Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [Dyskusja] Technologie ceny
PostWysłany: 12 Lip 2018, 20:26 

Tylko weź pod uwagę że nie każdy jest w spedycji co wygrywa konkursy. I rozmawiając tu o cenach też uważam że powinniśmy rozmawiać o czasie rozbudowy. Bo też jest zdecydowanie za długi. Jestem na dwóch światach, ale jak tak dalej będzie to zrezygnuje z S6 bo nie widzę szans na rozbudowę bez wygrywanych konkursów. Już kilka osób zrezygnowało bo gra po dłuższym czasie zaczyna się niemiłosiernie ciągnąć, aby coś ugrać więcej i ludzie rezygnują. Natomiast na S7 jestem w spedycji co od czasu do czasu uda się wygrać więc w perspektywie następnych kilku miesięcy będę miał lepiej rozwinięte konto na tym świecie niż na S6 gdzie zacząłem grać rok szybciej.

PostWysłany: 12 Lip 2018, 20:40 

speedy napisał(a):
Krecik_Gdynia napisał(a):
A co z tymi co zapłacili już więcej? ;-)

Proszę wskazać taką osobę i sprawdzę :) Z tego co sprawdzałem to jeśli ktoś ma wyższe technologie od 13 to kupił albo za czeki albo darmowe punkty technologi.

a kogoś było stać na wydanie takich pieniędzy na technologie. Ile musiał by przewieźć ładunku żeby na jedna nazbierać

PostWysłany: 12 Lip 2018, 21:06 

jaachu napisał(a):
Tylko weź pod uwagę że nie każdy jest w spedycji co wygrywa konkursy. I rozmawiając tu o cenach też uważam że powinniśmy rozmawiać o czasie rozbudowy. Bo też jest zdecydowanie za długi. Jestem na dwóch światach, ale jak tak dalej będzie to zrezygnuje z S6 bo nie widzę szans na rozbudowę bez wygrywanych konkursów. Już kilka osób zrezygnowało bo gra po dłuższym czasie zaczyna się niemiłosiernie ciągnąć, aby coś ugrać więcej i ludzie rezygnują. Natomiast na S7 jestem w spedycji co od czasu do czasu uda się wygrać więc w perspektywie następnych kilku miesięcy będę miał lepiej rozwinięte konto na tym świecie niż na S6 gdzie zacząłem grać rok szybciej.

Moja spedycja na s2 ma nie cale dwa lata i dopiero teraz zaczelismy wygrywac co drugi konkurs poprostu ta gra wymaga cierpliwosci i zgranej ekipy po za tym wybory sa dwa morzesz isc do spedki co kosi wszystkie konkursy po kolei nawed na s7 lub grac jak ja czyli samemu z wlasna ekipa do wszystkiego darzyc a i zanim zaczniecie marudzic ze na s2 jest latwiej niz na innych serwach to wam powiem ze jest wrecz na odwrot tsm ludzie graja po kilka lat i ciezej jest sie przebic i w konko i w rankingu na tomiast na s7 tluke od konkursu do konkursu i juz nie wiem co z kasa robic :-))

PostWysłany: 12 Lip 2018, 21:36 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
jaachu napisał(a):
Masz racje. Powinienem patrzeć pod kątem osób które nie wygrywają. A wygrana w konkursie powinno działać jak wygranie "boosta".

Tylko muszę chyba wprowadzić inne ceny dla światów gdzie w garażu można budować 150 miejsc garażowych.

PostWysłany: 12 Lip 2018, 21:52 

moim zdaniem niech bedzie taka technologie. ale zrobcie urzad skarbowy podatki kazdy musi placic... troszke kasy jak ubencie nikomu sie nic sie nie stanie.i jeszcze jedno zrobcie nowa naczepe lawete auta tez trzeba wozic tylko nie platnosc na kilogramy tylko na sztuki

PostWysłany: 12 Lip 2018, 22:44 

Dział siedziby spedycji skracający badania jest dobrym pomysłem

PostWysłany: 12 Lip 2018, 23:16 

Dylemat mamy taki, czy lepiej nie kupić sobie Ferrari czy Lamborghini. I tak ceny za poziomy 12+ są abstrakcyjne. Zamiast 2 lat będę zbierał na jeden poziom 1 rok.

Rozumiem, że wyższe poziomy muszą kosztować, ale jak mam urabiać się przez lata, żeby móc kupić auto w sumie niewiele lepsze niż mam, to chyba jest nieco demotywujące?

Ja bym jeszcze radykalnie obniżył koszty, za to zostawił czas badań. Czekanie 8 miesięcy na odblokowanie nowego auta jest wystarczającym poświęceniem.

PostWysłany: 13 Lip 2018, 09:14 

speedy napisał(a):
Krecik_Gdynia napisał(a):
A co z tymi co zapłacili już więcej? ;-)

Proszę wskazać taką osobę i sprawdzę :) Z tego co sprawdzałem to jeśli ktoś ma wyższe technologie od 13 to kupił albo za czeki albo darmowe punkty technologi.

No bo nikt się nie spodziewał obniżki. :-)
No dobra, jakoś na ten 14ty poziom

PostWysłany: 13 Lip 2018, 16:51 

speedy napisał(a):
Masz racje. Powinienem patrzeć pod kątem osób które nie wygrywają. A wygrana w konkursie powinno działać jak wygranie "boosta".

Tylko muszę chyba wprowadzić inne ceny dla światów gdzie w garażu można budować 150 miejsc garażowych.

100% racji.
Gra powinna umozliwiać rozwój graczowi ktory gra normalnie, a obecnie nie jest to mozliwe, bo blokuja go ceny technologii, ale tez i czas badań.

Wygrane w konkursach to dodatek ktory może przyspieszyć rozwój, ale nie mogą być tak naprawdę warunkiem rozwoju. Bo dzis bez owych wygranych praktycznie nie ma najmniejszych szans na zakup najlepszego samochodu.

Nie mogę zrozumieć dlaczego ceny badań rosną w tak lawinowy sposób.
Nawet biorąc pod uwagę propozycję obnizonych stawek, opracowanie technologii 13 poziomu kosztuje 540 mld, a 14 poziomu już ponad 860 mld. Rozumiem że jest to znacząca obniżka, bo aktualnie ów 14 poziom kosztuje 2700 mld, jednak i tak nie mogę pojąc dlazczego trzeba wydać ponad 300 mld więcej. Gdby była to tylko dopłata owych 300mld, to ok, ale jednak trzeba wydać aż 860, co wg mnie jest gruba przesadą.
Dlaczego opracowanie kolejnego poziomu technologii nie może kosztować tyle samo co poprzedniego ( oczywiście od jakiegoś poziomu , powiedzmy ze 13 ). jeśli gracz wyda ponad 500mld aby wejśc z 12 na 13 poziom , to przecież wchodzać na 14 bedzie miał problem aby uzbierać nawet kolejne 500 mld.
proponuje więc aby ceny narastały tak jak obeceni do poziomu 13 , a kolejne poziomy kosztowały tyle samo co ów 13 z ewentualna symboliczną zwyżka np po 1mld przy każdej tecnologii. To i tak jest kosmiczna cena , tym bardziej że trzeba wydawać kasę na siedzibę spedycji, garaże itp.
Czasy badań też powinny zostać zmienione, bo aktualnie opracowanie wszystkich technologii zajmie ok 7 miesiecy - ilu graczy bedzie tak cierpliwych ?

PostWysłany: 13 Lip 2018, 17:04 

To jest właśnie to.Gra musi być bardziej zbalansowana.Ktoś chce kupić czeki to kupuje i ma szybciej.Ktoś nie chce to nie kupuje i też ma ale trochę wolniej.Znowu też nie za wolno bo zbierać na badania 7 miesięcy? i tylko ciułać bez możliwości postawienia nowego garażu?Albo techn. albo garaże.
Wchodzi nowa fura ok,robię techn. stopując budowę garaży,zbieram kasę badam,skończę zbierać wymaganą kwotę i ogień z garażami aż do wyjścia nowej fury.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości