Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 

Czy jesteś za modernizacją banku?
TAK 89%  89%  [ 16 ]
Nie 11%  11%  [ 2 ]
Razem głosów : 18
Autor Wiadomość
 Temat postu: Bank
PostWysłany: 06 Sty 2017, 19:53 

Witam,
Chyba czas najwyższy już zmodernizować bank i możliwość brania kredytów. Obecnie (w moim przypadku) maksymalna kwota to ok. 350k. Parafrazując klasyka to "nawet na waciki nie wystarczy" :D Uważam, że kredyty są jak najbardziej potrzebne ponieważ sporo ciągników przekracza cenę 500k, a koszty w DT rosną bardzo szybko (nie wspominając już o cenach kolejnych garaży czy też kolejnych miejsc w garażach).
Oprócz maksymalnej kwoty kredytu zmieniłbym system spłat. Sam gracz powinien wybierać ilość rat i ich częstotliwość spłat. Oczywiście im byłby to dłuższy okres tym procent byłby wyższy.
Przestańmy w końcu chronić graczy przed bankructwem i niech w końcu CT zmusi graczy do jakiegoś myślenia ;)

Pozdrawiam,
Mirmil

Temat postu: Re: Bank
PostWysłany: 06 Sty 2017, 20:57 

Mirmil napisał(a):
Witam,
Chyba czas najwyższy już zmodernizować bank i możliwość brania kredytów. Obecnie (w moim przypadku) maksymalna kwota to ok. 350k. Parafrazując klasyka to "nawet na waciki nie wystarczy" :D Uważam, że kredyty są jak najbardziej potrzebne ponieważ sporo ciągników przekracza cenę 500k, a koszty w DT rosną bardzo szybko (nie wspominając już o cenach kolejnych garaży czy też kolejnych miejsc w garażach).
Oprócz maksymalnej kwoty kredytu zmieniłbym system spłat. Sam gracz powinien wybierać ilość rat i ich częstotliwość spłat. Oczywiście im byłby to dłuższy okres tym procent byłby wyższy.
Przestańmy w końcu chronić graczy przed bankructwem i niech w końcu CT zmusi graczy do jakiegoś myślenia ;)

Pozdrawiam,
Mirmil

8-) Jestem jak najbardziej za tą wypowiedzią na TAK 8-)

PostWysłany: 06 Sty 2017, 21:14 

Miejscowość: Gdynia
Faktycznie przydała by się mała zmiana w moim wypadku 300k kredytu to mi na dzienne pensje dla kierowców nie starczy a samych opłat mam prawie 100 mln dziennie ale by to działało dla wszystkich to trzeba by jakoś pomyśleć jak miała by rosnąć zdolność kredytowa dla graczy bo jeśli na moim etapie gry nie mógł bym pożyczyć np 10 mld no to na nic mi się to nie zda.

PostWysłany: 06 Sty 2017, 21:57 

Miejscowość: WaRsZaWa
Nie od razu Rzym zbudowano. Wg mnie kredyt jest dla początkujących graczy, którzy o kupnie ciągnika za 500 tys. nie powinni myśleć. Jednak jestem za modyfikacją tej opcji polegającą na odniesieniu jej np. do zdobywanego poziomu budynku adm. np BA lev 100 = 100 mln pozyczki lev 150 = 500 mln , lev 200 = 1 mld. Oczywiście proponuję też wzrost oprocentowania takiej pożyczki nawet do 50 % wartości przy jej najwyższym poziomie.

PostWysłany: 06 Sty 2017, 23:14 

Miejscowość: Gdynia
HaHalacha napisał(a):
Nie od razu Rzym zbudowano. Wg mnie kredyt jest dla początkujących graczy, którzy o kupnie ciągnika za 500 tys. nie powinni myśleć. Jednak jestem za modyfikacją tej opcji polegającą na odniesieniu jej np. do zdobywanego poziomu budynku adm. np BA lev 100 = 100 mln pozyczki lev 150 = 500 mln , lev 200 = 1 mld. Oczywiście proponuję też wzrost oprocentowania takiej pożyczki nawet do 50 % wartości przy jej najwyższym poziomie.

No więc właśnie jest dla początkujących bo innym się nie przydaje, ja np. jak by była opcja pożyczki 5 mld to bym pożyczył na badanie a w między czasie zarobię kasę na spłatę, a taki system jak napisałeś przykładowo no to mógł bym pożyczyć w chwili obecnej 100 mln które mi się nie przyda, więc dla mnie nie ma sensu aby speedy się tym interesował.

PostWysłany: 08 Sty 2017, 12:27 

aktualnie nie jest mi potrzebne ale kredyt nie od reputacji tylko od ilosci sprzetu powinien byc liczony
bo on jest licytowany a nie reputacja
wiec majac 90 % reputacji i 3 zestawy dostaje wiecej kasy jak majac 30% i 3 tysiace zestawow

PostWysłany: 08 Sty 2017, 21:27 

Miejscowość: WaRsZaWa
Zaproponowałem uzależnienie wielkości kredytów od poziomu BA. Reputacja mogłaby wpływać na koszt kredytu "RRSO" :) Im niższa reputacja, tym większy kwota odsetek do spłaty (droższy kredyt).

@Marcin9220: wpisane przeze mnie wielkości pożyczki są orientacyjne. Może być np. BA=150 = 5 mld, BA 151 = 5,1 mld ... BA=200 = 10 mld

PostWysłany: 27 Lip 2017, 16:15 

Uwielbiam to, jak łatwo można przełożyć grę na rzeczywistość :D Ostatnio miałem podobny problem w realnym życiu, na szczęście znalazłem kilka ofert z RRSO równym "0" :D Takie przysłowiowe, prawdziwe zero :D Tutaj mi się udało coś takiego znaleźć http://bezpiecznechwilowki.pl/ranking-chwilowek/ , może komuś się przyda :)

PostWysłany: 27 Lip 2017, 17:48 

Miejscowość: Sosnowiec
grzegorz.sikora.31 napisał(a):
aktualnie nie jest mi potrzebne ale kredyt nie od reputacji tylko od ilosci sprzetu powinien byc liczony
bo on jest licytowany a nie reputacja
wiec majac 90 % reputacji i 3 zestawy dostaje wiecej kasy jak majac 30% i 3 tysiace zestawow

I tak to właśnie powinno wyglądać, jeśli ma być modernizowane :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości