Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nowe ceny garaży - wersja 2
PostWysłany: 08 Sie 2018, 21:30 

Myślę, że ceny są OK, zawsze taniej niż aktualnie, ale pewnie dalej będą niektórzy marudzić, że za tanio albo za drogo. W każdym razie Speedy wprowadzaj to jak najszybciej bo już mam kasę na kupce, żeby nowy garaż budować :)

Spedycja V.I.P. Transport

PostWysłany: 09 Sie 2018, 05:42 

Miejscowość: Rogów
Teraz wyglada to calkiem niezle

PostWysłany: 09 Sie 2018, 05:49 

No i gitara,mnie pasuje.

PostWysłany: 09 Sie 2018, 08:57 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Ok, to zaczynamy wprowadzać po kolei na każdy ze światów.

PostWysłany: 09 Sie 2018, 09:33 

StawroS napisał(a):
Misiek76 napisał(a):
Dla mnie wczesniejsza cena była ok choć ta jest ciekawsza propozycja cenowa. Jak widze najbardziej krzyczą ci co najwięcej wyciągają z każdego kursu aby oniżyć ceny. Obniżenie cen to bardziej dla tych początkujących jak dla mnie. Ci lepiej rozwinięci którzy już i tak mają po 200 - 300 garaży to chwila dłużej posiedzą i tak postawią nowe garaże.

speedy napisał(a):
Czyli uważacie, że lepiej zrobić bardziej liniowy przepływ od garaży 350-700?

Ja bym tak powoli podnosił:
0-100 co 10 000
101-200 co 25 000
201 - 300 co 50 000
301 - 400 co 100 000
mozna to jeszcze kazdy przedział w połowie podnieśc, bo w pewnym moencie zaczyna zarabiać sporo.
a liniowo od 400-450 garaży.

bez urazy ale nie wiesz o czym mówisz
nie wiem jak ustaliłeś te stawki ale wynika z nich że garaż nr 400 będzie kosztował 18.5mln
dla porównania wysłanie 200 konwojów ze zleceniem konkursowym daje zarobek killu miliardow w dwa dni.
chyba gdzieś Ci się kilka zer zapodzialo
drugą rzecz: w poprzednim temacie gracze mający ponad 200 garaży protestowali że jest za tanio
trzecia sprawa: akurat początkującym jest łatwo budować a po przekroczeniu 200 garaży rozwój się kończy bo właśnie Ci duzi są w stanie budować jeden garaż na miesiąc

na koniec, żebyś miał obraz o jakich kwotach mówimy: na s7 przez pół roku zarobiłeś prawie 30mld, nienajgorzej ale tyle samo kosztuje wybudowanie garażu nr 230, koljny kosztuje 31mld, następny 32mld i tak dalej

Dobra mogłem się pomylić o parę zer, ale to była luźna propozycja cen.
A co do tego ile zarobiłem, nie przypominam sobie żebyś był księgowym w naszej spedycji, więc nie rozumiem wyliczenia.
Jak dla mnie pierwsza propozycja była dobra z jedną zmianą liniowy od 400 wzrost, bo juz każdego stać na duże wydatki na budowę bo zarabia spore kwoty.

Zresztą dyskusja będzie trwała dość długo a zmiany wejdą znikome.

PostWysłany: 09 Sie 2018, 19:06 
Awatar użytkownika

kiedy S4 doczeka się zmian?

PostWysłany: 09 Sie 2018, 21:37 

A co z tymi garażami co posiadamy obecnie?

S6 - szeFFo

PostWysłany: 10 Sie 2018, 10:38 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Przyjrzałem się sytuacji jaka miała miejsce na S2 wnioski są takie, że poprzednie systemy cenowe były bardzo nie równomierne. Wiec zachodziły różne parabole cenowe.

Niektórzy gracze powinni dopłacić do garaży wg. nowego systemu i skoro niektórzy mają zwrot to Ci co mają "dopłatę" powinni dopłacić. Czy nie ?

PostWysłany: 10 Sie 2018, 10:51 

speedy napisał(a):
Przyjrzałem się sytuacji jaka miała miejsce na S2 wnioski są takie, że poprzednie systemy cenowe były bardzo nie równomierne. Wiec zachodziły różne parabole cenowe.

Niektórzy gracze powinni dopłacić do garaży wg. nowego systemu i skoro niektórzy mają zwrot to Ci co mają "dopłatę" powinni dopłacić. Czy nie ?

Jak dla mnie to obojetne, ale skoro maja byc takie same ceny dla wszystkich to jestem za tym zeby doplacic ( oczywiscie kto powinien)

PostWysłany: 10 Sie 2018, 11:38 

speedy napisał(a):

tylko jak to wyegzekwować?
Nie chce marudzić bo sam popierałem ten pomysł ale to jest efekt wprowadzania zmian w podstawowej ekonomii gry po kilku latach jej istnienia

a skoro są różne cenniki na różnych światach to może trzeba opracować drugi wariant dla starszych światów
ten tutaj jest ok dla światów s6 i s7, na starszych nigdy nie grałem więc się nie wypowiadam

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość