Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Czy wprowadzamy te kraje prostym sposobem?
Ankieta zakończyła się 22 Cze 2018, 19:07
Tak. 66%  66%  [ 33 ]
Bez różnicy. 8%  8%  [ 4 ]
Nie. 26%  26%  [ 13 ]
Razem głosów : 50
Autor Wiadomość
 Temat postu: Norwegia, Szwecja i Finlandia
PostWysłany: 15 Cze 2018, 19:07 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Witajcie.
Wiem, że wielokrotnie poruszaliście ten temat i bardzo chcecie aby dodać te kraje.

Dlaczego jest problem z wprowadzeniem tych krajów?
Nie jesteśmy w stanie dodać wszystkich możliwości przepraw, dróg którymi można dotrzeć do różnych regionów tych krajów.

Jest na to proste rozwiązanie, które jesteśmy wstanie wprowadzić.
Jeśli uznalibyśmy, że te przeprawy są jakby niewidoczne, czyli nie ponosimy kosztów przeprawy, czasu przeprawy (tak jak w przypadku UK).
Czyli po prostu tak jak droga z Polski do Węgier, która jest po prostu odległością wyrażoną w kilometrach.

Czy wprowadzenie tych krajów, tym prostszym sposobem jest według Was odpowiednie? Sposobem który zawiera pewien błąd (opisany wyżej).

Temat postu: Re: Norwegia, Szwecja i Finlandia
PostWysłany: 15 Cze 2018, 19:21 

Miejscowość: WaRsZaWa
Wprowadzenie kilku dodatkowych miast na Dalekim Wschodzie (Syberia) jest lepszym rozwiązaniem.
I mniej kłopotliwym do wprowadzenia bo nie ma przepraw ....
A swoją drogą to jak już mamy 470 garażów to czy potrzeba nam więcej ? Jest ktoś kto ma choćby 350 ?
Jestem na NIE

PostWysłany: 15 Cze 2018, 19:26 

Jak najbardziej na tak. Jedynie z północnych Państw mamy estonie i uważam, że wprowadzenie tych nowych Państw będzie pewnym urozmaiceniem gry, a także jeszcze bardziej urealistyczniona mapa. Tak samo może warto pójść np w południe i pomyśleć nad Rumunią, Grecją i kawałkiem Turcji

PostWysłany: 15 Cze 2018, 19:26 

A od kiedy do tych krajów płynąć promem,ktoś tu nie zna topografii...

PostWysłany: 15 Cze 2018, 19:53 

HaHalacha napisał(a):
A swoją drogą to jak już mamy 470 garażów to czy potrzeba nam więcej ? Jest ktoś kto ma choćby 350 ?
Jestem na NIE

Mam podobne zdanie i też jestem na nie. Co innego dodanie 2-4 miast na Syberii, a co innego dodanie trzech nowych państw z wieloma miastami garażowymi.

PostWysłany: 15 Cze 2018, 19:56 

Jestem jak najbardziej na tak. Nowe kraje to zawsze urozmaicenie w grze. Przeprawa nie jest do niczego potrzebna. Jak napisal Equisz warto byloby tez wprowadzic np. Grecje, Rumunie czy np. Serbie. Wiecej krajow, tym ciekawiej bedzie w konkursach! I o to chodzi :)

PostWysłany: 15 Cze 2018, 20:32 

HaHalacha napisał(a):
Wprowadzenie kilku dodatkowych miast na Dalekim Wschodzie (Syberia) jest lepszym rozwiązaniem.
I mniej kłopotliwym do wprowadzenia bo nie ma przepraw ....
Jestem na NIE

Zgadzam się w 100%, jakie urozmaicenie konkursów? Można je urozmaicić już istniejącymi miastami, można jeździć z Anglii na południe Włoch, mało? Norwegia? Turcja? Bezsens. Dodaj więcej miast w Rosji. Mam 214 garaży (to oczywiście niedużo) i kiedy postawię choćby ze 20 w nowych krajach? Jak chcecie takiego urozmaicenia to dodaj po jednym mieście i się ścigajmy, będzie urozmaicenie na całego.
Zdecydowanie na nie.

PostWysłany: 15 Cze 2018, 20:32 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
W sumie faktycznie (nie pomyślałem o tym), teraz gracze budują "Wszystko wszędzie" a jeśli damy takie ilości gdzie nie będą wstanie rozbudować 100% to konkursy także zyskują na urozmaiceniu.

Bo gracze będą musieli "decydować".

PostWysłany: 15 Cze 2018, 20:58 

Miejscowość: Sosnowiec
Wydaje mi się, że lepiej żeby auta dookoła jeździły. Po co kombinować skoro to nie wyspy i jest możliwa droga lądowa?

PostWysłany: 15 Cze 2018, 23:04 

Z taką opcją nie spotkałem się jeszcze żadnej w grze co ma tycoon w nazwie więc mam pytanie:

Te Skanie to będą po tym morzu pływać bo mają ładowność oceanicznego kontenerowca, czy latać bo mają szybkość małego samolotu?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości