Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [Dyskusja] Technologie ceny
PostWysłany: 13 Lip 2018, 20:19 

Toporek ma racje jaki sens bedzie miec gra jesli kosztt beda mniejsze co zrobimy z kasa

PostWysłany: 14 Lip 2018, 06:20 

Kiler6666 chyba mnie nie zrozumiałeś.Ja bynajmniej nie mam na myśli tego że będzie za tanio i nie będę miał co z kasą robić.Nawet jak będzie taniej to i tak będzie trzeba ciułać na kolejne badania,nie ma mowy o odkładaniu,czy chomikowaniu kasy bo to nie realne w tej grze.No chyba że jesteście na takim lvl rozwoju że faktycznie nie macie co z kasą robić.Nie wiem jak jest na np.s2 ale wiem jak jest na s6.

PostWysłany: 14 Lip 2018, 09:15 
Awatar użytkownika

trzeba by zbalansowac poziom 14 tak, aby gracz z 300G, zarobił na neirgo w pół roku
uczestnicząc w konkursach i warząc zlecenie zwykłe, eventowe
podobnie z poziomem 15, uważam że dwa wysokie poziomy w rok będą optymalne

PostWysłany: 14 Lip 2018, 11:15 

remfire napisał(a):
proponuje więc aby ceny narastały tak jak obeceni do poziomu 13 , a kolejne poziomy kosztowały tyle samo co ów 13 z ewentualna symboliczną zwyżka np po 1mld przy każdej tecnologii.

o, to też bardzo fajny pomysł. Ceny zatrzymują się na poziomie 13 i każdy kolejny level kosztuje tyle samo. Tak jak z badaniami - powyżej pewnego poziomu jest zawsze 30 dni.

I niech się Kiler nie boi, że nie będzie miał na co kasy wydawać. Skoro na przeskok z 12 na 13 zbierasz rok, to na przeskok z 13 na 14 też będziesz zbierał rok. A potem wejdzie nowy prototyp, będzie potrzebny 15 level i znowu masz rok zbierania. I tak aż do emerytury:)

PostWysłany: 14 Lip 2018, 12:26 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
To jest suma za technologie (nie wliczając technologii załadunkowej) za które otrzymujemy dostęp do samochodów.

Myślę że takie ceny będą odpowiednie (na podstawie Waszych wypowiedzi)

Załączniki:
technologie_ceny_3.jpg
technologie_ceny_3.jpg [ 71.17 KiB | Obejrzany 1859 razy ]

PostWysłany: 14 Lip 2018, 16:35 

Toporek napisał(a):
Kiler6666 chyba mnie nie zrozumiałeś.Ja bynajmniej nie mam na myśli tego że będzie za tanio i nie będę miał co z kasą robić.Nawet jak będzie taniej to i tak będzie trzeba ciułać na kolejne badania,nie ma mowy o odkładaniu,czy chomikowaniu kasy bo to nie realne w tej grze.No chyba że jesteście na takim lvl rozwoju że faktycznie nie macie co z kasą robić.Nie wiem jak jest na np.s2 ale wiem jak jest na s6.

Nie gram na s6 ale s2 i s7 na obu serwach mam swoia spedycje i mam pare wolnych groszy z kturymi juz nie mam co zrobic

PostWysłany: 14 Lip 2018, 18:00 

Kiler6666 masz na myśli kasę spedycyjną?

Co do czasów badań,to proponuję usunąć opcję w dziale techn. do skracania czasu budowy i zrobić coś takiego w spedycji aby za kasę spedycyjną można było by skracać i badać właśnie to skracanie czasu.

Usuną bym też blokadę która uniemożliwia jednoczesnego badania,rozbudowy bud.administracyjnego i właśnie tego badania na skracanie czasu które bym całkowicie usunął.
Teraz ruszyłem to badanie i za kasę nie da rady zbadać technologii.

PostWysłany: 14 Lip 2018, 22:42 

Nie spedycji tylko moją gram na s7 i jest mi durzo łatwiej niz na s2 bo konkursuw jest wiecej niby badania drozsze i dlurzej trwaja ale jak sie to dobrze ogarnie to da sie pare groszy jeszcze odlorzyc :-) i szybki rozwarza wprowadzenie w dziale spedycji skracanie badan

PostWysłany: 15 Lip 2018, 04:39 

Obniżenie cen jak najbardziej juz przy wysokich lvl budynku. Zniesienie blokady rozbudowy BA przy jednoczesnym badaniu w DT czy jego rozbudowie. Niższe ceny badan jak i mniejsze czasy i ceny budowy garazy dla początkujących graczy. Ale do pewnego auta, można dac sznse początkującym na dogonienie nas bo nim zacznie grac nowy. Nie bardzo mając czas na grę aby szybko się w miarę rozbudować to już ja skończy.

PostWysłany: 15 Lip 2018, 07:22 

Chyba sobie robisz jakieś żarty z nas? A skąd weźmiemy 180 kkk na rozbudowę takich poziomów? Skoro jedynym zarobkiem w miarę godnym są konkursy pg w moim przypadku i odbywają się raz w miesiącu. Po drugie ceny garaży powyżej 220 są absurdalnie wysokie i w dodatku 100 dni na garaż konwojowy. To ja mam robić 14 Level prze ponad rok? Sorry ale ta gra schodzi na dno już kompletnie.

S6 - szeFFo

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości