Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Czy to dobry pomysł?
Tak 31%  31%  [ 16 ]
Jest mi to obojętne 6%  6%  [ 3 ]
Nie 63%  63%  [ 32 ]
Razem głosów : 51
Autor Wiadomość
 Temat postu: Konto premium - rewolucja
PostWysłany: 02 Mar 2018, 12:06 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Witajcie, chciałbym podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami.

Ostatnio coraz częściej myślimy o tym aby odblokować możliwości Konta Premium (w skrócie KP) dla wszystkich graczy.

A dla posiadaczy KP dodać inne bonusy w postaci:
- dodatkowej prędkości dla wszystkich aut (tak jak teraz działa sponsor, z którym by się to kumulowało),
- braku reklam,
- codziennego losowania nagrody niespodzianki (podobnie jak Paczka za codzienne logowanie, tylko z lepszymi nagrodami w środku),

Jednakże to wiązało by się z podsieniem cen za KP, myślę że podniesienie z 200 czeków (sms za 10zł) na 400 czeków za 30 dni (co przy aktualnych promocjach wcale nie wydaje się chyba dużą kwotą), nie byłoby drastyczną zmianą. Sami proponowaliście już kiedyś podobne rozwiązania.

Chcielibyśmy zapytać Was o zdanie, co sądzicie ?

Temat postu: Re: Konto premium - rewolucja
PostWysłany: 02 Mar 2018, 12:33 

Po co to zmiana? Żeby więcej czeków wydać na konto premium? Moim zdaniem bez sensu. Kto chce mieć premium to i tak kupuje. A jeżeli mam płacić dwa razy więcej to nie potrzebuje takiej zmiany. Wolę kupić sobie unikat co jakiś czas niż wydawać więcej na konto premium. Bo podejrzewam że i tak nie będzie żadnego pożytku z codziennych kart, tak jak jest do tej pory. Po co mi zmiana opon albo powiększenie prędkości +10km/h? Do konwojów i tak się nie przyda. Miały być unikaty za wygranie konkursu i gdzie one są? Miała być możliwość wymiany kart za codzienne logowanie i też nic z tego. Podobnie jak z wieloma innymi pomysłami!!! Więc jestem na nie, nie chcę płacić więcej za nic!
Pozdrawiam

PostWysłany: 02 Mar 2018, 12:38 
Administrator
Awatar użytkownika

Co do kart za codzienne logowanie, rozważamy powrót do starego systemu - wymiany za 1 czek za kartę której nie potrzebujemy.

Po co ta zmiana?
Po to by przestać wymuszać a zacząć oferować coś co gracze będą oczekiwać (Ciebie interesuje coś innego, powiedz co, rozważymy wszystko tutaj). Liczymy, że więcej graczy zostanie w grze po osiągnięciu pewnego limitu samochodów co przełoży się na większą kooperację i rywalizację.

PostWysłany: 02 Mar 2018, 12:39 

Wstrzymuje się od głosu
Jako dodatkowa opcja typu "super premium" to - TAK
jeśli ma zniknąć opcja 200czeków - NIE

PostWysłany: 02 Mar 2018, 12:48 

Jak dla mnie jeśli ma zniknąć opcja 200 czeków, to odpowiedź brzmi NIE. Jeśli ktoś chce to i tak kupi konto premium ale na pewno znajdzie się większość, która jeśli będzie miała do wyboru KP a unikat bądź jakiś inny bonifikat to wybierze to drugie. Jeśli już chcecie rozbudować KP to 200czeków bym zostawiła ale dała więcej bonusów przy kolejnych opcjach KP, by zachęcić do nich.

PostWysłany: 02 Mar 2018, 13:03 

Miejscowość: Warszawa
Za powrotem 1 karta-1 czek jestem jak najbardziej za

PostWysłany: 02 Mar 2018, 13:12 

Posiadam konto premium.

Jeśli miałbym płacić xx zł tylko po to, żeby a) nie widzieć reklam, b) otrzymywać niespodzianki z których jeszcze ani razu nie skorzystałem, c) dodatkową prędkość, to NIE kupię w ogóle konta.

Będę mniej grał, bo reklamy będą mnie drażnić, z niespodzianek i tak nie skorzystam (naprawy aut, zadowolenie kierowców czy tankowanie auta do pełna - wszystko przy koncie premium jest do ogarnięcia przy normalnym trybie gry), a dodatkowa prędkość nie jest dla mnie argumentem - i tak znajdą się gracze, którzy są lepsi, szybsi, mają więcej i lepiej - z którymi i tak nie wygram.

Nie będę wdawał się w dyskusję, czy 40 zł to dużo czy mało. Dla mnie podwojenie płatności przy braku wymiernych korzyści, z opcją że będę miał to z czego teraz efektywnie korzystam za darmo, doprowadzi do tego, że nie wydam ani złotówki i będę rzadziej się logował (drażniące reklamy).

Zdecydowanie NIE.

--//--

Wydaję mi się, że można by było się zastanowić nad możliwością wydawania jednorazowo mniejszej ilości czeków - np. 5 czeków na lepsze opony (wpływ na szybkość), 10 czeków -
opcja lepszego upakowania towaru czy 3 czeki - opcja szybszego rozładunku towaru itp. itd. Do tego wprowadzić możliwość kupowania 20 czeków np. po 2,44 zł, 50 czeków po 4,88 zł itp. itd. Moja idea jest taka - szybciej wyślę SMS za 2 zł niż kupię superextrahiper konto za 40 zł.

PostWysłany: 02 Mar 2018, 13:15 

Algid napisał(a):
Za powrotem 1 karta-1 czek jestem jak najbardziej za

ale nie bierzesz pod uwagę tego że wydasz zamiast 200 czeków 400 a tyle kart nie nazbierasz abyś nadrobił te 200 czeków.

Jestem na NIE

PostWysłany: 02 Mar 2018, 13:22 

Również jestem na nie. Nie widzę dla siebie żadnych wymiernych korzyści, aby w nowej formule w ogóle kupować konto premium. Prędkość mnie nie interesuje, bonusy są tak mizerne, że nie wiem czy chociaż kilka razy skorzystałam z kart, które dropią w grze, a brak reklam jako bonus doprowadzi tylko i wyłącznie do tego, że reklamy bez super premium odstrasza wszystkich. Na razie mam premium tylko i wyłącznie ze względu na funkcje lepszego zarządzania flotą, ale jeśli w myśl nowego pomysłu dostanę te opcje za darmo no to sorry, ale premium kupować nie będę, bo te trzy marne propozycje nie przekonają mnie do tego na pewno, nie mówiąc już o tym, że cena ma wzrosnąć.
Podsumowując pomysł wychodzi na to, że za zero złotych dostaniemy super bonusy, a za XX złotych dostaniemy kupę. Mało opłacalna i pociągająca wizja.

PostWysłany: 02 Mar 2018, 13:28 
Administrator
Awatar użytkownika

Ale ja powiedziałem, że bonusy będą wyglądać tylko jak "Codzienne logowanie" (tylko mechanizm losowania), a nagrody będą lepsze w środku. Przyznam że nawet nie zamierzałem tam dawać np. kart +10km/h czy +10l do zbiornika. Tylko same lepsze których byście używali na 100% Jak karta +40km/h, czy dużo większy zbiornik, czy Cargo Drinki ale wszystko z górnej półki.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości