Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 

CZY JESTEŚ ZA ŻEBY MOŻNA BYŁO SPRZEDAĆ KONWÓJ?
TAK 79%  79%  [ 15 ]
NIE 21%  21%  [ 4 ]
Razem głosów : 19
Autor Wiadomość
 Temat postu: KOMIS SAMOCHODY - MOŻLIWOŚĆ SPRZEDANIA KONWOJU.
PostWysłany: 04 Maj 2017, 21:02 

Co sądzicie o pomyśle sprzedaży konwoju w komsie samochodowym? Zasada ta sama co ze zwykłymi autami.

Spedycja - Power Trans

Temat postu: Re: KOMIS SAMOCHODY - MOŻLIWOŚĆ SPRZEDANIA KONWOJU.
PostWysłany: 04 Maj 2017, 21:07 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Two Steps From Hell
Raczej nie będzie to możliwe.

PostWysłany: 04 Maj 2017, 21:29 

Czarna.. to chociaż wewnątrz spedycji???... mamy iść w stronę konwojow i odciążać serwery to może trzeba by nam to ułatwić i ten komis wprowadzić bo szkoda złomowac konwój +30

PostWysłany: 06 Maj 2017, 10:34 

Witam
Taka możliwość powinna być wprowadzona i to szybko , my idziemy wam na rękę a potem zostajemy z ręką w nocniku .
Jak osoby które posiadają same konwoje mają pomagać członkom spedycji ,gdy oni nie chcą zwykłych pojazdów ?
Poza tym jak zmieniam tabór moje stare konwoje mogą komuś się przydać , szkoda złomować pojazdy z platynkami szczególnie teraz gdy i z nimi zostaliśmy wyrolowani (brak możliwości sprzedaży kart)!!!

I odpowiedź w stylu "Raczej nie będzie to możliwe." jest nie na miejscu !!!
Pozdrawiam

PostWysłany: 06 Maj 2017, 21:02 

Czarna napisał(a):
Raczej nie będzie to możliwe.

Pomagaj nowym graczom, aby było nas więcej

... a konwoje niech sobie kupują nowe!

Ha ha ha!

PostWysłany: 07 Maj 2017, 11:42 

TAKIE ma podejscie do graczy najchetniej i najlepiej kase by za darmo brala. Niewlasciwy czlowiek na niewlasciwym miejscu.

PostWysłany: 07 Maj 2017, 13:14 
Administrator
Awatar użytkownika

bulu86 napisał(a):
Czarna.. to chociaż wewnątrz spedycji???... mamy iść w stronę konwojow i odciążać serwery to może trzeba by nam to ułatwić i ten komis wprowadzić bo szkoda złomowac konwój +30

Osoby, które mają konwoje stać na zakupy nowych. Po za tym co jakiś czas jest event gdzie takie samochody można kupić naprawdę za grosze.

SOVEREIGN napisał(a):
Witam
Taka możliwość powinna być wprowadzona i to szybko , my idziemy wam na rękę a potem zostajemy z ręką w nocniku .
Jak osoby które posiadają same konwoje mają pomagać członkom spedycji ,gdy oni nie chcą zwykłych pojazdów ?
Poza tym jak zmieniam tabór moje stare konwoje mogą komuś się przydać , szkoda złomować pojazdy z platynkami szczególnie teraz gdy i z nimi zostaliśmy wyrolowani (brak możliwości sprzedaży kart)!!!

I odpowiedź w stylu "Raczej nie będzie to możliwe." jest nie na miejscu !!!
Pozdrawiam

Nie na miejscu? Dlaczego? Gdyby nie ograniczenia technologii tak naprawdę nie ponosicie zadnych kosztów, a zlecenia w spedycji są naprawdę dobrze płatne. Wydaje mi się, że sama pomoc w zwykłych samochodach gdzie możemy zarobić naprawdę krocie powinna wystarczać nowym graczom. Osoba, która przesiada się na konwoje, czyli ma już full miejsc w garażach ( ma ich z pewnościa dużo wiecej) nie mozna ją nazywać nowym graczem. Wiec skoro stać go było na rozbudowę konta na konwoje dlaczego kupno konwoju miałoby być aż tak drogą inwestycją?

Ząbek napisał(a):
TAKIE ma podejscie do graczy najchetniej i najlepiej kase by za darmo brala. Niewlasciwy czlowiek na niewlasciwym miejscu.

Nie jestem właściciem gry, ani tej gry nie piszę byś twierdził tak jak wyżej napisałeś.

Pozdrawiam,

PostWysłany: 07 Maj 2017, 14:02 

Witam wszystkich w tym dla nas ciekawym temacie. Ja uważam że konwoje nie są dla początkujących graczy bo skoro ma ktoś rozbudowany garaż na maksymalną ilość to oznacza że go stać na zakup konwoju. Cóż karty mamy aby ulepszać auta i są osoby które kupią bo ich stać a są osoby których nie stać ale każdy gra tak jak lubi i go stać. Osobiście uważam że konwoje nie powinny być dodane do komisów ponieważ tak na prawdę konwoje nie są zbyt drogie w przeliczeniu bardziej opłaca się mieć auta konwojowe niż zwykłe. Więc ludzie zastanówcie się bo skoro ulepszyłeś auto to znaczy że Cię stać a jak Cię stać to kupisz 2 raz a nawet 3 raz karty na ulepszanie takich aut. Może moja wypowiedź wam graczom się nie spodoba ale ja mam takie zdanie i pozdrawiam wszystkich...

PostWysłany: 07 Maj 2017, 14:19 

WŁAŚNIE NIE NA MIEJSCU!

Co z tego że ktoś ma rozwinięte garaże i technologie , to nie oznacza że go stać na nowe konwoje .
Dział technologiczny i ceny w nim to jakaś chora idea dla przykładu skąd mam wziąć taką kwotę
" 17 578 125 000 000 000 zł " wskaż mi jedną osobę w całej historii gry z takim budżetem , nawet jak zliczysz kasę wszystkich nie wiem czy tyle będzie !!!
I wracając do tematu gracze którzy wyprztykali się z kasy w DT mogli by odkupić moje konwoje za połowę ceny i w dodatku z dodanymi kartami prędkości , zbiornikami itp.
Więc Ja i większość graczy uważa podobnie , a że to my utrzymujemy tą grę powinniście nas szanować my grając latami wiemy najlepiej czego brakuje .

A wymówki w stylu "Nie będzie to możliwe" są nie na miejscu , tym bardziej że w ankiecie "o którą się zawsze tak dopominasz " jest już 80% graczy na tak !

PostWysłany: 07 Maj 2017, 14:28 
Administrator
Awatar użytkownika

SOVEREIGN napisał(a):
.
Więc Ja i większość graczy uważa podobnie , a że to my utrzymujemy tą grę powinniście nas szanować my grając latami wiemy najlepiej czego brakuje .

Chyba sobie żartujesz pisząc takie rzeczy. Nie szanuje Was bo uważam inaczej od Was?
Przykro mi bardzo, że taka jest postawa wobec nas jako Administracji. Napisałam już wcześniej, że nie ma takiej możliwości by dodatek wszedł do gry. Gdy w grze pojawiły się konwoje od razu została zablokowana opcja by ich nie sprzedawać. Jasną rzeczą jest jak już pisałam: konwoje nie są drogie, zwłaszcza na takim etapie jakim jest gracz gdy na nie przechodzi. Inwestowanie i planowanie - chyba o to tutaj chodzi. A Wy tylko chcecie mieć coraz łatwiej co powoduje, że gra po prostu robi się nudna i jest monotonna.
Nie będzie tej opcji w grze - taka jest decyzja kierujących tą grą.

Temat zamykam.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości