Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Czy to dobry pomysł?
Tak 31%  31%  [ 16 ]
Jest mi to obojętne 6%  6%  [ 3 ]
Nie 63%  63%  [ 32 ]
Razem głosów : 51
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Konto premium - rewolucja
PostWysłany: 02 Mar 2018, 20:01 

Miejscowość: Sosnowiec
speedy napisał(a):
Chcecie nowych misji, wyzwań? Zrobiliśmy Konkursy, zrobiliśmy Progresje, skoro nie wystarczy wystarczy powiedzieć co Wam da kolejne wyzwania.

Dla mnie wyzwaniem byłaby możliwość walczenia konwojami nie tylko w rankingach spedycji. Proponuję dostosowanie ilości w zleceniach pod konwoje.

PostWysłany: 02 Mar 2018, 20:05 

Co do wyzwań bardzo podoba mi się pomysł, faktycznie zdobycie nagrody (bez wyścigów) jest także bardzo fajnym zadaniem. I można by pomyśleć o ciekawych unikatach w tym.
Tylko znowu ciężko będzie to dopasować do tak zróżnicowanych graczy (może po sumach ładowności gracza wyznaczać cel).[/quot

Nie chcę żebyś mnie żle zrozumiał za moje wcześniejsze wpisy. Forma jaką zaproponowałeś nie podoba się dla mnie. Fakt, że wprowadziłeś ostatnio trochę udogodnień jest jak najbardziej na plus. Według mnie pomysły o wprowadzeniu dodatkowych wyzwań, lub misji do wykonania byłoby super. Jeśli chcesz przyciągnąć nowych graczy, lub zatrzymać obecnych to powinieneś o tym pomyśleć. Gra byłaby ciekawsza. I jestem skłonny więcej zapłacić za premium w takim przypadku. Cena nie jest wysoka, ale wolałbym zapłacić więcej za lepszą zabawę.

PostWysłany: 02 Mar 2018, 21:06 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Macie racje, że te znaczniki w profilu powinny coś znaczyć więcej. Możemy dołożyć nagrody do konkretnych poziomów (nawet unikaty), tylko pomyślmy jak to uwidocznić na liście graczy online?

Bo w sumie w profilu sam order już jest a trzeba to chybaby pokazać w bardziej widocznym miejscy czyż nie ?

PostWysłany: 02 Mar 2018, 21:37 

speedy napisał(a):
Dobrze skoro są takie rozbieżne opinie, to nie będziemy robić żadnej rewolucji.

Ja tylko chciałem aby w grze zostawało więcej graczy...

Chcecie nowych misji, wyzwań? Zrobiliśmy Konkursy, zrobiliśmy Progresje, skoro nie wystarczy wystarczy powiedzieć co Wam da kolejne wyzwania.

A może po prostu trzeba bardziej uwydatnić że ktoś podczas progresji wykonuje mega trudne zlecenie?

Cześć .
Na wstępnie chciałbym pogratulować dużym zainteresowanie z waszej strony dla Gry (nas).
A więc tak co do tej rewolucji nie jestem zbytnio przekonany. Jakoś nie przemawia do mnie "Twoja propozycja". Aczkolwiek wiem mniej więcej ile kosztuje maszyna pod taki serwer. Co do samej idei mógłbym być na TAK , jeżeli podasz konkrety za co dokładnie będziemy płacić , bo jak widzisz większość ludzi jest oburzona tym , że chcesz "rozdać" przywileje za które oni płaci wszystkim - zastanów się sam byś się zdenerwował. Jeżeli podasz konkrety co jak i gdzie to wtedy można podpiąć ankietę bo jak na razie nic konkretnego nie napisałeś . - Tyle co do owej idei.

Jak zatrzymać graczy ?

Wyznaczyć im odpowiedni cel oraz odpowiednio nagradzać. Drużyno jak i indywidualnie.

1.
Po xxxx tonażu przewiezionego zwierza dostaniesz xx kartę lub inne ustrojstwo ( oczywiście gracz losowo dostaje taką misję i ma określony czas na to. ) - może mieć zastosowanie indywidualne bądź drużynowe.

2. Wprowadzenie zleceń z budzikiem dla spedycji - losowość towaru zwierz , konti , pg itd (płaca 2x albo 3x , a termin 1-2 dni.)

3. Zróbmy realne przetargi dla spedycji ( tak jak na gieldach transportowych - chodzi o to , że podpisujesz kontrakt ze spedycją na xxxx tygodniowego wywożenia towaru - jest lepiej płatne i możliwość wygrania karty lub innych zachęcających nagród ).

4. Wprowadzenie odpowiednich lincencji dla zatrudnionych kierowców jak adr , kurs na hds , przewóz rzeczy itd.( zatrudniamy kierowcę i oprócz przydzielenia jemu kierowcy musimy wysłać go na odpowiednie kursy w zależności czym będzie jeździł ). - coś nowego :D

5. Można pomyśleć też o nowych trasach na Skandynawię gdzie potrzebujemy dodatkowych udogodnień dla samochodów typu łańcuchy , paliwo z naftą itd...

6. Powiedzmy , że możemy rozbudować grę do auto lawet. ( ale wtedy autka by musiały stawać po trasach ^^ ) - trochę realizmu nie zaszkodzi.

7. Możemy pomyśleć także nad konkursami gdzie towar możemy wozić tylko zwykłymi autami od dealera ( tak aby nie było konwoi ) - zwiększyć szanse na wygraną dla taktyki a nie dla ładowności i szybkości.

Co do reklamy ?

Może warto zainwestować na odpowiednich stronach w reklamy gry. Nie czarujmy się ale fb to najlepszy sposób na reklamy w dzisiejszych czasach. Można także zareklamować grę na innych portal typu kwejk gdzie ludzie wchodzą się pośmiać jest multum możliwość by przyciągnąć gracza.

Tyle z mojej skromnej strony.
Dla mnie zmiany w płatnościach raczej dużo nie dadzą a na pewno nie przytrzymasz tym gracza... Raczej bym szedł w stronę reklamy jak i zarówno jakiś nowości - coś czego nie było do tej pory.

PostWysłany: 02 Mar 2018, 21:46 

Na pewno nie jestem za dawaniem opcji obecnego KP za darmo. Moim zdaniem nieliczni będą wtedy kupować to "lepsze" KP. Kilka osób wyżej już napisało dlaczego.
Mnie na pewno nie skuszą cargo drinki czy karta 40 km/h. Jak zaczniesz rozdawać te karty na prawo i lewo, to stracą one swoją ekskluzywność. I wtedy co, żeby ci więcej płacący poczuli się docenieni wprowadzisz kartę 100 km/h i transport rakietami kosmicznymi?

Rozumiem chęć zwiększenia wpływów i rozumiem też chęć przyciągnięcia i zatrzymania większej liczby ludzi w grze. Rozwiązaniem które należałoby wziąć pod uwagę mogłoby być zróżnicowanie ceny KP od rozległości udogodnień. Innymi słowy - pakietowe płacenie za każdą z opcji z osobna.

I tak np:
- ci, którzy chcą tylko mieć możliwość operowania konwojami płacą za to 100 czeków/miesiąc
- ci, którzy chcą mieć opcje "multi" (tankowanie, oc, wysyłanie, podpinanie naczep itp) płacą za to 50 czeków/miesiąc
- ci, którzy chcą mieć statystyki i pozostałe funkcje niezawarte w poprzednich pakietach płacą za to 50 czeków/miesiąc

Razem cena maksymalna 200 czeków/miesiąc zostaje taka jak jest do tej pory, ale więcej ludzi za mniejsze pieniądze ma dostęp do pakietu funkcji, który najbardziej im odpowiada. Niektórym może zależeć tylko na konwojach, innym tylko na "multi" (bo nie mają jeszcze konwojów), a innym na pełnym pakiecie.
Można tez dodać pakiet za kolejne 50 czeków/miesiąc uprawniający do losowania ekstra bonusów, o których pisałeś wcześniej.
Czyli taka full opcja kosztuje 250 czeków/miesiąc.

Masz dwa w jednym - podwyżkę dla zamożnych i obniżkę dla mniej zamożnych w jednym:) Nikt nie powinien wtedy poczuć się poszkodowany.

Kwoty i pakiety napisałem na szybko, można to (i pewnie trzeba) bardziej dopracować.

PostWysłany: 03 Mar 2018, 00:06 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Dobrze, to skoro takie jest Wasze zdanie to zmian w tej sprawie nie będzie.

Na dniach założę temat dotyczący wyzwań, misji zobaczymy do czego to doprowadzi.

Ale przyznam, że w sumie taka ogólna zakładka dla progresji (pokazująca aktualny przebieg konkretnej progresji też może być ciekawa).

Dziękuję wszystkim za dyskusje i pomysły, postaramy się z tego wyciągnąć konkretne wnioski.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość