Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Czy chcesz kupować auta do wolnych miejsc w garażach jednym kliknięciem?
Tak 77%  77%  [ 71 ]
Nie 22%  22%  [ 20 ]
Nie wiem 1%  1%  [ 1 ]
Razem głosów : 92
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kupowanie aut do wolnych miejsc w garażach
PostWysłany: 17 Sie 2015, 13:25 

l00kas napisał(a):
gucio491 napisał(a):
po to aby wysłać auta wykupić oc rozbudować garaże zatrudnić i przydzielić kierowcow. druga sprawa korzystam z tego aby wesprzeć gre ;) a to że wam się nie chce klikać to kogo wina ? przedtem mając premium nie było multi złomowania i spinania aut, gra była bardziej przyjemna niż teraz ;) chcesz coś zyskać to się troche postaraj ;)

wszystkie te sprawy możesz załatwić bez premium , to żaden argument ,chcesz wesprzeć grę czy mieć mniej klikania ? chcesz wesprzeć kup sponsora a nie premium
kolega wyżej dobrze napisał , macie już wszystko w grze i zawsze będziecie na nie , już to wspomniałem , że wystarczy spojrzeć na ankietę która mówi wszystko
ps. piszecie ciągle , że jak wszystko będzie premium to ludzie przestaną grać , szybciej przestaną jak nie będzie nowych funkcji i będziecie ich "gasić" przy każdym pomyśle.Może Speedy napisze coś na ten temat ?

mam sponsora i premium :roll: twoje argumenty też są nijakie, płaczesz bo nie chce Ci się klikać, zakup 150 zestawow do 30 garaży zajmuje mi 10min.. więc nie wiem w czym problem skoro około 2h i masz wszystkie garaże zapłenione. Druga sprawa pomyśl co się stanie z serwerem, jak Ty i paru innych kliknie multi zakup aut do np 15 garaży, nawet jeśli są to małe ilości, bo cały system musi wykonać 2 czynności kupić auto i naczepe ;) więc jeśli chcesz kolejne obciążenie czy tam zamulenie serwera proszę bardzo ;) tyle z mojej strony, nadal jestem na NIE ;)

PostWysłany: 19 Sie 2015, 13:33 

pomysł jest ciagle powielany z tego wzgledu że wiekszość graczy chciałaby mieć takie udogodnienie.Kiedyś sam nawet założyłem identyczny wątek ale został oblany pomyjami.Jestem za i bardzo bym prosił SPEEDEGO o jakieś słowo końcowe co myśli na tym pomyśle

PostWysłany: 19 Sie 2015, 19:33 
Awatar użytkownika

najlepiej zrobic przycisk ''zrob wszystko za mnie'' i nie bedzie nic trzeba klikac :lol:

Jestem na nie 8-)

PostWysłany: 19 Sie 2015, 20:40 

KierowcaA napisał(a):
najlepiej zrobic przycisk ''zrob wszystko za mnie'' i nie bedzie nic trzeba klikac :lol:

Jestem na nie 8-)

cieszy mnie fakt ze wyraziles swoja opinie co do tematu ale nie musisz pisac 4 razy ze jestes na nie :) zaglosowales ? wystarczy

PostWysłany: 23 Paź 2016, 19:56 

Miejscowość: Sosnowiec
Podbijam temat.

PostWysłany: 11 Gru 2016, 13:11 

posiadam obecnie 80 garaży, za tydzień będę miał 100 - codziennie mógłbym dokupić 80 zestawów, ale jest to bardzo uciążliwe i nudne - proponuje wszystkim będącym na NIE aby sobie spróbowali przez tydzień z rzędu kupić 80 zestawów do różnych garaży

klikinij DILER->znajdź samochód (przewijanie)->wybierz silnik, opcje ilości, dodatki - zmieniasz miasto - w sumie 6-16 kliknięć * 80 garaży = 480 do 1280 klinknięć

z naczepami jest lepiej bo ok. połowa czyli 250 do 600 kliknięć

gra WYMUSZA aby takie zakupy robić 1-2 na tydzień...

pomysł naprawdę dobry i dla początkowych "średnio" zaawansowanych graczy jak najbardziej rewelacyjny

jakby przeglądnąć wszystkich którzy są z "zasady" na nie, to okaże się, że są to osoby posiadające 100-200 konwojów lub 10-15 garaży

PostWysłany: 11 Gru 2016, 16:43 

Urlok napisał(a):
posiadam obecnie 80 garaży, za tydzień będę miał 100 - codziennie mógłbym dokupić 80 zestawów, ale jest to bardzo uciążliwe i nudne - proponuje wszystkim będącym na NIE aby sobie spróbowali przez tydzień z rzędu kupić 80 zestawów do różnych garaży

klikinij DILER->znajdź samochód (przewijanie)->wybierz silnik, opcje ilości, dodatki - zmieniasz miasto - w sumie 6-16 kliknięć * 80 garaży = 480 do 1280 klinknięć

z naczepami jest lepiej bo ok. połowa czyli 250 do 600 kliknięć

gra WYMUSZA aby takie zakupy robić 1-2 na tydzień...

pomysł naprawdę dobry i dla początkowych "średnio" zaawansowanych graczy jak najbardziej rewelacyjny

jakby przeglądnąć wszystkich którzy są z "zasady" na nie, to okaże się, że są to osoby posiadające 100-200 konwojów lub 10-15 garaży

ja mam ponad 200 i tez jestem na nie, nie przesadzajmy z tym multi multi
sa bledy ktore trzeba usunac
i o wiele bardziej potrzebne rzeczy,
jeden klik kupowac wszedzie , drugi klik wysylac wszystko, to po co grac? raz na miesac zalogowac sie dwa kliki i koniec

PostWysłany: 11 Gru 2016, 17:10 

Avantasia napisał(a):

ja mam ponad 200 i tez jestem na nie, nie przesadzajmy z tym multi multi
sa bledy ktore trzeba usunac
i o wiele bardziej potrzebne rzeczy,
jeden klik kupowac wszedzie , drugi klik wysylac wszystko, to po co grac? raz na miesac zalogowac sie dwa kliki i koniec

dlatego napisałem

Cytuj:

i ile dziennie kupujesz aut do ilu garaży - codziennie do 200 garaży po 1 sztuce? łątwo Ci pisać, co z tego że się kiedyś namęczyłeś, ja męczę się teraz - i co, w przyszłości dla innych graczy wolałbym aby to było wprowadzone, bo jest to starsznie męcząca sprawa

pewnie masz już 100 i więcej konwojów to łatwo Ci teraz mówić - raz na miesiąc sobie kupisz po 30 szt i masz luzik, bo i tak co masz zarobić to Ci konwoje zarobią

większość osób tu na forum zachowuje się jak pies ogrodnika, ja nie miałem to inni też niech nie mają

a poza tym priorytety i tak ustala speedy, i chodzi o to aby miał to na uwadze, a tłumaczenie, że są inne "ważniejsze" rzeczy jest co najmniej śmieszne, bo to nie może być na zasadzie, że speedy napisze - "to wybierzcie co chcecie abym zrobił, bo dwóch rzeczy na raz nie mogę" - a tak większość forumowiczów do tego podchodzi - olać to i tamto, bo są ważniejsze (z waszego punktu widzenia) rzeczy

nie mówię, że powinno to być zrobione teraz za miesiąc czy za rok, ale jest to na tyle upierdliwa sprawa, że powinna być wprowadzona

edit: zresztą wynik ankiety mówi sam za siebie - jest to upierdliwa i męcząca sprawa, bo jest to bezsensowne klikanie

PostWysłany: 19 Gru 2016, 04:24 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Zakup od dealera do różnych garaży zostanie dodany.

PostWysłany: 20 Gru 2016, 06:22 

Kiedy zostanie rozwazona ta opcja?
Pomysl bardzo dobry. Czekamy na aktualizacje i pomoc :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość