Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Czy podoba Ci się pomysł ?
Tak, bardzo 22%  22%  [ 4 ]
Nie 67%  67%  [ 12 ]
Nie mam zdania 11%  11%  [ 2 ]
Razem głosów : 18
Autor Wiadomość
 Temat postu: Shadows Konvertick na s7
PostWysłany: 25 Mar 2017, 10:13 

W związku z faktem, że od jakiegoś czasu obowiązują silniki eventowe i dlatego ma pójść w zapomnienie Shadows Konvertick, to sobie pomyślałem, żeby na s7 (tylko na s7 bo na wcześniejszych światach funkcjonują bez badań) Konvertiki wprowadzić jako auto dostępne po zrobieniu badań. Jaki poziom badań? Proponuję, żeby Konvertik był dostępny za eiko aktro na poniższym poziomie badań:
Karoseria 11
Skrzynia biegów 11
Zawieszenie 11
Silnik wysokoprężny 11
Sprzęgi siodłowe 11
Układ napędowy 10
Oprawa 11
Chłodnica 10

Z tego co pamietam to wprowadzono silniki eventowe i konvertików ma juz nie być, to chyba lepiej, żeby mieć je za badania niż wcale??

Speedy chyba to nie będzie za dużo pracy, żeby wprowadzić konvertika?

Spedycja V.I.P. Transport

Temat postu: Re: Shadows Konvertick na s7
PostWysłany: 25 Mar 2017, 10:31 

Fajnie by było, żeby ktoś kto jest na NIE przedstawił tutaj Swoje argumenty na NIE

PostWysłany: 25 Mar 2017, 10:40 

RedByk666 napisał(a):
Fajnie by było, żeby ktoś kto jest na NIE przedstawił tutaj Swoje argumenty na NIE

mysle żeby był na zasadach jak na innych światach ale tylko okazjonalnie

PostWysłany: 25 Mar 2017, 14:09 

Speedy napisałeś do Mnie, że lepiej dać Konvertica za Tandromem?
Moim zdaniem jednak lepsza opcja to dać je za Aktro kosztem obniżenia tonażu do 26 000 kg (natomiast eventowy silnik zrobić 28 000kg), a to z tego powodu, że konvertic nie ma konwoju. Jak tandrom ma konwój ponad 2,8k to każdy będzie wolał mieć konwój niż 100 konvertików. Chyba, że Konvertic za Tandromem, ale zostanie zrobiony dla niego konwój? Poza tym jeżeli konvertic ma być dostępy za tandrommem to niech już będzie dostępny na wszystkich światach. No i patrząc na Majestica i Tandroma to by wypadało, żeby Konvertic miał też odpowiednika PG :D

PostWysłany: 25 Mar 2017, 16:42 

Hm... A ja spytam inaczej :P Jaki jest sens dawania konwertika z takim poziomem badan?? Przeciez jak juz ktos bedzie mial taki poziom badan to raczej PG bedzie juz wozil a nie kontener i jak juz to w konwojach :)

PostWysłany: 25 Mar 2017, 19:39 

Miejscowość: WaRsZaWa
Raven86 napisał(a):
Hm... A ja spytam inaczej :P Jaki jest sens dawania konwertika z takim poziomem badan?? Przeciez jak juz ktos bedzie mial taki poziom badan to raczej PG bedzie juz wozil a nie kontener i jak juz to w konwojach :)

Zgadzam sie z poprzednikiem i dlatego jestem na NIE

PostWysłany: 25 Mar 2017, 20:01 

Ja też na Nie, Można dodać jako nowy z odpowiednimi badaniami a nie likwidować go tak jak to miało miejsce na s2 z starm Huraganem za, którym tęsknie.

PostWysłany: 27 Mar 2017, 23:18 

poco ma sie to czkawka na starych swiatach odbywac juz mamy wasze pomysly i podzialyly
konewki znikaja wiec czas na nowy model aby stare swiaty mialy nowe cele a nowe niech sie staraja a nie szukaja ulatwien jak wszesniej utrudnien

PostWysłany: 30 Mar 2017, 12:48 

Miejscowość: Rogów
Jestem na nie. Biorac pod uwage ze jest limit kierowcow to jakby nie patrzec gra nastawiona jest glownie na konwoje i uwazam ze powinny zostac wprowadzone nowe auta razem z konwojami. Zwyklych aut w dt jest tyle ze na bank cos mozna wybrac a konwoi mala. Do tego skok miedzy konwojami od bestii do majestika bardzo duzy.

PostWysłany: 12 Maj 2017, 11:14 

patrząc na ankiete to fajnie, że już nie chcecie konvertików, czyli rozumie, że bardziej wolicie Majestiki i Tandromy? Spoko
Administracja ma jakieś plany na przyszłość co do Konvertika? Chcieliśmy konvertiki na urodziny spedycji na s6 dla całego świata, ale nie mogą być bo są silniki eventowe. No to pozostaje mi zostawić sobie w garażu kilkadziesiąt sztuk i tyle.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości