Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wyzwania - pierwsza ogólna wizja
PostWysłany: 03 Mar 2018, 13:02 

Dokładnie...30 pkt to jest duużo i na 100% nikt tam nie chce unikatowego scorpio xD

PostWysłany: 03 Mar 2018, 13:18 

Witam!!! moim zdaniem jest to fajna propozycja i napewno kazda nagroda sie przyda w dalszym etapie gry.
JEZELI KTOS NIE CHCE TAKICH NAGROD NIKT GO NIE ZMUSZA
sa gracze ktorzy bardzo chetnie odbiora cenne nagrody
pozdrawiam P.W.

PostWysłany: 03 Mar 2018, 13:37 

Pomyśl dobry, ale chciałem tu bardziej pogratulować administracji, za to że chce "coś" zmienić... na ta chwilę tylko 2 takie posty, ale mam nadzieję że będziecie ich dodawać więcej, nie każdy zagląda na forum, a tak na głownej stronie widzę że coś jest omawiane i mogę przeczytać/wypowiedzieć sie lub zagłosować w ankiecie. Mam nadzieję ze będziecie również dalej wprowadzać pomysły graczy. Zwróciłbym uwage na niektóre propozycje które wydaję mi się ze nie są zbytnio trudne do wprowadzenia np. zatrudnianie po 100 pracowników czy multi szkolenia kierowców, niby proste rzeczy, a zadowolą większość osob. Zrobił sie troche offtop z mojego wpisu, może go nie usuną zanim ktoś to przeczyta :)

PostWysłany: 03 Mar 2018, 13:55 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Mało kto mówi, którą sumę powinniśmy pokazać na CB, czyli od ilu punktów powinniśmy dać komuś medal obok nicka.

Co do nagród, nie przekonują mnie Combo i Scorpio, wolę dać Konwój, nawet rzadziej a lepszy.
Druga sprawa co się stanie jak gracz otrzyma Konwój a nie ma garażu, no przepraszam to niech go buduje i będzie miał jeszcze większą chęć do gry :)

Co do PG i zwykłego, jest w planach opcja wymiany samochodu (ale tylko przed wymianą karty na auto) aby można było zamienić Kartę Konwoju "PG" na "zwykły" to problem graczy którzy wylosowali takie Konwoje w Kanistrach i nie są im przydatne.

PostWysłany: 03 Mar 2018, 14:00 

speedy napisał(a):
Mało kto mówi, którą sumę powinniśmy pokazać na CB, czyli od ilu punktów powinniśmy dać komuś medal obok nicka.

Co do nagród, nie przekonują mnie Combo i Scorpio, wolę dać Konwój, nawet rzadziej a lepszy.
Druga sprawa co się stanie jak gracz otrzyma Konwój a nie ma garażu, no przepraszam to niech go buduje i będzie miał jeszcze większą chęć do gry :)

Co do PG i zwykłego, jest w planach opcja wymiany samochodu (ale tylko przed wymianą karty na auto) aby można było zamienić Kartę Konwoju "PG" na "zwykły" to problem graczy którzy wylosowali takie Konwoje w Kanistrach i nie są im przydatne.

Wymiane pg na zwykły i zwykły na pg też fajnie by bylo

PostWysłany: 03 Mar 2018, 14:43 

Pomysł super. Możesz Speedy napisać tylko jak są naliczane punkty, bo tego nie wiem. Albo podesłać link, gdzie jest to opisane. Myślę że medal powinien pojawiać się przy nicku od 8-10 poziomu. Gram ponad rok i jeszcze nie mam tylu punktów z żadnego rodzaju naczep.
Moja propozycja na nagrody:
5 pkt - karta +30km/h
10 pkt- karta +40km/h
15 pkt- karta +50km/h
20 pkt- unikat konwój( słabszy, np Tandrom 6k)
25 pkt- darmowy garaż ( dla graczy którzy mają ponad 200 garaży to napewno byłaby dobra
nagroda ze względu na koszty budowy)
30 pkt-unikat konwój ( najwyższej jakości, np Skania 11,6k)
35 pkt-unikat konwój (średniej jakości)
40 pkt i dalej - na zmianę konwoje unikaty różnej jakości lub pakiet kart prędkości np. 3x +40km/h

PostWysłany: 03 Mar 2018, 15:16 

speedy napisał(a):

Trudno powiedzieć od ilu punktów powinien być medal. Trzeba by było najpierw mieć wgląd w jakieś statystyki, tak żeby nagle nie okazało się że pod cb połowa osób ma medale :)
7*9=63
6*9=54
Wydaje mi się, że powinno być to w granicach minimum 55 poziomu dla serwerów z 100 miejsc, realnie wychodzi to około roku gry.

Edytka dodaje:
Pewnie że jako nagroda konwój a nie zestaw czy solówka, nagroda ma cieszyć i motywować, a nie flustrować. Takie coś to może być w kanistrach. Dodatkowo żeby nie było problemów można by uwolnić konwoje od kp i jednocześnie podnieść cenę kp, niekoniecznie 100% tylko mniej.

PostWysłany: 03 Mar 2018, 16:10 

Skoro mamy w grze dziewięc róznych naczep , to ja bym to widział tak :
- 5 punktów - gracz dostaje kartę +50km/h;
- 10 punktów - gracz dostaje 2x karte +50km/h;
- 15 punktów ( ale z min. 2 róźnych naczep ) - gracz dostaje unikat (bardzo wysokiej klasy Konwój, np. ten co pojawia się na promocjach);
- 25 punktów ( ale z min. 3 róźnych naczep ) - gracz dostaje unikat, podobnie;
- 35 punktów ( ale z min. 4 róźnych naczep ) - gracz dostaje unikat, podobnie;
- 45 punktów ( ale z min. 5 róźnych naczep ) - gracz dostaje unikat, podobnie;
- itd
Wiem , że zapewne podniesie się krzyk tych którzy jeżdza tylko jednym rodzajem naczep. Myśle jednak że te nagrody powinny być osiągane przynajmniej minimalnym wysiłkem , a nie otrzymywane tak "z marszu". Zdobycie poziomu 1 w czymkolwiek nie jest przecież wcale trudne , ani kosztowne. Wystarczy więc 14 poziom PG i 1 kontenera i ma się unikat. Bo na unikat trzeba zapracować. Przy kolejnym wystarczy 23 poziom PG 1 kontenera i powiedzmy 1 drewna . Ale może być tez 8 poziomów 3 i jeden 1 ( 8x3=24 +1 =25)
Sens w tym jest taki , że wypada promować rozwój całej palety towarowej, a nie skupiać się tylko na jednej wybranej naczepie. Gracze mieliby motywację aby wozić różne towary.

A co do nagród , to nie muszą to byc tylko unikaty czy platynki z podwyższeniem prędkości.
MOgą być np takie :
- darmowe podniesienie wybranej technologii
- darmowe podniesieni poziomu Działu Technologii
- darmowe podniesienie poziomu Budynku administracyjnego
- darmowa budowa garażu
To oczywiście propozycje nagrod za wysokie ilości punktów , a nie za te poczatkowe .

PostWysłany: 03 Mar 2018, 17:47 

nagrody premki karty kanistry wizje obnizki.niektorzy potrzebowali na to lat. nie miesiecy

PostWysłany: 03 Mar 2018, 19:26 

speedy napisał(a):
2. Dodać nagrody za zdobycie konkretnej "sumy punktów", czyli po prostu osiągamy sumę:
- 5 punktów - gracz dostaje kartę +50km/h;
- 10 punktów - gracz dostaje 2x karte +50km/h;
- 15 punktów - gracz dostaje unikat (bardzo wysokiej klasy Konwój, np. ten co pojawia się na promocjach);
- 25 punktów - gracz dostaje unikat, podobnie;
- 35 punktów - gracz dostaje unikat, podobnie;
- 45 punktów - gracz dostaje unikat, podobnie;
- ... itd
Tu czekam na Wasze propozycje bo sami wiecie najlepiej co jest dla Was najwartościowsze.

Zgadzam się z opinią powyżej, że na początkowych poziomach karta +50km/h nie jest bardzo łakomym kąskiem, bo dotyczy przeważnie graczy z niewielkim stażem w grze i raczej bez garaży konwojowych i konwojów. Niespecjalnie zatem przysłuży się takiemu graczowi fakt, że jeden samochód będzie mu zasuwał jak bolid F1, a reszta i tak będzie się za nim wlokła:)

Zamiast tego za 5 pkt proponowałbym jakiś unikat niekonwojowy np Konvertica o ładowności 100 ton albo jego odpowiednik pg. To każdy przyjmie z otwartymi ramionami. Można też pomyśleć nad daniem wyboru przy odbiorze nagrody - zaznaczasz czy chcesz kartę prędkości czy Konvertica

Następne poziomy moim zdaniem są ok.

Pomysł nagradzania za poziomy bardzo dobry. Cały czas zastanawiam się tylko czy takie rozdawnictwo unikatów nie zmniejszy Ci przychodów ze sklepu. Ale to w końcu nie moja kasa, więc nie wnikam :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość