Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wyzwania - pierwsza ogólna wizja
PostWysłany: 03 Mar 2018, 11:25 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Wczoraj wyszły bardzo fajne propozycje aby do gry dołożyć system "wyzwań". Większość co tu piszę to Wasze pomysły.

W profilu każdego gracza można zobaczyć jego odznaczenia dotyczące przewiezionych towarów i teraz na podstawie tych poziomów chciałbym zgodnie z Waszą propozycją zrobić dwie rzeczy:

1. Wyróżnić na CB osoby które posiadają bardzo wysoką "sumę" tych poziomów (zakładam że moglibyśmy zacząć od liczby 20). Wyróżnić chciałbym medalem i właśnie tą liczbą obok Niego.

2. Dodać nagrody za zdobycie konkretnej "sumy punktów", czyli po prostu osiągamy sumę:
- 5 punktów - gracz dostaje kartę +50km/h;
- 10 punktów - gracz dostaje 2x karte +50km/h;
- 15 punktów - gracz dostaje unikat (bardzo wysokiej klasy Konwój, np. ten co pojawia się na promocjach);
- 25 punktów - gracz dostaje unikat, podobnie;
- 35 punktów - gracz dostaje unikat, podobnie;
- 45 punktów - gracz dostaje unikat, podobnie;
- ... itd
Tu czekam na Wasze propozycje bo sami wiecie najlepiej co jest dla Was najwartościowsze.

Co rozumiem przez słowo "suma", na przykład mamy 6 poziom z kontenera i 8 poziom z PG, czyli liczna naszych punktów wyniesie 14.

Proszę nie pisać tu propozycji kolejnych wyzwań, chciałbym tu omówić ten konkretny przykład. Jeśli ktoś ma pomysł na wyzwanie, proszę pisać własny temat na forum.

Ubiegając Wasze pytanie, co z graczami którzy już osiągnęli 5 i 15 punktów itd?
- Po prostu odebraliby sobie nagrody.

Temat postu: Re: Wyzwania - pierwsza ogólna wizja
PostWysłany: 03 Mar 2018, 11:31 

Nie ma gdzie głosować ale jestem na tak :-)

PostWysłany: 03 Mar 2018, 11:34 

Pomysł świetny. Czy istnieje możliwość, żeby gracz ,zbierał’ sobie punkty do wyższego lvl nagród, a nie musiał przechodzić przez wszystkie szczeble?

PostWysłany: 03 Mar 2018, 11:35 

A co z osobami które będą miały już te 15pkt a konwojowego garażu jeszcze nie? Może dodać kartę zamiany zwykłego garażu w konwojowy (jako nagrodę za następną liczbę punktów) bez względu na liczbę miejsc w garażu lub przynajmniej 50 naczep i ciągników.

PostWysłany: 03 Mar 2018, 11:35 

Bardzo dobry pomysl w koncu te medale na cos sie sprzydadza a nie tylko dla wlasnej satysfakcji dodaj ankiete zaglosuje na tak

PostWysłany: 03 Mar 2018, 11:38 

Ja mam w sumie 42. Wiec jestem na poziomie progu z nagrodami 35. Wiec dostaję 3 unikaty plus 3 karty +50 Tak. Dobrze rozumuję. To Super

PostWysłany: 03 Mar 2018, 11:43 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Tomekx2 napisał(a):
Pomysł świetny. Czy istnieje możliwość, żeby gracz ,zbierał’ sobie punkty do wyższego lvl nagród, a nie musiał przechodzić przez wszystkie szczeble?

Punkty będą się sumować - nie będą się zerować po odbiorze nagrody. Bo chyba o to Ci chodzi.

Paralizator napisał(a):
A co z osobami które będą miały już te 15pkt a konwojowego garażu jeszcze nie? Może dodać kartę zamiany zwykłego garażu w konwojowy (jako nagrodę za następną liczbę punktów) bez względu na liczbę miejsc w garażu lub przynajmniej 50 naczep i ciągników.

Takiej karty nawet nie ma. Myślę że teraz mało kto prowadzi równomierny rozwój miejsc garażowych, bo chyba lepiej dążyć do Konwoju i mieć go i czerpać dodatkowe korzyści.

BAZZAAR86 napisał(a):
Ja mam w sumie 42. Wiec jestem na poziomie progu z nagrodami 35. Wiec dostaję 3 unikaty plus 3 karty +50 Tak. Dobrze rozumuję. To Super

Moja punktacja jest przykładowa, ale możecie ją podwyższyć :)

PostWysłany: 03 Mar 2018, 11:46 

oooooo TAK

taka promocja za medale mi się podoba

PostWysłany: 03 Mar 2018, 11:48 

Ale punktacja jest zdecydowanie za niska. Zaczął by może gdzieś dopiero od 15 czy nawet 20.

PostWysłany: 03 Mar 2018, 11:57 

Świetny pomysł. Podoba mi się nawet w tej formie.

Warto jednak rozważyć: Na początku poziomy wbija się łatwo, nawet pomimo małego tonażu. Później jest już ciężko, a wbić 8 level to już masakra :) Może niech te poziomy cały czas rosną co stałą wartość co 5, nie 5 później 10, Lub niech na początku rosną co 10 a później co 5. Wydaje mi się że tak nagrodę dostawało by się bardziej regularnie. Komu na początku gry potrzebna karta +50 km/h, to dopiero do konwojów? Myślę, że po przekroczeniu granicy 7*9 plus powiedzmy 2, czyli 65 poziom, życia już nie starczy na wbicie kolejnego poziomu :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości