Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Blokada konta
PostWysłany: 06 Wrz 2015, 12:29 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Dalej Pan nie widzi za co dostał pierwszego bana?
I proszę uważnie czytać co ja piszę i nie mówić, że kłamię.
Czytanie ze zrozumieniem.

PostWysłany: 13 Wrz 2015, 10:57 

Szkoda mojego cennego czasu na dyskusję z Panem. Bo to jest jak kopanie się z koniem. I atk nie odpowiada Pan na argumenty... bo Pan nie ma nic do powiedzenia. Traktuje Pan dalej tak użytkowników...

PostWysłany: 13 Wrz 2015, 10:58 

Powiem Panu serio... za to co tutaj pisze dostał bym od Pana bana na 12 lat... a tutaj Pan udaje ciepłego i fajnego... A taki Pan nie jest.

PostWysłany: 13 Wrz 2015, 11:30 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Myślę, że każdy czytelnik tego tematu powinien sam ocenić czy odpowiadałem czy nie, własne opinie proszę zostawić dla siebie.

Ja zawsze wyrabiam sobie opinię o kimś sam, nie słucham się plotek od innych osób.

Dziękuję za porównanie mnie do konia.

Szkoda, że wciąż uważa Pan że nie powiedziałem za co Pan dostał Pana. Teraz rozumiem Pana frustrację i dlaczego pisał Pan ze administracja rozdaje bany za nic, skoro nawet po tym temacie mówi, że nie umiem odpowiedzieć za co.

Aha i wie Pan co nie wiem czym Pan się kieruję w życiu, ale jeśli uważa mnie Pan za administratora który blokuje "bez powodu" graczy, a tworzy tę grę od 5 lat, to chyba nie po to by teraz zniszczyć tę grę banami rozdawanymi za nic.
Nie jestem kamikadze :)

Mówi Pan o mnie że udaje ciepłego i miłego, ta dyskusja którą Pan sprowokował też była ciepła miła przy wszystkich graczach będących i czytających.

Skoro Pan zakończył dyskusję pozwolę sobie zamknąć temat i zapraszam do gry po okresie banicji, po wcześniejszym przeczytaniu regulaminów.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości