Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Czy podoba się pomysł?
Tak 68%  68%  [ 27 ]
Jest mi to obojętne 5%  5%  [ 2 ]
Nie 28%  28%  [ 11 ]
Razem głosów : 40
Autor Wiadomość
 Temat postu: Spedycja - dodatkowe korzyści - technologie a komis
PostWysłany: 27 Gru 2015, 22:18 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Aktualnie w komisie nie kupimy auta jeśli nie posiadamy technologii, a co jakby gracz mógł kupić po przez komis i zakładkę "spedycja" auto, nawet jeśli nie spełnia wymogów technologicznych?
Warunki:
- jedno auto na tydzień,
- dopiero gdy jest członkiem spedycji ponad 2 tygodnie,

Temat postu: Re: Spedycja - dodatkowe korzyści - technologie a komis
PostWysłany: 27 Gru 2015, 23:09 

Jest to dobra opcja , mogło by być że ilość pojazdów uzależniona od aktywności członka spedycji :)

PostWysłany: 27 Gru 2015, 23:17 

ograniczenie związane z czasem przynalezności jest bardzo dobre - zabezpiecza przed wstępowanie do spedycji tylko w celu kupna takiego auta. Można nawet sie pokuśic o to że w momencie wyjścia ze spedycji auto jest złomowane, albo wraca do pierwotnego wlaściciela.
Jednak ilośc 1 na tydzień to mniej niż symbolicznie. ta ilość powinna byc od czegoś uzalezniona - aktywności , wlasnych badań technologii danego gracza, ilości wykonanych zlecen w w spedycji , albo jeszcze od czegoś innego. To powinna byc też forma nagrody za aktywność w spedycji.

PostWysłany: 28 Gru 2015, 10:23 

Jestem za
Ograniczenia czasowe bardzo mi się podobają ograniczą tak zwanych turystów przyjdą kupią i już ich nie ma

PostWysłany: 28 Gru 2015, 10:24 

Pomysl dobry. Tylko moze ograniczmy to do danego modelu i silnika. A nie ze ktos kto jezdzi scorpio od razu kupi shadow. Troche to bez sensu bo ja musialem niezle sie napocic zeby do tej technologii dojsc.

PostWysłany: 28 Gru 2015, 10:30 

krisbe napisał(a):
Pomysl dobry. Tylko moze ograniczmy to do danego modelu i silnika. A nie ze ktos kto jezdzi scorpio od razu kupi shadow. Troche to bez sensu bo ja musialem niezle sie napocic zeby do tej technologii dojsc.

Jak jeździ scorpio jak piszesz to sporo się na jeździ żeby kasy uzbierać na Shadow
Każdy musiał się napocić aby osiągnąć sukces w technologii ale w innym poście jest temat ograniczających zakupy tych aut do 1 na tydzień ale w spedycji musisz być od 2 tyg

PostWysłany: 28 Gru 2015, 10:32 
Administrator
Awatar użytkownika

remfire napisał(a):
ograniczenie związane z czasem przynalezności jest bardzo dobre - zabezpiecza przed wstępowanie do spedycji tylko w celu kupna takiego auta. Można nawet sie pokuśic o to że w momencie wyjścia ze spedycji auto jest złomowane, albo wraca do pierwotnego wlaściciela.
Jednak ilośc 1 na tydzień to mniej niż symbolicznie. ta ilość powinna byc od czegoś uzalezniona - aktywności , wlasnych badań technologii danego gracza, ilości wykonanych zlecen w w spedycji , albo jeszcze od czegoś innego. To powinna byc też forma nagrody za aktywność w spedycji.

Bardzo chętnie uzależnię to od ilości zleceń tylko teraz czy:
1. ilości tych głównych? (czyli jak spedycja przyjmie na swoją dyspozytornie)
2. ilości które otrzyma gracz do siebie? (czyli każde które gracz otrzyma dla siebie)

1. Ten sposób zmobilizuje graczy do udziału w różnych zleceniach. Tych będzie raczej mało.
2. Ten będzie można wykorzystywać podobnie jak do uzyskania reputacji. I będzie to sporo aut, bo praktycznie za każdy przejazd.

krisbe napisał(a):

Nie chcesz wspomagać graczy ze spedy to nie robisz tego :)
Tu chodzi o to by wspomagać swoich graczy ale z ograniczeniem.

PostWysłany: 28 Gru 2015, 11:04 

Speedy. Czasem nie rozumiem twojego działania. Twoje pomysły są 'the best' i krytyka nie wchodzi w grę.

Argument typu nie chcesz to nie rób to jest dla dzieci, serio. Po co dyskusja, skoro i tak będzie na Twoje.

Ostatni raz komentowałem na tym forum, bo to nie ma totalnie sensu. Albo Ty albo czarna twierdzi, że białe jest czarne i po zawodach.

PostWysłany: 28 Gru 2015, 11:10 
Awatar użytkownika

Zgadzam się z przedmówcą. Pomysł spoko, ale ograniczenie odnośnie przeskoczenia ze skorupy na np. Shadowa powinno być. Co z tego ze gracz będzie musiał na tego shadowa zarobić, skoro to i tak jest pryszcz i niestety nie równa się to z oczekiwaniem i pieniędzmi poświęconymi na technologie.

PostWysłany: 28 Gru 2015, 11:12 
Administrator
Awatar użytkownika

krisbe napisał(a):
Speedy. Czasem nie rozumiem twojego działania. Twoje pomysły są 'the best' i krytyka nie wchodzi w grę.

Argument typu nie chcesz to nie rób to jest dla dzieci, serio. Po co dyskusja, skoro i tak będzie na Twoje.

Ostatni raz komentowałem na tym forum, bo to nie ma totalnie sensu. Albo Ty albo czarna twierdzi, że białe jest czarne i po zawodach.

Nie twierdzę że moje pomysły są najlepsze, moje pomysły to często pomysły graczy którzy piszą do mnie w grze.

Ale gdzie znowu napisałem coś "nadgorliwego", jeśli gdzieś "obraziłem" lub wykazałem się "wyższością" to mi to pokaż i przepraszam od razu jeśli tak się poczułeś.

Ja tylko nie widzę w czym ten pomysł w tych ograniczeniach, miałby przeszkadzać.

Chodziło głównie o to by Pan jako szef mógł się szczycić swoimi technologiami i wspomagać swoich graczy (autem na jakiś czas, po wykonaniu zlecenia dla Ciebie jako szefa) i żeby spedycja stała się bardziej wartościowa. A Pan jako Szef spedycji mógł nagrodzić jednym Shadowem gracza który ma Scorpioo, choć to raczej niemożliwe aby gracz uzbierał tyle gotówki, ale to już na boku. A gracz za to będzie mile wspominał Szefa ze dał mu wartościowe auto.

Co jest złego w tym, że gracz dostanie jedno auto od szefa przy tych warunkach?
Jak często po okresie 2 tygodni gracz będzie mógł kupić auto? jeśli ma Scorpio to raczej ciężko będzie mu wykonać szybko kolejne zlecenie, ciągle rozmawiamy czy jak to liczymy i Was pytam.

Ps. proszę przestać traktować moje każde słowo skierowane do Pana jako atak.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości