CargoTycoon - Forum - Zobacz temat - Limit wielkosci pobieranych zlecen dla spedycji

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

czy jestes za tym pomyslem
Ankieta zakończyła się 19 Sty 2016, 13:22
1 Tak 70%  70%  [ 7 ]
2 Nie 30%  30%  [ 3 ]
Razem głosów : 10
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Limit wielkosci pobieranych zlecen dla spedycji
PostWysłany: 24 Sty 2016, 18:47 

Jestem za limitem dla nowych graczy w spedycji na poziomie 5000 t -pg i 1500 na pozostałe
oraz za filtrem towarów w spedycji - te rozwiązanie może nie dać odpowiedniego rezultatu na S6

Chociaż bym wolał osobiście dodatkową zakładkę w Zarządzaj członkami i tam danego gracza i przy nim każdy typ towaru z możliwością wpisania samemu limitu oraz bez limitu

np mirek pg [ ilość ] , silos [ ilość ],kontener [ bez limitu ] itd.

dla wyjaśnienia ilość - 0 -99999 gdzie 0 by wyłączało typ

Temat postu: Re: Limit wielkosci pobieranych zlecen dla spedycji
PostWysłany: 05 Lut 2017, 22:14 

speedy napisał(a):
Pomysł akceptuję, coś pomyślę aby było jedno i drugie sensowne.

Może np. limit dla graczy poniżej 2 tygodni w spedycji, limit dla graczy poniżej 30 dni w spedycji itd.
Co Wy na to ?

O ile sam limit mogę zrozumieć (nie mylić z lubić), to sposób wykonania wymaga poprawy. Czemu do "liczenia" wchodzą zlecenia, które są w całości w drodze? Przecież takie można spokojnie uznać za już zrealizowane i jego wartość "usunąć" z wykorzystanego limitu.

EDIT: Coś jest grubo nie tak z liczeniem tego limitu: 2990 + 2985 to mniej niż 6000, tak?
A mimo tego dostaję komunikat o za małym tonażu i limicie 7120 ton! Co jest?!

grzegorz.sikora.31 napisał(a):
Jestem za limitem dla nowych graczy w spedycji na poziomie 5000 t -pg i 1500 na pozostałe

Z tym drugim to chyba żartujesz. Moje pierwsze w spedzie było 2x większe i jakoś dojechało bez kłopotu, mimo niewielkiej ilości sprzętu.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość