Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Co o tym myślisz?
Jestem za opcją nr. 1 5%  5%  [ 1 ]
Jestem za opcją nr. 2 0%  0%  [ 0 ]
Jestem za opcją nr. 3 0%  0%  [ 0 ]
Wybieram opcje nr. 1 i 2 0%  0%  [ 0 ]
Wybieram opcje nr. 1 i 3 0%  0%  [ 0 ]
Wybieram opcje nr. 2 i 3 0%  0%  [ 0 ]
Jestem za całością, czyli opcja 1, 2 i 3. 50%  50%  [ 10 ]
Jestem na nie, mamy dostatecznie dużo dostępnych miast. 45%  45%  [ 9 ]
Razem głosów : 20
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nowe grywalne miasta.
PostWysłany: 04 Gru 2019, 21:36 

berjed napisał(a):
w Polsce masz 56 miast (...)
szczerze nie uważam by kolejne miasta były potrzebne i tak dołożonych zostało ich tyle że pobudować sie nie ma szans wszędzie a nawet po kilka w każdym państwie...

Zgadzam się z przedmówcą. Nie ma sensu dokładać nowych lokalizacji w przypadku gdy już mamy bardzo gęstą siatkę miast. Jedyne co zastanawia mnie to nierównomierne rozłożenie zagęszczenia w poszczególnych krajach. Albania czy Azerbejdżan biją na głowę co do liczby grywalnych miast takie kolosy jak Włochy czy Hiszpania. Nie wspomnę nawet o dysproporcji Bułgarii i Rumunii.

Pytanie: czy umiejscowienie konkretnych lokalizacji jest czymś uwarunkowane? Przemysł, baza logistyczna, węzły przeładunkowe? Jakie są kryteria by konkretne miasto stało się miejscem budowy garażu? I czy w ogóle powinno znaleźć się na mapie gry?
Ale to chyba temat na kolejną ankietę...

speedy napisał(a):
Ja bym skłonił się za dodaniem do gry skandynawii, ale właśnie problemem są przeprawy i jeśli gracze zgodzą się aby to działało nie tak jak w przypadku Wielkiej Brytanii, czyli że wybieramy przeprawę to możemy myśleć nad dodaniem Skandynawii (która działałaby tak jak trasa Warszawa -> Kraków)

Popieram pomysł ale... powinien być racjonalny tj. zgodny z tym co pisałem powyżej.

PostWysłany: 10 Gru 2019, 22:08 

Miejscowość: WaRsZaWa
wprowadzanie na sztuke, tak dla zasady nic nie wnosi. Nie widze mozliwosci abym na s2 zblizyl sie nawet do 550 miast a jest ich chyba 700. Po co zatem nowe ??? co wniosą ? Może kolejne miasta będą się odkrywały w miarę naszych postępów ? masz 500 dostajesz 50 nowych ? masz 600 dostajesz 10 nowych ( tak , mniej bo ich cena bedzie kosmiczna !!) . ale ale... my juz may z 700 miast :) wiec jesli ktos wybuduje wszytskie niech dostanie 1 miasto w Skandynawii :):):):)

PostWysłany: 23 Gru 2019, 23:12 

speedy napisał(a):
Ja bym skłonił się za dodaniem do gry skandynawii, ale właśnie problemem są przeprawy i jeśli gracze zgodzą się aby to działało nie tak jak w przypadku Wielkiej Brytanii, czyli że wybieramy przeprawę to możemy myśleć nad dodaniem Skandynawii (która działałaby tak jak trasa Warszawa -> Kraków)

Czekamy na tą Skandynawie już bardzo długo i myślę, że warto wprowadzić ją nawet bez przeprawy lub dwoma drogami przez Estonie i od Niemiec na Danie. Do tego pamiętam jak wrzuciliście bardzo dużo Państw i jeszcze więcej miast, iż obiecaliście, że to jeszcze nie koniec i pod koniec roku pojawią się kolejne

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości