Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Konwoje - Powiększenie ładowności
PostWysłany: 15 Lut 2017, 10:15 
Awatar użytkownika

speedy napisał(a):
No włąsnie ja myślę aby jakoś zachęcić graczy którzy są pomiędzy "najsłabszymi Konwojami" a "Majesticiem". Inaczej będą wracać do ciągników typu "Soft".

No to tak jak pisze Byk zrobic cos na szybko, niekoniecznie konewki, ale np ghosta czy XL, ktorego kazdy pewnie ma po huraganie lub w miare szybko zrobi na to badania.

Wg mnie robienie nagle cudow z danego auta mija sie z celem, chodzi o sztuczne dokladanie tonazu, zeby tylko gracz mial latwiej.

Idea konwojow byla inna.

S6 - MarcoT
Spedycja Marco Transport

PostWysłany: 15 Lut 2017, 10:17 
Awatar użytkownika

speedy napisał(a):
No włąsnie ja myślę aby jakoś zachęcić graczy którzy są pomiędzy "najsłabszymi Konwojami" a "Majesticiem". Inaczej będą wracać do ciągników typu "Soft".

no właściwie to macie już nowy ciągnik którego grafikę pokazaliście, czy koniecznie każdy nowy musi być mocniejszy od Majesta i 502 ? :idea:

PostWysłany: 15 Lut 2017, 10:21 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Pomyślę.

Co do nowego auta, tak musi być lepsze ;)

Co do legendy, zawsze można zrobić mu kolejną jak sami napisaliście.

PostWysłany: 15 Lut 2017, 22:59 

Witam Wszystkich :)

Takie tematy trudno będzie rozwiązać ponieważ wachlowanie tonażem nic nie zmieni , jeżeli zależy ci aby wszyscy przeszli na konwoje trzeba zacząć u podstaw.

Po pierwsze sporą blokadą jest rozbudowa garaży , powinna być możliwość rozbudowy od razu do konwojowego , oczywiście z jakimiś restrykcjami np brak możliwości zmiany na zwykły przez okres 1 roku.

Gracze nowi lub mniej rozwinięci powinni mieć możliwość zaciągnięcie kredytu na swój rozwój , nie jak jest teraz kredyt na waciki :)

Następnie sprawa sprzedaży konwojów , jak posiadając same konwoje mam pomagać członkom mojej spedycji ?

Sprawa konwerticki tutaj nie dziwię się graczom 150x28000=4200000kg a najlepszy tandrom 105 konwój po roku rozwijania technologii zmarnowania masy pieniędzy i czasu ma 4174500kg to jest jakiś żart ( porównałem do najlepszego konwoju a gdzie Huragan ). A do tego nie mając zbadanych silników mam możliwość kupienia eventowego Tandroma (taka możliwość powinna być gdy mam w pełni zbadany dany pojazd )

Jak już jestem przy DT po co jest aż tyle wersji silnikowych ??? mam czekać 69dni żeby mieć 100kg większą ładowność w Tandromie ??? Max 4 wersje powinny być.

Jeszcze pomysł z krótszą żywotnością konwertica , to jest chyba głupi dowcip . wszyscy co kupili eventowe cacka będą mieli szybko psującą się i bez wartościową kupę złomu za 1 000 000zł.

Wracając do twojego pytania chyba nikt ci nie udzieli dobrej odpowiedzi ponieważ taka nie istnieje , jedna zmiana rodzi nowe problemy w innym miejscu itd.

Moje sugestie:
1-Zrobić natychmiastową możliwość budowy garażu konwojowego.
2-Przerobić DT abym zgodnie z posiadanymi technologiami mógł ulepszać posiadane już pojazdy ( nie ważne czy Huragan czy Tandrom będę ulepszał ten co mi się podoba do poziomu jaki chcę )
3-Sprawnie działający bank
4-Komis który do czegoś się nadaje i nie tylko w Polsce

I wiele wiele więcej ale nie chce mi się już pisać :) :) :)

PostWysłany: 16 Lut 2017, 11:58 

post powyżej jest bardzo sensowny i sumie się z nim zgadzam

PostWysłany: 17 Lut 2017, 22:14 

a ja chciałbym zaytać jaka jest różnica w konwoju jak zwykłym aucie ponieważ konwoje jeżdżą mi z prędkością 37km a zwykłe pg z prędkością 42km a konwoje miały śmigać szybciej???

PostWysłany: 17 Lut 2017, 23:27 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
SOVEREIGN napisał(a):
Witam Wszystkich :)

Takie tematy trudno będzie rozwiązać ponieważ wachlowanie tonażem nic nie zmieni , jeżeli zależy ci aby wszyscy przeszli na konwoje trzeba zacząć u podstaw.

...

Moje sugestie:
1-Zrobić natychmiastową możliwość budowy garażu konwojowego.
2-Przerobić DT abym zgodnie z posiadanymi technologiami mógł ulepszać posiadane już pojazdy ( nie ważne czy Huragan czy Tandrom będę ulepszał ten co mi się podoba do poziomu jaki chcę )
3-Sprawnie działający bank
4-Komis który do czegoś się nadaje i nie tylko w Polsce

I wiele wiele więcej ale nie chce mi się już pisać :) :) :)
Przyznam że bardzo sensowne. Szczególnie punkt z DT.

pawlo92 napisał(a):
a ja chciałbym zaytać jaka jest różnica w konwoju jak zwykłym aucie ponieważ konwoje jeżdżą mi z prędkością 37km a zwykłe pg z prędkością 42km a konwoje miały śmigać szybciej???
Problemu tu na pewno nie stanowiły auta...

PostWysłany: 21 Lut 2017, 16:18 

Speedy nie trzeba by też pomyśleć nad zmianą czasu badania i cen kolejnych silników dla danego modelu auta? W tej chwili zbadanie najlepszego silnika dla Majestika PG kosztuje 85,5 miliarda oraz trwa ok 82 dni. To przypuszczam , że spokojnie co tyle czasu będzie event na silniki i po co mi badanie ich. Tak samo nie rozumie dlaczego zbadanie silników w zwykłym Tandromie trwa 240 dni, a w Tandromie PG 81 dni?

Spedycja V.I.P. Transport

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości