Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

spedycyjna technologia
Tak. 50%  50%  [ 7 ]
Do ulepszenia. 7%  7%  [ 1 ]
Nie. 43%  43%  [ 6 ]
Razem głosów : 14
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Spedycyjny dział technologiczny
PostWysłany: 20 Maj 2017, 13:46 

Miejscowość: WaRsZaWa
speedy napisał(a):
Ceny musza być wysokie i nie możemy patrzeć że jakaś spedycja jest mała, bo w takim razie duża spedycja osiągnie 100 poziom budynku w miesiąc i co wtedy? Ceny muszą być parę razy większe niż "Prywatnym dziale technologicznym u gracza", bo tu sumie jest "składka".

Proponuje zatem wprowadzić proporcjonalne ceny kolejnych poziomów w zależności od ilości graczy w spedycji. Wprowadzenie "parę razy większych cen niż w prywatnym DT" nic nie zmieni.
Większość graczy ledwo doszła do 8 poziomu DT a kolejnych poziom ( 100 mld ) jest poza naszym zasięgiem. Nie widzę też szans na rozbudowę poszczególnych technologi ( silnik, karoseria ) do 13 poziomu. Kwota za te dwie części wynosi ponad 200 mld. Promocyjne wydanie 750 czeków też mnie nie przekonuje aby jedną z tych zdolności podnosić. Normalna cena to 3 tyś czeków !!!!
W konkursach mozna wygrac Karty zwiekszajace predkosc o 20 - 30 km/h wiec nie wiem jak ma sie oplacać inwestowanie 10-20 mld w zwiekszenie predkosci o 0,2 km/h

PostWysłany: 20 Maj 2017, 18:02 

Miejscowość: Rogów
Chodzi o to zeby nie tylko konkirsy dawaly cos w tej grze nie każdy wygra a za udzial raptem jedna karta gram od lostopada ubieglego roku i juz mi ich braklo do konwoi. Poza tym zalozenie jest tutaj inne. Chodzi o to zeby spedycje sie rozwijaly a nie graly tylko pod konkursy

PostWysłany: 20 Maj 2017, 18:05 

Dodam jeszcze ze kazdy z budynkow powinien rozbudowywac sie 7 dni. Zachamuje to troche wielkie spedycje a malym da czas na zbieranie kasy. Do tego 1 budynek na raz max dwa.

PostWysłany: 07 Lip 2017, 23:43 

Miejscowość: WaRsZaWa
Podbijam temat. Czy jest cos nowego w tym temacie ?

PostWysłany: 08 Lip 2017, 08:00 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Nie mogę wszystkiego na raz, ostatnio dopracowywałem Konkursy, Eventy musiałem na szybko stworzyć podziały w Konkursach na liczbę osób a także serie konkursów... Została wprowadzona zmiana mająca na celu możliwość wykonywania gigantycznych zleceń.

Ostatnio pracuję też nad rzeczami usprawniającymi prace i optymalizującymi grę.

Ale spokojnie ten pomysł jest jednym z pierwszych do wprowadzenia.

PostWysłany: 24 Lip 2017, 20:17 

budynek spedycji powinien powiekszac ilosc czlonkow mogacych do niej dolaczyc,bo bez sens jest otworzyc spedycji i od razu 50 osob wpada,bedzie to spore ogranicznie,mozna zaczac od maks 10 i potem powiekszac o 5 np z kazda budowa

PostWysłany: 24 Lip 2017, 20:26 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Suspect napisał(a):
budynek spedycji powinien powiekszac ilosc czlonkow mogacych do niej dolaczyc,bo bez sens jest otworzyc spedycji i od razu 50 osob wpada,bedzie to spore ogranicznie,mozna zaczac od maks 10 i potem powiekszac o 5 np z kazda budowa

Przyznam ciekawe i będę rozważał.
Oczywiście z jakimś terminem obowiązywania, że np. macie 2 miesiące na okres przygotowawczy. Jednakże nie będę mógł także przymusowo zmuszać do wyrzucania graczy ze spedycji. To się też nie może stać, ta spedycja po prostu nie będzie mogła przyjmować nowych członków.

Co sądzicie?

PostWysłany: 30 Lip 2017, 13:14 

Jestem na tak

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości