Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Limit kierowców
PostWysłany: 04 Lut 2017, 10:13 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Po zmianach na serwerach S2 i S3 gdzie problem był bardzo widoczny skłaniam się do ustawienia sztywnego limitu poziomie 50 000 kierowców(dla wszystkich), w połączeniu tego wraz z systematycznym czyszczeniem konto starszych niż 6 miesięcy, a także z poprawieniem rentowności Konwojów, nie powinno być żadnych problemów.

I tę wersje czyli 50 000 kierowców na konto bym zostawił.

Serwery te (s2, s3) miały poważne problemy, jednak z pomocą graczy którzy usunęli znaczną ilość kierowców, ja do tego usuwałem konta, problem się zmniejszył.

PostWysłany: 04 Lut 2017, 17:42 

Speedy jak poprawisz ładowność konwojów eventowych to jeszcze wielu przejdzie na konwoje i też zwolnią zbędnych kierowców.

PostWysłany: 04 Lut 2017, 19:19 

Miejscowość: WaRsZaWa
Kolejne zmiany wprowadzane bez konsultacji, wcześniejszego informowania !!!

PostWysłany: 04 Lut 2017, 22:30 

HaHalacha napisał(a):
Kolejne zmiany wprowadzane bez konsultacji, wcześniejszego informowania !!!

Wprowadzone było to wcześniej, teraz dyskusja tyczy się wielkości limitu.

Ja dalej upieram się na twierdzeniu że ilość kierowców powinna być dostosowywana do wielkości konta gracza nie sztywna od góry. Chodzi głównie o to że na garaż mający 150 miejsc powinien być limit 600 kierowców. Na garaż konwojowy 10. Przy rozbudowie o kolejne miejsce do limitu powinno dodawać się 4 kierowców, tj. przy 10 miejscach 40 kierowców, przy 20-80 i tak dalej. Dodatkowo limit powinien być na całe konto a nie na poszczególne garaże.

PostWysłany: 04 Lut 2017, 22:48 

Hej,

Zmiany wyglądają na nieuniknione, to może jak jest dyskusja zaproponuje kilka pomocnych sprawy. Bo limitu nie unikniemy zapewne.

Przyspieszyć przenoszenie kierowców -nie mogą kierowcy samolotami latać muszą czasem i 2 dni zmieniać garaż ?
W Urzędzie Pracy możliwość wpisania np zatrudnij 200 kierowców a nie 10 razy po 20 szt.
Szkolenie też można multi szkolić poniżej 4g.

Pozwoli to na łatwiejsze zarządzanie kierowcami i zmianę garaży, zwalnianie jest to i szybsze szkolenie by się przydało.

Pozdrawiam
Terlas

PostWysłany: 05 Lut 2017, 00:43 

aby początkowi gracze mogli grać aktywnie to wg mnie albo może być limit odgórny 40-50k kierowców/konto lub ok 320/posiadany garaż, ale z zastrzeżeniem, że garaż konwojowy też ma limit 320

ja gram tak, że graczy poniżej 95% morale puszczam na 2-3 dni urlopu, i nie wiem dlaczego coś miałoby mi przeszkadzać tak grać dalej - w związku z tym potrzebuję min. 4 kierowców/ciągnik

mając pierwsze garaże konwojowe przerzucam kierowców do miast które najbardziej ich potrzebują, czyli w pozostałych miastach z 80 zestawami mam bliżej 400 niż 320 kierowców

jeżeli garaże będą budowane szybciej (nowy wątek) to dodatkowo rozwiąże to problem kierowców, zwłaszcza, gdy konwoje będą podrasowane

PostWysłany: 05 Lut 2017, 16:51 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Temat zamykam.

Ustawiony jest limit ogólny: 50 000 kierowców na konto gracza.

Wraz usuwaniem kont starszych i Konwojami nie będzie problemu i dla rozwijających się graczy i dla tych którzy już dużo osiągnęli.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość