Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Czy wprowadzamy te kraje prostym sposobem?
Ankieta zakończyła się 22 Cze 2018, 19:07
Tak. 66%  66%  [ 33 ]
Bez różnicy. 8%  8%  [ 4 ]
Nie. 26%  26%  [ 13 ]
Razem głosów : 50
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Norwegia, Szwecja i Finlandia
PostWysłany: 16 Cze 2018, 06:43 

Speedy nowe kraje to coś nowego w grze tylko jak chcemy urozmaiceń to niech Czarna zmienia częściej trasy w konkursach, bo jak na razie to praktycznie obracamy się wokół pewnych miast. Ja mam już bardzo dawno temu wybudowaną Bułgarię i nie pamiętam kiedy trasy w konkursie były ostatni raz stamtąd. Mało kiedy są trasy z Węgier, tak samo nie pamiętam kiedy coś startowało z GB czy Włoch.

Spedycja V.I.P. Transport

PostWysłany: 16 Cze 2018, 08:09 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
ChuckNorris napisał(a):
Te Skanie to będą po tym morzu pływać bo mają ładowność oceanicznego kontenerowca, czy latać bo mają szybkość małego samolotu?
To nie do końca tak.
Jak teraz użyjemy google maps z jakiegoś miasta z np. Francji i wybierzemy jakieś miasto w tych 3 krajów to pojawi się trasa jazdy z potrzebą skorzystania z promu, drogi płatne i odległość (np. 2500km). I to właśnie tę odległość byśmy wzięli do gry, jedyną różnicą byłby brak wyboru przeprawy jak w przypadku aktualnych tras do UK.

RedByk666 napisał(a):
Speedy nowe kraje to coś nowego w grze tylko jak chcemy urozmaiceń to niech Czarna zmienia częściej trasy w konkursach, bo jak na razie to praktycznie obracamy się wokół pewnych miast. Ja mam już bardzo dawno temu wybudowaną Bułgarię i nie pamiętam kiedy trasy w konkursie były ostatni raz stamtąd. Mało kiedy są trasy z Węgier, tak samo nie pamiętam kiedy coś startowało z GB czy Włoch.
Trasy w konkursach będą teraz losowane, bo wdrożyliśmy w czerwcu system losujący ;) Więc problem nie powinien występować.

PostWysłany: 16 Cze 2018, 10:18 

Jestem na TAK sprawa jest prosta jak ktos nie chce miec tam garazu to nie musi .
Mozna pomyslec tez o krajach takich jak Maroko Tunezja Algieria
pozdrawiam piotr

PostWysłany: 16 Cze 2018, 13:36 

Cześć,
moją sugestią jest zrobienie kilku przejść granicznych. Jest zbyt wiele sposobów, aby dostać się do tych regionów w prawdziwym życiu, ale do robienia rzeczy po prostu w grze i wciąż czuć rzeczywistość potrzebne są tylko te najważniejsze, które są (na przykład używam tylko 1 ze wszystkich 3 sposobów, jak dostać się do Wielkiej Brytanii):
Drogą: 1. Nyborg - Halsskov i Kopenhaga - Malmö
(Nie wspomniano o wszystkich typowych drogach, takich jak Sankt Petersburg - Helsinki itd.)
Promem: 1. Hirtshals - Kristiansand
2. Frederikshavn - Göteborg
3. Gdynia - Karlskrona
4. Tallinn - Helsinki
5. Turku - Sztokholm

Do pierwotnego pytania nie wierzę, że dobrym pomysłem jest przeprawa promowa jako przejście drogowe (bez opłat itp.)

Przetłumaczone przez Google Translator
Aby uniknąć długich postów, oryginalny tekst zostanie zapisany jako obraz.
https://imgur.com/LzNeD5c

Majkl

PostWysłany: 16 Cze 2018, 15:19 

speedy napisał(a):
W sumie faktycznie (nie pomyślałem o tym), teraz gracze budują "Wszystko wszędzie" a jeśli damy takie ilości gdzie nie będą wstanie rozbudować 100% to konkursy także zyskują na urozmaiceniu.

Bo gracze będą musieli "decydować".

Ogólnie jestem na tak , bo nowe kraje są potrzebne. Jednak argument że moga urozmaicic konkursy jest chyba nie trafiony.
Konkursy mogą być już obecnie bardziej urozmaicane, bo od długiego czasu rozgrywane są bardzo podobnie. Miasta startowe koncentrują się środkowej czesci mapy ( patrz : viewtopic.php?f=14&t=4662&start=50 ), a te skrajne jak Rosja czy Portugalia są systematycznie pomijane. Podobnie więc może być z Finlandia czy Norwegia, bo one też beda na skraju mapy.
Dodatkowo jedno miasto na etap, powoduje ze wysyła się co się ma najblizej i tyle - zero myslenia, zero kombinacji itp. W każdym z etapów powinno być po kilka miast ( ciekawie by było gdyby w każdym stapie była inna ilośc) , to by bardziej uatrakcyjniło grę niż kolejne jedno miasto startowe , nawet jeśli całkiem nowe.

Uważam też że Rosja jest tak wielkim krajem że troche głupio że jest tam garaży znacznie mniej niż w wielu innych krajach ( znacznie mniejszych od Rosji).
Jestem więc na tak, ale tylko wtedy jesli zmiany nie skonczą się na dodaniu kilku garaży w nowym kraju.

PostWysłany: 16 Cze 2018, 16:04 
Administrator
Awatar użytkownika

remfire napisał(a):
Uważam też że Rosja jest tak wielkim krajem że troche głupio że jest tam garaży znacznie mniej niż w wielu innych krajach ( znacznie mniejszych od Rosji).
Jestem więc na tak, ale tylko wtedy jesli zmiany nie skonczą się na dodaniu kilku garaży w nowym kraju.
Czyli chcesz po prostu aby to było dużo więcej nowych miast (np. 500 nowych miast)?

PostWysłany: 16 Cze 2018, 16:54 

Miejscowość: WaRsZaWa
Dyskusja nie idzie w dobrym kierunku. Jaki jest zatem cel wprowadzenia Skandynawii ? Przecież to też zwiększenie liczby garazów. W konkursach liczy się czas więc i tak Ci co w nich uczestniczą wybiorą najszybsze połączenie i będzie to zapewne połączenie promowe. Dla tych co jeżdzą z Krasnojarska do Albufeiry dodanie Skandynawi nic nie zmieni - bariera 9000 km nie zostanie zwiększona.
Nadmieniam, że nie dostałem odpowiedzi czy ktoś już ma 350 garażów. Po co więc kolejne 500 nowych skoro nie możemy dobić do obecnych 470 miast ?
ps. Może lepiej skupić się na problemie z wymianą Plantynowych Kart ? Zlikwidowania "szybkich - tanich " powrotów w konkursach ? Zwiększeniem ilości konkursów ?

PostWysłany: 16 Cze 2018, 17:48 
Administrator
Awatar użytkownika

HaHalacha napisał(a):
Dyskusja nie idzie w dobrym kierunku. Jaki jest zatem cel wprowadzenia Skandynawii ? Przecież to też zwiększenie liczby garazów. W konkursach liczy się czas więc i tak Ci co w nich uczestniczą wybiorą najszybsze połączenie i będzie to zapewne połączenie promowe. Dla tych co jeżdzą z Krasnojarska do Albufeiry dodanie Skandynawi nic nie zmieni - bariera 9000 km nie zostanie zwiększona.
Nadmieniam, że nie dostałem odpowiedzi czy ktoś już ma 350 garażów. Po co więc kolejne 500 nowych skoro nie możemy dobić do obecnych 470 miast ?
ps. Może lepiej skupić się na problemie z wymianą Plantynowych Kart ? Zlikwidowania "szybkich - tanich " powrotów w konkursach ? Zwiększeniem ilości konkursów ?
Jeśli są jakieś inne problemy to proszę zakładać tematy i będziemy je rozwiązywać tam.

Co do ilości garaży, jest pomysł aby w Spedycji dodać budynek który będzie redukował ceny kolejnych garaży :)

PostWysłany: 16 Cze 2018, 19:49 

myślę, że każde urozmaicenie jest dobre bo daje wybór, jak się komuś Skandynawia nie podoba to niech nie buduje, ze 3 miasta na Syberii też można z rozpędu można dodać
co do konkursów to faktycznie Skandynawia nie wiele zmieni ze względu na bliskość Polski gdzie zawsze jest najwięcej aut

wiecie co by dało urozmaicenie w konkursach?
dodać miasta we wszystkich miastach azjatyckich, na starych światach i tak jesteśmy skupieni w Europie ale przy starcie nowego S gdybyśmy mieli do wyboru 3k miast w 50 krajach to zrobiłoby się ciekawie, taka tam abstrakcja mi do głowy przyszła :)

edit:
a co do podstawowego pytania autora to moim zdaniem śmiało można te przeprawy pominąć, to nie ETS, tutaj kluczowe są cyferki, ja np. w ogóle nie zwracam uwagi na przeprawę do Anglii, zresztą przy multi wysyłaniu konwojów nawet nie ma jak tego ustawić

PostWysłany: 16 Cze 2018, 19:55 

StawroS napisał(a):
myślę, że każde urozmaicenie jest dobre bo daje wybór, jak się komuś Skandynawia nie podoba to niech nie buduje, ze 3 miasta na Syberii też można z rozpędu można dodać
co do konkursów to faktycznie Skandynawia nie wiele zmieni ze względu na bliskość Polski gdzie zawsze jest najwięcej aut

wiecie co by dało urozmaicenie w konkursach?
dodać miasta we wszystkich miastach azjatyckich, na starych światach i tak jesteśmy skupieni w Europie ale przy starcie nowego S gdybyśmy mieli do wyboru 2k miast w 50 krajach to zrobiłoby się ciekawie, taka tam abstrakcja mi do głowy przyszła :)

edit:
a co do podstawowego pytania autora to moim zdaniem śmiało można te przeprawy pominąć, to nie ETS, tutaj kluczowe są cyferki, ja np. w ogóle nie zwracam uwagi na przeprawę do Anglii, zresztą przy multi wysyłaniu konwojów nawet nie ma jak tego ustawić

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości