdy poziom odpowiednio cena nizsza

TECHNOLOGIE
opisane juz wiec nie dodaje nic

TECHNOLOGIA ZALADUNKU
oprocz indywidualnej w spedycji rowniez ale dotyczyloby to jedynie zlecen spedycyjnych ewentowych badz konkursowych

kazdy budynek i jego wyzszy poziom dawalby korzysc i finansowy (taniej) oraz parametry podwyzszalby

speedy dodatkowo BA mialby juz rozwiniecie w strone USA, i masz przeciez juz co nieco opisane wiec moze w te strone pojsc ?

PostWysłany: 16 Maj 2017, 19:24 

Miejscowość: WaRsZaWa
Podoba mi sie pomysl aby powstala zakładka technologia spedycji i możliwość zwiększania prędkości i ladownosci zestawów. Dobrym pomyslem jest takze aby rozbudowa BA pozwalala na obnizenie ceny kolejnych garazy. Ceny garazy powyzej 300-tnego garazu sa nie do przyjecia. Malo kto moze sobie pozwolic na wydawnia 30-40 mld na kolejny garaz

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości