Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [Dyskusja] Technologie ceny
PostWysłany: 15 Lip 2018, 19:52 

Mój pomysł/sugestia: umożliwić badanie różnych rodzajów technologii w jednym czasie + systematyczne dokładać nowe auta do zdobycia. Łatwiej (czyt. większa będzie motywacja) zdobywać nowe samochody niż mielić astronomiczne pieniądze.

PostWysłany: 16 Lip 2018, 11:10 

Miejscowość: WaRsZaWa
Jestem za tym aby pozostawić ceny na takim poziomie jak są obecnie. Kto będzie chciał uzbiera kasę, wygra konkurs albo wyda czeki. Nie widzę nic złego w zbieraniu kasy przez kilka mcy. Przynajmniej jest na co zbierać kasę.

PostWysłany: 16 Lip 2018, 14:07 

HaHalacha proponuje się rozpędzić ale tak dobrze i koziołkiem w ścianę ;) po szybkim resecie wpadnij ponownie.

S6 - szeFFo

PostWysłany: 17 Lip 2018, 07:10 

Witam

Speedy nie obniżaj za bardzo cen w DT bo stanie się to zbyt proste i nie będzie wyzwaniem , proponuje powiązać siedzibę spedycji z DT . Rozbudowanie każdego poziomu w siedzibie spedycji powoduje zmniejszenie cen oraz czasu rozbudowy w DT .

PostWysłany: 17 Lip 2018, 17:07 
Awatar użytkownika

Witam ;)
Życzę szczęścia, zdrowia, pomyślności tym, którzy na S5 uzbierają 540,000,000,000 PLN na 13 poziom technologii. Mnie zajmie to prawie 4 lata, mimo iż mam wszystkie 50 garaży przerobione na konwojowe. Z braku czasu, nie biorę udziału w konkursach, więc nie mam szans na dodatkowy zarobek, nie mówiąc już o ewentualnej nagrodzie w postaci możliwości podniesienia o jeden poziom technologii za darmoszkę.
Może warto Speedy, byś to wziął pod uwagę, przy ustalaniu stawek za technologię dla tego konkretnego serwera.

EDIT:
Powinna być jeszcze możliwość równoległego budowania Budynku Administracyjnego, dwóch technologii i badania dwóch silników w jednym modelu ciągnika (np. Shadow Majestic PG i Shadow Majestic). Robienie tego wszystkiego po kolei zajmie jakieś kilka lat (samo badanie silników do obu Majestic'ow zajmuje jakieś 270 dni, a gdzie reszta?).

Image

PostWysłany: 18 Lip 2018, 17:59 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Zdecydowane, ceny zostały obniżone do poziomy 13 i każdy kolejny będzie "trochę droższy".

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość