Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Blokada konta
PostWysłany: 05 Wrz 2015, 17:58 

Czy mogę wiedzieć jak obraziłem administrację? Czy również ten post zostanie skasowany...

Mówią, że prawdziwa cnota krytyk się nie boi...

http://avatars.zapodaj.net/9f9a06581ff9.jpg.html

Panie admnistratorze dostałem bana od Pana za jakieś pańskie domysły. Następnie według Pana wielkorotnie obraziłem administrację!
Może Pan wrzucić screeny? Czy to konto tez Pan zablokuje?
Dlaczego pisze Pan nie prawdę, dlaczego nie stać Pana na podjęcie dyskusji?
Szkoda, bo myślałem, że to jest normalna gra... niestety zawiodłem się. Natomiast Pańskie zachowanie... pozostawię bez komentarza.
Nie stać Pana na dyskusję na argumenty. Zastanowi się Pan ile osób odeszło z Pańskiej gry przez Pana zachowanie.... Musi Pan zrozumieć, iż grają tutaj także dorośli i oni sobie nie pozwolą by ktoś traktował ich jak śmieci... Za takie traktowanie również ja płacić nie będę!

Cóż pewnie ten post długo nie będzie, bo również on zostanie zablokowany ;) Za obrazę administracji. Tylko w Pańskiej grze - pisanie o Panu orawdy - jest obrazą!

Temat postu: Re: Blokada konta
PostWysłany: 05 Wrz 2015, 18:06 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Czy Pan wierzy naprawdę w to co pisze?

PostWysłany: 05 Wrz 2015, 18:27 

Proszę Pana ja oczekuję odpowiedzi za co dostałem bana na 30 dni. Tyle. Pisze Pan o jakiś wielkorotnyh obrazach... więc słucham

PostWysłany: 05 Wrz 2015, 18:32 
Administrator
Awatar użytkownika

Dobrze że Pan napisał, dużo ludzi tutaj czyta więc może Oni zrozumieją skąd cała dyskusja.

Czy w lipcu miał Pan kłótnie z pewnym graczem?
Czy po całym zajściu umówiliśmy się na pewną umowę, w której nikt z Pana spedycji, jak i Pan nie będzie się czepiał więcej tego gracza ?

Taką sama umowę zawarłem z graczem którym był po drugiej stronie barykady.

Proszę mi odpowiedzieć na te dwa pytania.

PostWysłany: 05 Wrz 2015, 18:41 

W przeciwieńswie do Pana stać mnie na odpowiadanie na pytania i normalną dyskusję oraz na krytykowanie mnie i mojej osoby. Ponadto nie łądnie jest odpowiadać pytaniem na pytanie - Savoir vivre ;)

Ad.1 Czy w lipcu miał Pan kłótnie z pewnym graczem?

Informuję Pana, iż ten gracz był wmojej spedycji, potem odszedł. Jeden z członków mojej spedycji mu powiedział i on sie obraził na mnie. Wielkrotnie kłamał n amój temat, mojej osoby, obrażając mnie wielkorotnie. Jak Pan fajnie pisał - nic ni emoże zrobić (jak ja Panu powiem prawdę w oczy, to mnie Pan banuje ;) ). Na koniec przeprosił mnie i mam szacunek do niego. Bo zrozumiał, że źle zrobił, czego Pan nigdy nie zrozumie.

Ad2. Czy po całym zajściu umówiliśmy się na pewną umowę, w której nikt z Pana spedycji, jak i Pan nie będzie się czepiał więcej tego gracza ?

Informuję Pana, że umowy to obowiązują 2 strony a nie tylko jedną... a Pan najwidoczniej tak uważa, ale to już Pański problem. Ponadto proszę podać przykład jak go obraziłem...
Jest takie powiedzenie - uderz w stół a nożyce się odezwą.

Nie oczekuję od Pana odpowiedzi za co dostałem bana numer 1, bana numer 2, bana numer3. Ja nie mam 16 lat i nie pozwolę sobie aby ktoś mnie traktował jak gówniarza...
Chcę tylko aby wszyscy wiedzieli, że wydaje się w Pańskiej grze własne pieniądze i w zamian nawet nie ma szacunku. Gdyby Pan miał szacunek do mojej osoby oraz do innych graczy, to by nas Pan tak traktował!
Niestety nie stać Pana na to, dlatego ja już Panu nie dam zarobić. Ponadto w Pańskiej grze nie tylko ja zostałem obrażaony ale także moja rodzina.

Szanuje Pan graczy.... tak szybko odchodzą...

PostWysłany: 05 Wrz 2015, 18:57 
Administrator
Awatar użytkownika

Andimar napisał(a):

Informuję Pana, iż ten gracz był wmojej spedycji, potem odszedł. Jeden z członków mojej spedycji mu powiedział i on sie obraził na mnie. Wielkrotnie kłamał n amój temat, mojej osoby, obrażając mnie wielkorotnie. Jak Pan fajnie pisał - nic ni emoże zrobić (jak ja Panu powiem prawdę w oczy, to mnie Pan banuje ;) ). Na koniec przeprosił mnie i mam szacunek do niego. Bo zrozumiał, że źle zrobił, czego Pan nigdy nie zrozumie.

Czyli była kłótnia i był spokój na długi czas. Jak widać udało mi się doprowadzić Was do porozumienia.

Andimar napisał(a):
Ad2. Czy po całym zajściu umówiliśmy się na pewną umowę, w której nikt z Pana spedycji, jak i Pan nie będzie się czepiał więcej tego gracza ?

Informuję Pana, że umowy to obowiązują 2 strony a nie tylko jedną... a Pan najwidoczniej tak uważa, ale to już Pański problem. Ponadto proszę podać przykład jak go obraziłem...
Jest takie powiedzenie - uderz w stół a nożyce się odezwą.

A tu nie rozumiem, kto nie dotrzymał umowy? Ja czy ten gracz z którym się Pan kłócił w lipcu?
A tu bardzo dobry pokaz przysłowia które Pan przytoczył:
http://s2.cargotycoon.pl/s2_02_09_2015.jpg
Niech Pan mi odpowie teraz na pytania:
3. Czy naśmiewanie się z kogoś to obrażanie, czy to nie jest prowokowanie drugiej osoby do wrogiej postawy?
4. Czy przypadkiem na pokazanym wcześniej obrazku nie naśmiewa się Pan z gracza z którym miał Pan kłótnie w lipcu?
5. Czy wysłałem Panu w Fax'ie ten obrazek wcześniej? A później ponownie na CB?

Dobrze, że jest Pan ciągle "kąśliwy w każdym zdaniu". To także bardzo dużo mówi o człowieku.

PostWysłany: 05 Wrz 2015, 19:32 

Nie będę odpowiadał na Pańskie pytania... dopóki Pan nie dopowie na moje. Celowo Pan robi ze mnie niewiadomo kogo, wyrywając zdania z kontekstu. Dlaczego zadaje Pan pytania a nie odpowiada na moje....

Za co dostałem od Pana ban1, ban2 oraz ban3...?

Sprowadza Pan dyskusje do zadawania pytań oraz fałszywych oskarżeń pod moim adresem:
"Dobrze, że jest Pan ciągle "kąśliwy w każdym zdaniu". To także bardzo dużo mówi o człowieku."

Sam Pan widzi, że nie szanuje Pan użytkowników. Ma Pan o nas wyrobione zdanie.
Jeżeli chce Pan rozmawiać na argumenty to proszę bardzo. Ale nie odpowiada Pan na pytania. Dlaczego skasował mi Pan fax, w którym mi Pan grozi?

Teraz próbuje Pan grać dobrego i fajnego. Więc słucham. Za co dostałem
1. Ban nr 1 ?
2. Ban nr 2 ?
3. Ban nr 3 ?
4. Dlaczego skasował mi Pan fax?

5. Pamięta Pan użytkownika o nicku Arvontc (coś takiego, mam blokadę konta to nie mogę sprawdzić, Proszę powiedzieć co Pan zrobił z nim! Niech inni również posłuchają!
6. http://avatars.zapodaj.net/9f9a06581ff9.jpg.html
Jak wielkorotnie Pana obraziłem ?

Ponadto nie dodaje sobie Pan splendoru, że Pan coś załagodził. Moje odejście z Pańskiej gry to sprawiło, iż powyższy gracz przyznał się do błędu i przeprosił.

Rozmowa polega na odpowiadaniu. Jeżeli jest Pan niewinny - proszę odpowiedzieć na moje pytania. Wówczas ja odpowiem na Pana... chyba że również mi Pan skasuje konto... Bo na brak argumentów tak Pan reaguje(dowód poniżej)

[color=#800000]http://avatars.zapodaj.net/9f9a06581ff9.jpg.html
Jak wielkorotnie Pana obraziłem ?

PostWysłany: 05 Wrz 2015, 20:03 
Administrator
Awatar użytkownika

Andimar napisał(a):
Nie będę odpowiadał na Pańskie pytania... dopóki Pan nie dopowie na moje. Celowo Pan robi ze mnie niewiadomo kogo, wyrywając zdania z kontekstu. Dlaczego zadaje Pan pytania a nie odpowiada na moje....

Staram się odtworzyć wszystko po kolei.
A nie wyrywam zdań z kontekstu tylko odnalazłem tego dnia początek rozmowy, aby sprawdzić kto rozpoczął dyskusję. I to właśnie na obrazku jest początek problemu.
Po sytuacji pokazanej na obrazku rozpoczęła się bardzo ciekawa rozmowa między Panem a tym drugim graczem, ale jak Pan chcę to przytoczę kolejny fragment.

Ale jak widać moje pytania są na tyle trudne, że nie chce Pan odpowiadać, niech czytelnicy tego tematu sami ocenią jak to wygląda.

Zgodnie z naszą umową jaką mieliśmy o braku najmniejszej agresji otrzymał Pan za te naśmiewanie się z tego konkretnego gracza i jego nowej spedycji bana na cb na 6h.

Tak sobie przypominam, że złamałem umowę, bo w umowie było, że następne wybryki pomiędzy Wami, będą karane banami na konto, a ja dałem tylko 6h bana na cb, faktycznie tutaj złamałem naszą umowę.

Andimar napisał(a):
Więc słucham. Za co dostałem
1. Ban nr 1 ?

Odpowiedziałem wyżej, odpowiedziałem też Panu w grze tego samego dnia co otrzymał Pan tego bana, jak i następnego dnia na CB, przy innych graczach.
Andimar napisał(a):
2. Ban nr 2 ?

Zapewne chodzi o bana na tablicę. Czy nie napisał na tablicy, że administracja rozdaje bany i nie mówi za co?
Andimar napisał(a):
3. Ban nr 3 ?

Tu chyba chodzi o bana na konto z dzisiaj. A no dzisiaj Pan ponownie wstawił ogłoszenia dotyczące tego, że administracja jest niesprawiedliwa itd.
Andimar napisał(a):
4. Dlaczego skasował mi Pan fax?

Nigdy nie kasowałem żadnego faxu, co w nim było?
Andimar napisał(a):
5. Pamięta Pan użytkownika o nicku Arvontc (coś takiego, mam blokadę konta to nie mogę sprawdzić, Proszę powiedzieć co Pan zrobił z nim! Niech inni również posłuchają!

Skończyły się Panu argumenty i przytacza bana dla innego użytkownika, to trochę nie na miejscu. Bo Pan nie zna całej sytuacji tego gracza z pozostałymi, więc nie będziemy o tym dyskutować. Może niech wypowiedzą się Ci gracze którzy stali po drugiej stronie barykady Artvonca. To wtedy będzie rzetelnie, bo Pan i tak zaprzeczy jak ciągle to robi o tym, że administracja rozdaje bany i nie mówi za co.
Andimar napisał(a):
6. http://avatars.zapodaj.net/9f9a06581ff9.jpg.html Jak wielkorotnie Pana obraziłem ?

Po przez wielokrotność rozumiem to, że obrażał Pan administrację na tablicy, otrzymał Pan bana na tablicę 3 dni, a po 3 dniach zmienił ogłoszenie i znowu wstawił na tablicę ogłoszeń, jednak to ogłoszenie wciąż obrażało administrację. Co więcej następnego dnia rano po otrzymaniu pierwszego bana znowu z rana rozpoczęła się dyskusja na temat tego, że administracja rozdaje niesprawiedliwe bany i wciąż nie wiadomo za co, nawet sam dołączyłem do dyskusji i wyjaśniłem wklejając między innymi ten sam obrazek co wyżej.

PostWysłany: 05 Wrz 2015, 20:11 
Administrator
Awatar użytkownika

Przeoczyłem zdanie.
Ja Panu groziłem?
Czy Pan wie, że właśnie wykonał Pan zniesławienie?

PostWysłany: 06 Wrz 2015, 12:13 

speedy napisał(a):
Przeoczyłem zdanie.
Ja Panu groziłem?
Czy Pan wie, że właśnie wykonał Pan zniesławienie?

Proszę Pana, Pan mnie zniesławia co chwilę...
speedy napisał(a):
Dobrze, że jest Pan ciągle "kąśliwy w każdym zdaniu". To także bardzo dużo mówi o człowieku.

Więc patrzyłbym na siebie.
speedy napisał(a):
Andimar napisał(a):

Niech Pan mi odpowie teraz na pytania:
3. Czy naśmiewanie się z kogoś to obrażanie, czy to nie jest prowokowanie drugiej osoby do wrogiej postawy?
4. Czy przypadkiem na pokazanym wcześniej obrazku nie naśmiewa się Pan z gracza z którym miał Pan kłótnie w lipcu?
5. Czy wysłałem Panu w Fax'ie ten obrazek wcześniej? A później ponownie na CB?

Ad3.
W Pańskiej grze przez tego gracza byłem wielorotnie obrażany i zniesławiany... za Pańskim Przyzwoleniem. Czy był za to ban - NIE!
Ad4.
Mówił Pan o kłótni, jeżeli obrażanie bez rekakcji z Pańskiej strony nazywa Pan kłótnią, to niech Pan sobie tak nazywa.... Ja byłem obrażany bez rekacji z Pańskiej strony... Garcz co prawda przeprosił - ale dopiero w momencie jak ja napisałem, że odchodzę.
Ad5.
Wysłał Pan obrazek z komentatrzem, że Pan myśli, bo z obrazku nic nie wynika, iż kogoś obrażam. A Naśmiewać się z kogoś nie wymieniając osoby... Zresztą szkoda moich słów.

speedy napisał(a):
1. Ban nr 1 ?

Odpowiedziałem wyżej, odpowiedziałem też Panu w grze tego samego dnia co otrzymał Pan tego bana, jak i następnego dnia na CB, przy innych graczach.

No ma Pan pecha bo złapałem Pana na kolejnym kłamstwie. Następengo dnia nie dostałem bana na Cb przy innych graczach - co może potwierdzić czarna. Jak zwykle nie jest Pan przygotopwany do rozmowy na argumenty, ale dlaczego kłamie?
Andimar napisał(a):
2. Ban nr 2 ?

Zapewne chodzi o bana na tablicę. Czy nie napisał na tablicy, że administracja rozdaje bany i nie mówi za co?
Nie napsiałem prawdy? Za co dostałem pierwszego bana... jakby mi Pan odblokował grę to wrzuciłbym zrzut ekranu, że mówił Pan, iż nie dotrzymałem umowy - kłamstwo z Pana strony numer 2
Andimar napisał(a):
3. Ban nr 3 ?

Tu chyba chodzi o bana na konto z dzisiaj. A no dzisiaj Pan ponownie wstawił ogłoszenia dotyczące tego, że administracja jest niesprawiedliwa itd.
Nie napisałem, że niesprawiedilwa, tylko, że daje bany za nic - kłamstwo Pana numer 3. Ponadto teraz udowodniłem Panu, iż 3 krotnie Pan skłamał to nie miałem racji??

Odnośnie dotrzymywania umów między nami:
To zawarliśmy 3 umowy.

Umowa numer 1.
viewtopic.php?f=14&t=4298
Przeczyta sobie Pan jak byłem atakowany... i co Pan z tym zrobił nic
Umowa nr 2.
Zakupiłem w pańskiej grze za moje pieniądze samochody typu unikat, do których Pan zablokował mi dostęp.
Umowa nr 3
Zakupiłem w Pańskiej grze za moje prywatne pieniądze konto premium oraz czeki: na koncie prywatnym pozostało ok 1100 czeków, na koncie spedycji ok. 2500 czeków do których również Pan zablokował mi dostęp.

Odblokuje mi Pan konto na 1 godzinę, to wrzucę screeny o ile mi ich Pan nie skasował. Onośnie faxu w którym mi Pan groził, tak wysłał mi Pan faxa, że jak opowiem prawdę, to mi Pan zablokuje konto i to Pan zrobił!. Za pisanie prawdy. Jezeli piszę, że Jest Pan niesprawiedliwy i to Panu udowadniam, bo Pan kłamie - to jest prawda czy fałsz?

Ponadto użytkownik Arvontc (coś takiego, mam blokadę konta to nie mogę sprawdzić). Napisał mi i przestrzegał przed Panem. Pomógł Panu w grze, poświecił swój prywatny czas, po czym gdy był niepotrzebny i napisał, że serwer nie chce chodzić - bo nie chodził, ceny w magazynach są niskie - bo były. Sam mi Pan to przyznał, gdyż szukał błedu, który codziennie blokował serwer. Nie chodził on rano a czasem i do 7, nieraz do 8 jak Pan zaspał...
Za to zabrał mu Pan opcję Premium, którą wcześniej mu Pan dał i zablokował na 30 dni tak ja mnie.
Taki jest Pan i czy się to Panu podoba czy nie, taka jest prawda.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość