Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Limit kierowców
PostWysłany: 02 Lut 2017, 13:09 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Witam,
czekam na Wasze propozycje, jak powinien działać ten limit.
Od razu zaznaczę, że musi być górna granica limitu którego nigdy nie będzie można przekroczyć, aktualnie ustawiony był limit 20 000 kierowców.

Z racji tego, że wprowadziłem go nieoczekiwanie zwiększę limit do 40 000 ale tylko tymczasowo aby nie powodować u Was przestojów.

Sytuacja ze gracze posiadają ogromne ilości kierowców prowadzi do samo destrukcji świata (mulenia).

Mam dużo zgłoszeń od graczy nie liczcie że będę tu aktywny, proszę Was o to byście znaleźli sami rozwiązanie. Limit końcowy nie może być wyższy niż 20 000 kierowców. Nawet przy 300 garażach. W przeciwnym wypadku zabijemy grę ilością danych.

Temat postu: Re: Limit kierowców
PostWysłany: 02 Lut 2017, 14:10 

Kilka pomysłów które były dzisiaj rano na cb.
1. usunąć zmienników-automatycznie ilość potrzebnych kierowców spada o połowe
2. wprowadzić limit na garaż.Konwojowy 3 kierowców,zwykły 200 lub 300 w zależności od serwera z racji innej liczby miejsc garażowych.
Punkt drugi pod warunkiem ze znikną zmiennicy.W przeciwnym razie bedzie trzeba odpowiednio 400/600 i 4 do garażu konwojowego.
Zatrudnianie kierowców do garaży w przeliczeniu na ilość miejsc parkingowych plus 20%,tak żeby zdążyć wyszkolić w miare rozbudowy.
3.Górny limit powinien być inny na różnych swiatach,ponieważ mamy 100 lub 150 miejsc w garażu.
Jeżeli zostanie na stałe 40 tysięcy to myśle że nie powinno być problemów na żadnym S.
Ktoś zaraz pewnie przeliczy i powie ze mało,ale biore pod uwage konwoje.

PostWysłany: 02 Lut 2017, 15:37 

Witam Cześć :D
Jeżeli ktoś zatrudnia 1 000 000 kierowców w jednym garażu to owszem jest to sytuacja patologiczna,
i nic dziwnego że serwer muli. Moja propozycja jest taka że dobrze byłoby wprowadzić limit na zatrudnianie w jednym garażu. Poza tym czy w takiej sytuacji trzeba się zastanowić czy aż tak potrzebni są ci zmiennicy?
według mnie limit na jeden garaż bez zmienników to dwustu kierowców.
Poza tym prawo wyboru czy ktoś chce grać konwojami czy zostać przy 100 zestawach w danym garażu.
Jeżeli z kolei chodzi o płatności w przypadku posiadania konwoju .. nie wypowiadam się
Jak dla mnie chętnie zapłacę te parę złotych by z takiej opcji skorzystać

PostWysłany: 02 Lut 2017, 15:51 

furbo napisał(a):
Jeżeli ktoś zatrudnia 1 000 000 kierowców w jednym garażu to owszem jest to sytuacja patologiczna,
i nic dziwnego że serwer muli. Moja propozycja jest taka że dobrze byłoby wprowadzić limit na zatrudnianie w jednym garażu. Poza tym czy w takiej sytuacji trzeba się zastanowić czy aż tak potrzebni są ci zmiennicy?

Z tego co mówił mi speedy, problemem nie jest ilość kierowców w jednym garażu, tylko ilość kierowców na koncie konkretnego gracza.
Zmiennicy powodują częściowe urealnianie gry. Nie pełne bo podwójne obsady nie jeżdżą bez przerwy całe dnie.
Co do limitu to na początku nie będzie on przeszkodą problemy zaczną się jak ktoś będzie chciał mieć więcej niż 70 garaży po 150 aut.
Obecny sposób przejścia z 150 zestawów na konwój nie jest zbyt zachęcający. Trzeba zezłomować 150 zestawów po bardzo niskiej cenie a zakupić drogi konwój.

PostWysłany: 02 Lut 2017, 16:23 

maxor napisał(a):
Zmiennicy powodują częściowe urealnianie gry. Nie pełne bo podwójne obsady nie jeżdżą bez przerwy całe dnie.

Więc zmiennicy niech zostaną bo "urealniają" grę, ale wprowadźmy auto o ładowności 2- 2,5 tysięcy ton. Fuck logic. Prędzej znajdziesz solówki niż auta o tej ładowności w realnym świecie

PostWysłany: 02 Lut 2017, 18:56 

Carricks napisał(a):
Jeżeli zostanie na stałe 40 tysięcy to myśle że nie powinno być problemów na żadnym S.
Ktoś zaraz pewnie przeliczy i powie ze mało,ale biore pod uwage konwoje.

hehe dla Ciebie :D
Weźmy światy stare gdzie jest jeszcze limit 150 aut
150 aut * 2 kierowców * 300 garaży = 90 000 kierowców, a gracze chcą mieć auta cały czas w drodze więc mają 2 obsady czyli razem 180 000 kierowców
tak wiem to opcja dla ambitnych (300 garaży w ciągłej rozbudowie ;) )

A teraz do konkretów:
1. limit kierowców na konto, a nie garaż bo przy niskim lvl BA nie mamy UP za granicą,
2. limit kierowców w przeliczeniu dla garaży zwykłych 600(s2,3,4,5) 400(s6,7), a dla garaży konwojowych limit na 4

PostWysłany: 03 Lut 2017, 00:17 

Mam garaż nie konwojowy chcę zmieniać kierowców bo robią różnice w prędkości czyli 600 optymalnie przy 100 miejscach (s6). 40 000 / 600 = 66 garaży. Docelowo 20 000 /600 = 33 garaże.
Dzięki bardzo mam 167 i co teraz z pozostałą 100 garaży bez kierowców ? Bez ostrzeżenia ?
To przy etapie intensywnej rozbudowy np o 100 garaży codziennie(a budowałem już tak) zbyt mało nawet jak na konwoje od razu będzie się robić, chyba że będą inne zmiany.

Tak mam konwoje, ale nie powiedziane że będę je mieć, chociaż widzę coraz silniejszy przymus.

Po pierwsze multi urząd pracy,
Po drugie multi szkolenie
Po trzecie nie że trzeba 3 razy szkolić do 4 gwiazdki ( dobrze mówię 3 razy, raz na 3 dni, później na 3 dni a i tak po 1 dniu wracają i nie wszyscy wyszkoleni ~15%) wystarczy raz szkolenie i niech już ma te 4g poczekam nawet i tydzień byle nie trzeba poprawiać.
Możliwa kolejna opcja.
Kierowca w danym kraju, a nie w garażu traktować krajami wtedy ilość się zmniejszy, bo poprawi się rotacja. Połączyć krajami kierowców a nie garażami. Wiem zwolnię z auta w Krakowie posadzę w Gdańsku nie realne, ale znacząco poprawi sytuacje, lub wprowadzić zmianę morale przy takich wielkich przenosinach.

PostWysłany: 03 Lut 2017, 09:18 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
1. Zmienników usuwać nie będziemy - dużo mechanizmów do zmiany i jednak to bardzo dużo zmienia w strategii.
2. Limit na garaż mi się podoba, ale musi być limit odgórny, aby gracze którzy zamienili zwykłe garaże na garaże Konwojowe "przenieśli kierowców do nowych zwykłych garaży z Konwojowych".
3. Tak, Konwoje staną się bardziej opłacalne.
4. Trzeba zezłomować auta które i tak w pewnym sensie już zarobiły na siebie i które się zniszczyły, więc to nie taka strata że porównuje "się wprost cenę sprzedaży i zakupu Konwoju".
5. Nie trzeba tworzyć specjalnego limitu na Garaż Konwojowy, przy limicie górnym gracze będą zmuszeni przenieść kierowców do nowszych garaży.

Martwi mnie to:
Terlas napisał(a):
Mam garaż nie konwojowy chcę zmieniać kierowców bo robią różnice w prędkości czyli 600 optymalnie przy 100 miejscach (s6). 40 000 / 600 = 66 garaży. Docelowo 20 000 /600 = 33 garaże.
Dzięki bardzo mam 167 i co teraz z pozostałą 100 garaży bez kierowców ? Bez ostrzeżenia ?
No ale zakładamy że te pierwsze garaże już będą Konwojowe tak? Czyli będzie potrzeba maksymalnie 6 kierowców.

maxor napisał(a):
Z tego co mówił mi speedy, problemem nie jest ilość kierowców w jednym garażu, tylko ilość kierowców na koncie konkretnego gracza.
Dokładnie mówiąc problem jest suma wszystkich kierowców, wszystkich graczy.

PostWysłany: 03 Lut 2017, 12:55 

Miejscowość: Rogów
Wszystko ładnke pięknie ale co z graczami którzy nie chcą konwoi. Wtedy tych kierowców braknie. Wprowadzając taką zmianę 20000 kierowców część graczy zatrzyma się na polsce i dalej nic albo wogole zrezygnuje z gry. Bo jakby nie patrzec to jest narzucanie nam korzystania z konwoi. Nie mówie tu o pieniądzach tylko o tym ze to my chcielibysmy decydowac czym jezdzimy a w takim przypadku ta opcja zostaje nam odebrana i jesteśmy zmuszani do gry konwojami.

PostWysłany: 03 Lut 2017, 13:00 

Miejscowość: Rogów
Moim zdaniem powinno byc tak.
S6
1. Limit kierowców 4 na auto
2. Możliwość wybudowania garażu konwojowego dopiero w przypadku gdy posiada on max 4 kierowców.

Wtedy każdy ma wybór a Ci którzy chcą konwoje będą musieli zwolnić lub przenieść kierowców. Czyli na S6 na garaż przypadnie 400 kierowców. I 4 na konwój.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości