Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Łączenie światów i Karty GK
PostWysłany: 17 Paź 2020, 21:02 

Sytuacja jest patowa i nic lepszego już chyba się nie wymyśli.
Co do kart GK chciałbym abyś speedy wprowadził jedną modyfikacje a mianowicie żeby kartę GK można było wymienić na zwykłe karty natychmiastowej rozbudowy miejsc garażowych.
Motywuje to tym iż wielu graczy nie stać w tej chwili na nowe garaże , ale posiadają garaże które które wcześniej wybudowali i mogli by sobie te garaże rozbudować za pomocą kart

PostWysłany: 17 Paź 2020, 21:43 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Mówicie że za 50 dni czekania należy Wam się połowa GK. Bo musieliście czekać o 50 dni dłużej na GK.

To mam pytanie a co jak macie już GK po tych 50 dniach i minęło 3 lata czyli jakeiś 1000 dni i zarabiacie sobie przez 950 dni o 50% więcej niż gracze co mieli szybciej o 50 dni GK?

Czym jest te 50 dni czekania (do przykładowo 950 dni) gdy potem do końca trwania świata mieliście o 50% większy zarobek?

PostWysłany: 17 Paź 2020, 22:26 

speedy napisał(a):
Mówicie że za 50 dni czekania należy Wam się połowa GK. Bo musieliście czekać o 50 dni dłużej na GK.

To mam pytanie a co jak macie już GK po tych 50 dniach i minęło 3 lata czyli jakeiś 1000 dni i zarabiacie sobie przez 950 dni o 50% więcej niż gracze co mieli szybciej o 50 dni GK?

Czym jest te 50 dni czekania (do przykładowo 950 dni) gdy potem do końca trwania świata mieliście o 50% większy zarobek?

Bez nerwów naprawdę po co się denerwować? Zacznijmy od tego że zostaliśmy wrzuceni do innego świata który rządzi się innymi regułami niż nasze światy, u nas wszystko było tanie bez wymogów kasa leciała bo tonaż był wielki itd, itd... Tutaj tonaż poszedł w dół co za tym idzie kasa leży i nie leci tak ochoczo jak wcześniej, w ramach rekompensaty za utraty tonażu dostaliśmy karty budowy miejsc i GK które przez niewielki błąd logistyczny niektórych uziemiły i "stoją w miejscu" a żeby wrócić do stanu rzeczy jaki mieli na s2, s3, s4 zejdzie im masa czasu. I o to chyba najbardziej się wszystkim rozchodzi. I tak jak pisałem wcześniej ciężko będzie znaleźć rozwiązanie tego problemu bo mamy dość patową sytuacje no bo każdy będzie widział tylko swoje za i przeciw.

Propozycja bartekzabi wydaje mi się też w jakimś stopniu rozsądna żeby rozładować zalegające karty GK.
Oczywiście opcja ich przewalutowania na karty natychmiastowej budowy miejsc powinna być dobrowolna bo wiadomo znów by były zgrzyty.

PostWysłany: 17 Paź 2020, 22:42 

speedy napisał(a):

speedy napisał(a):

Speedy to ty nas oszukałeś i wydymałeś gracze co od 7 lat i więcej są codziennie "stali klienci twojej firmy" więc zachowaj się jak mężczyzna i dotrzymaj słowa albo zaproponuj coś rozsądnego co złagodzi twoje postępowanie , nie tak jak teraz że unikasz tematu i wyłączasz dostęp do tego wątku aby nikt nie widział . Oraz nie ciśnij nam swoich bezpodstawnych wyliczeń aby tylko odwrócić kota ogonem , może ja chcę grać sobie pojedynczymi pojazdami jak kiedyś więc chcę wszystkie miejsca garażowe co miałem !
Przykre jest to że po tylu latach tak nas traktujesz

PostWysłany: 19 Paź 2020, 10:28 
Administrator
Awatar użytkownika

Szkoda że nikt nie odniósł się do wniosków na temat zarabiania.

Rozumiem że chodzi o spadek ładowności ale jeśli wykorzystacie karty to ładowność będzie równa tej co mieliście. Jednak sami już widzicie że jest problem w 15 000 mld zł które robią ogromną różnicę. Trzeba jakoś dojść do porozumienia.

bartekzabi napisał(a):
Sytuacja jest patowa i nic lepszego już chyba się nie wymyśli.
Co do kart GK chciałbym abyś speedy wprowadził jedną modyfikacje a mianowicie żeby kartę GK można było wymienić na zwykłe karty natychmiastowej rozbudowy miejsc garażowych.
Motywuje to tym iż wielu graczy nie stać w tej chwili na nowe garaże , ale posiadają garaże które które wcześniej wybudowali i mogli by sobie te garaże rozbudować za pomocą kart
Dorobię tę opcje dzisiaj, ale to nie rozwiązuje sytuacji.

SOVEREIGN napisał(a):
Speedy to ty nas oszukałeś i wydymałeś gracze co od 7 lat i więcej są codziennie "stali klienci twojej firmy" więc zachowaj się jak mężczyzna i dotrzymaj słowa albo zaproponuj coś rozsądnego co złagodzi twoje postępowanie , nie tak jak teraz że unikasz tematu i wyłączasz dostęp do tego wątku aby nikt nie widział . Oraz nie ciśnij nam swoich bezpodstawnych wyliczeń aby tylko odwrócić kota ogonem , może ja chcę grać sobie pojedynczymi pojazdami jak kiedyś więc chcę wszystkie miejsca garażowe co miałem !
Przykre jest to że po tylu latach tak nas traktujesz
Nie bardzo rozumiem gdzie zamykam temat? I proponuję się trochę uspokoić bo raz wypisujesz mi podobne rzeczy na FAX, potem przepraszasz na tym FAXie i teraz znowu wypisujesz tu takie rzeczy.

A co powiecie na takie rozwiązanie:
Że zamiast płacenia za garaż otrzymujecie rachunek do banku który trzeba spłacić, ale to pozwoli Wam już na ruszenie do przodu i pozwoli zająć się rozwojem?
I jakiś racjonalny maksymalny limit powiedzmy 500 mld zł w zadłużenia w banku przed kolejnym użyciem karty.

PostWysłany: 19 Paź 2020, 12:50 

A co powiecie na takie rozwiązanie:
Że zamiast płacenia za garaż otrzymujecie rachunek do banku który trzeba spłacić, ale to pozwoli Wam już na ruszenie do przodu i pozwoli zająć się rozwojem?
I jakiś racjonalny maksymalny limit powiedzmy 500 mld zł w zadłużenia w banku przed kolejnym użyciem karty.[/quote]

Wszystko zależy na jakich warunkach byłoby to udzielane i jak by wyglądały spłaty. Wraz to wygląda jak zwykły kredyt , który w tej chwili także możemy zaciągnąć w banku.
Ale jeśli by np ta opcja była pozbawiona % i byłby długi czas na spłatę to byłaby to bardzo ciekawa opcja.

PostWysłany: 19 Paź 2020, 14:07 
Administrator
Awatar użytkownika

Jednak teraz myślę, że mogłoby to być tylko wpędzanie graczy w długi i to nie jest dobre rozwiązanie

Wykonałem przed chwilą wymianę Kart GK na karty miejsca garażowych i ten pomysł bardzo mi się podoba aby wykonać to także na inne rzeczy, na przykład: "Wymiana 25 kart GK na 1 unikatowy Konwój"

Co Wy na to ?

Temat postu:
PostWysłany: 19 Paź 2020, 14:16 

Jak dla mnie propozycja taka sobie. Udawadniasz,że chcesz nas wydymać. Padło tu kilka propozycji
Z Twojej strony brak odzewu.Nic się
nie spodobało.???Jestem przekonany,że są rozwiązania np 50na50 My tracimy połowę Ty dokładasz połowę. Można negocjować procent.Mozesz wykorzystać propozycję gracza który proponuje aby pozostała część
graczy też straciła 1/3 taboru.Nic nie pasuje??Niech ten świat buduję się sprawiedliwie . Koszty powinni ponieść wszyscy a nie tylko starzy gracze.Skoro masz węża w kieszeni będzie jak sobie życzysz..Chciałbym aby S 100 istniało długo,ale szaro to widzę

PostWysłany: 19 Paź 2020, 16:01 

Temat z unikatami wydaje się interesujący,aczkolwiek przeraża mnie Twoje skąpstwo.Przyzwoitość nakazywał być trochę łaskawszym.
250 garaży - 10 unikatów . Sam popatrz

PostWysłany: 19 Paź 2020, 19:37 

25 do 1 to słaby przelicznik, na s100 jeden unikat to ok 3 konwoje czyli tak jak by garaże 3 do 1 nie 25 do 1, dalej 25 x 50 mld= 1 250mld drogo jak za 1 unikat . Trzeba wymyśleć przelicznik który byłby bardziej zbliżony do realności.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości