Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Extra kierowcy - problem kierowców po przydzieleniu
PostWysłany: 03 Maj 2016, 16:42 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Witam,
przepraszam bardzo wszystkich za całą zaistniałą sytuację.

Na czym polegał problem?
Nowe multi przydzielanie czasem przydzielało kierowców do aut z innych garaży, dlatego nie można było ich "zwolnić z przydziału", albo kierowcy posiadali auta, ale auta w tym garażu nie miały obsady (bo obsadzili inny garaż).

Na czas poprawy błędu zniosę sprawdzanie podczas "zwalniania przydziału" czy garaż kierowcy i garaż auta są takie same, dzięki czemu będzie można "zwolnić przydział".

Proszę więc o skorzystanie ze "Zwolnienia przydziału" w "Dziale kadr", tylko proszę zwrócić uwagę, że kierowca wróci do macierzystego garażu i auto także wróci do macierzystego (czyli do stanu sprzed błędu). Więc mogą być w innych garażach.

Gdyby ktoś miał jakieś pytania proszę pisać w tym temacie.

Temat postu: Re: Extra kierowcy - problem kierowców po przydzieleniu
PostWysłany: 03 Maj 2016, 19:25 
Awatar użytkownika

Witaj :)
Właśnie zabrałem się na S2 za wysyłanie wozów i tu przykra niespodzianka. W mieście Chojnice mam przydzielonych tylko I kierowców. Wiedząc o problemach, poszedłem sobie do działu kadr tegoż miasta i chciałem uzupełnić II kierowców, przez opcję Multi Przydział Kierowców. I tu kolejny zonk :o Klikam przydziel i wylądowałem na głównej stronie. Spróbowałem parę razy i rezultat był ten sam. Dopiero przydzielanie pojedyncze (jak to dawniej bywało) zadziałało.

Jeżeli akurat trafiłem na jakieś zmiany robione przez Ciebie, to zignoruj ten wpis. Jeżeli jednak nie, to jest jakiś spory problem :(

Image

PostWysłany: 03 Maj 2016, 21:14 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Dałem poprawioną wersję nowego multi przydzielania kierowców w zakładce "Extra".

SCANIATrans napisał(a):
Witaj :)
Właśnie zabrałem się na S2 za wysyłanie wozów i tu przykra niespodzianka. W mieście Chojnice mam przydzielonych tylko I kierowców. Wiedząc o problemach, poszedłem sobie do działu kadr tegoż miasta i chciałem uzupełnić II kierowców, przez opcję Multi Przydział Kierowców. I tu kolejny zonk :o Klikam przydziel i wylądowałem na głównej stronie. Spróbowałem parę razy i rezultat był ten sam. Dopiero przydzielanie pojedyncze (jak to dawniej bywało) zadziałało.

Jeżeli akurat trafiłem na jakieś zmiany robione przez Ciebie, to zignoruj ten wpis. Jeżeli jednak nie, to jest jakiś spory problem :(

Jeśli Ci kierowcy załapali się wcześniej na błąd, to teraz trzeba ich "zwolnić z przydziału".

PostWysłany: 04 Maj 2016, 15:21 

A co zrobić jak kierowcy są przydzieleni a nie widać ich w aucie jeśli ręcznie to super parę setek najgorsze że nie zdążę zrobić zleceń

PostWysłany: 05 Maj 2016, 09:42 

serdecznie witam. od niedzieli walcze codziennie z kierowcami na s3 wyslalem na urlop na jeden dzien i to takze nie pomoglo recznie prubowałem takze lipa. zauwazylem ze raz przydzielił jednego kierowce a raz wogule zadnego.... pozdrawiam i czekam cierpliwie na update. ;-)

PostWysłany: 05 Maj 2016, 12:30 

marecki33 napisał(a):
A co zrobić jak kierowcy są przydzieleni a nie widać ich w aucie jeśli ręcznie to super parę setek najgorsze że nie zdążę zrobić zleceń

Opcja multi zwalniania przydziału działa na ten problem, przynajmniej u mnie. Czasem trzeba poszukać w innym garażu.

Co do błędów jakie znalazłem to przydziela mi kierowcę do właściwego auta ale niestety nie chce przydzielić zamiennika. Dopiero multi przydział przydziela zamienników.

PostWysłany: 05 Maj 2016, 12:55 
Awatar użytkownika

Niestety mimo wgranej poprawki nadal są u mnie przydzielani tylko kierowcy bez zmienników.
Dodatkowo podczas próby przydzielania w Niemczech mam takie coś:

Załączniki:
asd.jpg
asd.jpg [ 59.13 KiB | Obejrzany 5402 razy ]

PostWysłany: 05 Maj 2016, 13:28 

mnie działa elegancko pod warunkiem że po wyszukania kierowców z całego państwa przydzielam tylko miastami nie wszystko na raz

PostWysłany: 05 Maj 2016, 20:36 

u mnie dalej są błędy :
PRAGA - 348 kierowców - 150 samochodów
w multi przydziale pokazuje " Brak kierowców dla 102 samochodów "

PostWysłany: 06 Maj 2016, 18:14 

l00kas napisał(a):
u mnie dalej są błędy :
PRAGA - 348 kierowców - 150 samochodów
w multi przydziale pokazuje " Brak kierowców dla 102 samochodów "

już wszystko działa poprawnie ...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości