Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Trzecia osoba zarządzająca spedycją?
TAK 81%  81%  [ 22 ]
NIE 19%  19%  [ 5 ]
Razem głosów : 27
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ankieta: Trzecia osoba w zarządzie spedycji
PostWysłany: 17 Lut 2020, 14:46 

Moja propozycja jest taka aby umożliwić trzeciej osobie zarządzanie spedycją. W chwili obecnej jest to Właściciel i Zastępca a widzimy potrzebę aby była jeszcze trzecia osoba. Mogłoby to być np uzależnione od wielkości spedycji, np. powyżej 10 osób choć niekoniecznie.

pozdrawim
freak S7

Temat postu: Re: Ankieta: Trzecia osoba w zarządzie spedycji
PostWysłany: 22 Lut 2020, 21:50 

Tylko jeśli miało by się to wiązać z odcięciem osób z dużych spedycji od konkursów poniżej 8 osób

PostWysłany: 23 Lut 2020, 22:15 

gigilio napisał(a):
Tylko jeśli miało by się to wiązać z odcięciem osób z dużych spedycji od konkursów poniżej 8 osób

A co ma jedno wspólnego z drugim. Żale raczej nie tu powinieneś wylewac

PostWysłany: 07 Mar 2020, 22:56 

Miejscowość: WaRsZaWa
Jestem za wprowdzeniem tego rozwiąznia zwłaszcza w spedycjach jednoosobowych. Kwestia posiadanie przez te spedycje UNIKATów może być przeniesiona do odrębnej dyskusji !

PostWysłany: 10 Mar 2020, 09:33 

Mój głos: NIE.

Uzasadnienie: dorzucenie trzeciej osoby do zarządu sped działa z lekka demotywująco na "stary" zarząd. Poza tym po co komplikować coś co już działa od lat? Ogólnie jestem za rozwojem gry (urealnieniem) ALE akurat ten temat mnie "nie kręci". Ster sped powinien być silnie trzymany przez Duet, a reszta powinna albo to zaakceptować albo szukać sobie innych lokacji lub... założyć własną sped ;)

PostWysłany: 11 Mar 2020, 16:47 

Miejscowość: Rogów
Kelossi napisał(a):
Mój głos: NIE.

Uzasadnienie: dorzucenie trzeciej osoby do zarządu sped działa z lekka demotywująco na "stary" zarząd. Poza tym po co komplikować coś co już działa od lat? Ogólnie jestem za rozwojem gry (urealnieniem) ALE akurat ten temat mnie "nie kręci". Ster sped powinien być silnie trzymany przez Duet, a reszta powinna albo to zaakceptować albo szukać sobie innych lokacji lub... założyć własną sped ;)

Juz dawno o tym pisalem i uwazam ze mozliwosc powinna byc a to czy ktos z niej skorzysta to juz prywatna sprawa przy duzej spedycji i wielu konkursach jest co robic i dobrze byloby miec wieksze wsparcie

PostWysłany: 11 Mar 2020, 21:42 

Cronox1987 napisał(a):
Juz dawno o tym pisalem i uwazam ze mozliwosc powinna byc a to czy ktos z niej skorzysta to juz prywatna sprawa przy duzej spedycji i wielu konkursach jest co robic i dobrze byloby miec wieksze wsparcie

...i dlatego też wyraziłem swoje zdanie, na NIE , gdyż to moje zdanie :)

Każdy ma swoje zdanie, nie? Czy nie? ;)

PostWysłany: 27 Mar 2020, 09:24 

jestem na TAK, ponieważ nie zawsze jest czas i chęc wejścia do gry , a potem okazuje się, że nie miał kto pobrać od 2 dni zleceń konkursowych. Problem w tym, że kiedyś już była taka propozycja i do dzisiaj jest tylko propozycją.

Spedycja V.I.P. Transport

PostWysłany: 01 Kwi 2020, 08:57 

Jestem na TAK - i nie chodzi mi tu stricte o osobę zarządzającą spedycją - nie każdy pracuje w spokojnych warunkach, ma możliwość wysłania aut z domu, etc. Czasami dochodzi do sytuacji, że nie ma kto pobrać zleceń lub zgłosić spedycji na konkurs.

Jak dla mnie 2gi vice mógłby mieć dostęp tylko do rzeczy związanych z konkursami - nie ma moim zdaniem potrzeby dawania uprawnień do modyfikacji uprawnień członków spedycji czy poziomu wypłat, ale jeśli taki byłby warunek aby to przeszło, to nie miałbym nic przeciwko.

Co warto zaznaczyć, opcja ta powinna być dostępna/możliwa a nie wymagana, jeśli jakaś spedycja nie chce mieć 3ej osoby w zarządzie, to niech jej nie ma - dla mnie to żaden argument na nie, że "spedycja ma się dobrze i ja tego nie chcę", bo to nie jest rzeczowa opinia.

PostWysłany: 05 Kwi 2020, 13:44 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Two Steps From Hell
Coś czuję, że zaraz by nam to urosło do ilości 10 osób w zarządzie spedycji, bo ktoś tam nie może.
Mamy odpowiednie opcje do rozdania w spedycji, więc nie do końca rozumiem argument bo ktoś nie może.
Przecież właściciel zawsze może zastępcę zmienić.
Skarbnikiem może być każdy, nie mówiąc o zleceniodawcy.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość