Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 

Główny Zleceniobiorca
Ankieta zakończyła się 08 Cze 2017, 16:50
Tak 50%  50%  [ 7 ]
Nie 50%  50%  [ 7 ]
Razem głosów : 14
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nowa funkcja w spedycji
PostWysłany: 09 Maj 2017, 16:50 

Miejscowość: Rogów
Proponuję dodać nową funkcję w spedycji tzn Główny Zleceniobiorca. Taka osoba miałaby możliwość zabierania zleceń. Głównie chodzi tu o przyspieszenie reakcji w razie źle przydzielonego zlecenia (np nie temu graczowi) lub zabrania zlecenia komuś kto je pobrał a nie wywozi. Jak wiadomo taka opcję ma tylko założyciel i zastepca a nie każdy siedzi 24h na CT.

Temat postu: Re: Nowa funkcja w spedycji
PostWysłany: 09 Maj 2017, 19:26 

Cronox1987 napisał(a):
Proponuję dodać nową funkcję w spedycji tzn Główny Zleceniobiorca. Taka osoba miałaby możliwość zabierania zleceń. Głównie chodzi tu o przyspieszenie reakcji w razie źle przydzielonego zlecenia (np nie temu graczowi) lub zabrania zlecenia komuś kto je pobrał a nie wywozi. Jak wiadomo taka opcję ma tylko założyciel i zastepca a nie każdy siedzi 24h na CT.

Głównym zlecniobiorcom mógłby być jedynie właściciel spedycji

PostWysłany: 10 Maj 2017, 00:50 

On juz ma te funkcje tak samo jak zastępca a chodzi o to zeby poza nimi mozna bylo taka opcje komus przydzielic a zeby nie mieszac ze zleceniobiorca ktory tej opcji nie ma trzeba zrobic nowe stanowisko z dodatkowa opcja zabierania zlecen

PostWysłany: 11 Maj 2017, 20:45 

Cronox1987 napisał(a):
On juz ma te funkcje tak samo jak zastępca a chodzi o to zeby poza nimi mozna bylo taka opcje komus przydzielic a zeby nie mieszac ze zleceniobiorca ktory tej opcji nie ma trzeba zrobic nowe stanowisko z dodatkowa opcja zabierania zlecen

Wystarczająco jak ma właściciel i zastępca tą funkcje, bo jak każdy by miał taką funkcję to by się zrobiło wielkie zamieszanie w spedycji i jestem w 100% na NIE

PostWysłany: 12 Maj 2017, 14:07 

marcin35561 napisał(a):
Cronox1987 napisał(a):

Wystarczająco jak ma właściciel i zastępca tą funkcje, bo jak każdy by miał taką funkcję to by się zrobiło wielkie zamieszanie w spedycji i jestem w 100% na NIE

To kto by miał ta funkcje zależałoby od właściciela spedycji jeśli ma zaufanie osoby przydzielany jeśli nie to nie

PostWysłany: 19 Maj 2017, 13:34 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Two Steps From Hell
Nie rozumiem po co się rozdrabiać skoro mamy zastępce i właściciela ;)

PostWysłany: 19 Maj 2017, 14:37 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
A mnie lata w tej grze nauczyły że im więcej jest tych rang tym więcej ja mam problemów.
Ponieważ wszyscy praktycznie rozdają "pakiet rang" a potem są problemy bo jakiś gracz wziął za duze zlecenie, albo sabotował...

Nie widzę potrzeby, jeśli komuś nie pasuje aktywność właściciela spedycji / zastępcy to może czas poszukać aktywniejszego ?

PostWysłany: 22 Maj 2017, 22:52 

Przeciez ten pomysl niema wogule sensu trza tak spedycje dobierac zeby albo wlasciciel byl aktywny albo chociaz zastepcs

PostWysłany: 24 Maj 2017, 20:23 

Miejscowość: Sosnowiec
viewtopic.php?f=14&t=4659&start=0
Efekt byłby ten sam :D

PostWysłany: 27 Maj 2017, 15:22 
Awatar użytkownika

speedy napisał(a):
...
Ponieważ wszyscy praktycznie rozdają "pakiet rang" a potem są problemy bo jakiś gracz wziął za duze zlecenie, albo sabotował...

Nie widzę potrzeby, jeśli komuś nie pasuje aktywność właściciela spedycji / zastępcy to może czas poszukać aktywniejszego ?

A ja jestem "za" ale z innego powodu niż tutaj piszecie. Otóż uważam, że większość spedycji idzie na ilość a nie jakość i solidność graczy dlatego małe przewietrzenie w spedycjach dobrze by zrobiło ich szefom.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości