Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

czy jesteście za takim rozwiązaniem ?
Ankieta zakończyła się 11 Maj 2019, 13:05
TAK 7%  7%  [ 1 ]
NIE 93%  93%  [ 13 ]
NIE WIEM 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 14
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: PŁATNOŚĆ ZA MIASTA
PostWysłany: 05 Maj 2019, 11:12 

widzę kolego ja uważam że to nie jest droga na skróty bo jak nie wozisz ładunku to i rankingu się nie pniesz a koszty utrzymania garaży kosztują :D mi osobiście brakuje dodatkowej opcji i na pewno znajdzie się kilka graczy co kupi za czeki to tylko wam szkoda wydać czeków dusi grosze. Nie obrażam nikogo bo każdy z was może mieć swoje zdanie. Ja osobiście bym kupił garaż za czeki i pomógł finansowo członkom w rozwój gry... Wam przeszkadza bo wam szkoda wydać 100zł- 200zł na budowę garażu a są osoby co by dali tyle wy się wypowiadacie negatywnie bo myślicie że bym kupił od razu 400 garaży. Jesteście w błędzie jak tak myślicie. Dlatego cieszę się że to zarząd będzie decydował czy coś takiego wprowadzić dodam że interesuje mnie opcja na świecie s2.

PostWysłany: 05 Maj 2019, 21:23 

pawlo927 napisał(a):
widzę kolego ja uważam że to nie jest droga na skróty bo jak nie wozisz ładunku to i rankingu się nie pniesz a koszty utrzymania garaży kosztują :D mi osobiście brakuje dodatkowej opcji i na pewno znajdzie się kilka graczy co kupi za czeki to tylko wam szkoda wydać czeków dusi grosze. Nie obrażam nikogo bo każdy z was może mieć swoje zdanie. Ja osobiście bym kupił garaż za czeki i pomógł finansowo członkom w rozwój gry... Wam przeszkadza bo wam szkoda wydać 100zł- 200zł na budowę garażu a są osoby co by dali tyle wy się wypowiadacie negatywnie bo myślicie że bym kupił od razu 400 garaży. Jesteście w błędzie jak tak myślicie. Dlatego cieszę się że to zarząd będzie decydował czy coś takiego wprowadzić dodam że interesuje mnie opcja na świecie s2.

Nie wiem ile ci administracja płaci za tego typu komentarze, zwlaszcza ze tutaj wiekszosc chce walki fair play. Skoro ktos sie dorobił 450 garazy w sposob normalny to kazdy inny tez moze isc tą drogą a nie na skróty. Ja bym poszedł dalej i usunąłbym możliwość popychania aut czekami w konkursach. Dlaczego? Bo wiekszosc to co mozna wzia za czeki to ulatwienie i gra na skroty i na tym gra traci sens

PostWysłany: 05 Maj 2019, 21:30 

nikt mi nie płaci kolego sam posiadam 417 garaży i po prostu dodatkowa opcja a cena tej opcji też nie musi być mała. a co do używanie czeków i przyśpieszania aut w konkursie czekami też jestem za tym aby tą opcję wyłączyć

PostWysłany: 06 Maj 2019, 14:39 

Po to są ankiety aby inni też wyrazili w ten sposób swoje zdanie.Tylko jedna osoba jest za.Dlatego nie nastawiaj się że ty tak chcesz to tak będzie.Twoja argumentacja pawlo927 że masz 417 garaży a cena nie musi być mała jest po prostu słaba.Chcesz iść na skróty.Wygrałeś w totka i chcesz być w końcu najlepszy? Słaba argumentacja byle by za wszelką cenę przepchnąć pomysł.Może to cię rajcuje?

PostWysłany: 06 Maj 2019, 22:30 

nie kolego mylisz się ja tu nie chce być lepszy tylko podałem pomysł który mi wydawał się spoko ale widzę że reszt jest jedno strona przeciwko temu pomysłowi wiem szkoda ludziom kasę na czeki i wydawania na grę. cóż pomysł był opcja podobna jak w dziale technologicznym można za czeki jak za kasę z gry myślałem podobnie z garażami żeby było no cóż nie przejdzie trudno. wszyscy myślicie że kupiłbym wszystkie garaże za czeki :lol: to myślcie tak ja was z błędu nie będę wyprowadzał. widzę ile jest głosów za i przeciw i pomysł upadnie trudno się mówi żyje się dalej :D ale cieszę się że wyrażacie swoje opinie szkoda że jeden dał argument a reszt jak małpki napisała dlaczego nie macie jeden argument bo droga na skróty nie uważam tak ale okej szanuje wasz zdanie. Nie upieram się przy swoim bo nie wygram.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości