Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!! Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Serwer łączący stare światy
PostWysłany: 19 Paź 2018, 11:09 

Od i cała prawda. Zgadzam się z przedmówcą.Uporządkujmy to wszystko.
Wyrównać grę do najlepszego S a nie do najgorszego.

PostWysłany: 19 Paź 2018, 11:43 

Ja jestem na tak i proponuję zrobić tak, żeby połączyć światy s2 - s5 i s6 z s7, te światy co podałem wyżej mają takie same ilości garaży i aut w nich i nie będzie wtedy problemów bo komuś ładowność zostanie zredukowana o 1/3 ( jeżeli takie łączenie stworzy wiele problemów to połączyć wszystkie światy od s2 do s7 i po problemie). Jedynie zastanowiłbym się czy wtedy nie opłacało by sie zwiększyć ilość członków w spedycji bez dodatkowych badań czyli z 20 jak jest aktualnie np. na 30? może 40 . Bo czy łączenie nie spowoduje setek spedycji na tym świecie? a tak to gracze mogliby się przemieścić między spedycjami ?
Poza tym chciałem zauważyć , że lider rankingu na s7 ma więcej pkt. niż lider na s6, ktoś powie jak to możliwe? widać, że możliwe mimo tego, że s6 istnieje dłużej o 1,5 roku czyli nie rozumie płaczu graczy z niższych światów niż s6, że nie będzie to sprawiedliwe, jak długo grasz to wszystko jest sprawiedliwe.
Też mam konto na s4 i jakoś nie widzę problemu, żebym miał mieć zredukowaną ilość aut w garażach.

Spedycja V.I.P. Transport

PostWysłany: 19 Paź 2018, 12:56 

hej,

Miałem nie zabierac głosu, ale jak czytam głosy oportunistów to sie nie da...
Gram na światach jak w stopce...
1. Zgaadzam sie z moim przedmówca Red'em

Panowie oportuniści ze światów s2-s5: czy zdajecie sobie sprawe że te serwery sa nierentowne dla własciciela? i utrzymuja sie sz serwerów S6-S7; pewnie może dla nie których fajnie sie gra, gdzie jest 5-10 graczy a w konkursach startuje 2 spedki pierwsza jest pierwsza, a ostatnia druga; istny kabaret...

Łaczenie jest procesem naturalnym, alternatywa może byc jedynie likwidacja nierentownego przedsięwzięciqa; własciciel wyciaga ręke do graczy, chce umozliwić dalsza gre w rentownym przedsiewzięciu( globalnym serwerze) z zasobami ( konwoje/auta) zdobytymi dotychczas; ale NIE, wyrównqaj mu to wyrównaj mu tamto...po likwidacji ewentualnego swerwera, gracz ( jesli chce) może przejśc do nowego jedynie z zerowym kontem; aha co do 100 miescowego garażu konwojowego; jest to nowszy standard i do nowszego trzeba równać i tutaj pełna zgoda; zarobki beda równe dla wszystkich.

Speedy nie patrz na głosy malkontentów, bo ci zawsze sie znajdą, łacz:)

Co do S8 ciesze że powstaje; brak czasu pewnie uniemozliwi aktywna gre, ale zagladne i życzę temu serwerowi wszystko co najlepsze.

S6-Ricci
S7-RicciS7

PostWysłany: 19 Paź 2018, 13:45 

Błąd Panie Ricci Mini i kto tam jeszcze.Ja nic nie chce.
Ja po prostu nie chcę stracić w imię wspólnego dobra - bo i dlaczego.??Z autopsji wiem jak to wygłada Z tą nieopłacalnością też bym był ostrożny.No S 4 przy Panu wysiada.Sporo Pan tam zainwestował.Śmiech na sali

PostWysłany: 19 Paź 2018, 13:54 

@ Diamond
Nie dziwne że osoba posługująca się antylogika wypisuje takie rzeczy; najpierw piszesz ze nic nie chcesz, a linijke niżej piszęz ze nie chcesz stracic co maasz; nic nie jest dane na wieki; poczytaj regulamin; zasoby sa własnością właścicuiela gry i sa jedynie udeostepnione graczowi do użytkowania...

no tak, jak sie nie ma rzeczowych argumentów, ta atak ad persona, żałosne....

Edit:EOT dla @Diamond

S6-Ricci
S7-RicciS7

PostWysłany: 19 Paź 2018, 14:02 

Cóż mam odpowiedzieć ręce opadają.Róznica wieku jest widoczna .Moja postawa jest roszczeniowa??. Nadal nic nie chce .Administracja zrobi to co zrobi.Ja zaś że swojej strony albo to zaakceptuje bądż nie tyle w temacie.

Żałosne Jest to z kim mamy do czynienia po drugiej stronie.Prawda będzie boleć

PostWysłany: 19 Paź 2018, 16:28 

Połączcie s6 i s7. Jeśli graczom z niższych światów odpowiada gra po 5-10 osób na serwerze to ich sprawa. Kto co lubi. Na połączonym świecie będzie się działo, więcej osób to lepsza zabawa. I tak jak proponowałeś, dostęp do połączonego świata mieliby tylko gracze, którzy mają konto min rok ( nieważne czy na s2, s5 czy s8). Podejrzewam że tylko kwestią czasu jest kiedy światy poniżej s6 będą zamknięte bo nikt nie będzie utrzymywał serwera z 3 czy 5 grającymi. I nie rozumiem tego całego płaczu ile to stracą. Jeśli grają dłużej na strszych światach (starszy świat jest dłużej więc i gracze mają dłużej konta) i niczego nie osiągneli, to po połączeniu też by dalej nic nie mieli :lol:

PostWysłany: 19 Paź 2018, 18:46 

Wszystko fajnie i pięknie.S8 wystartuje tylko po to aby w przyszłości został połączony ze światem starszym?Gram na s6 i na s7.Na s7 dlatego że mało mi było klikania i chciałem zacząć od początku z nowymi ludźmi na nowym świecie i teraz będę miał 2 konta na jednym serwie.Tak czy siak zauważyłem że wiele ludzi których znam z s6 grają też na s7. Jestem na NIE bo gdybym to wiedział to bym drugiego konta na s7 nie zakładał bo minęło by się to z moim celem tworzenia nowego konta.Poza tym sceptycznie podchodzę do tej operacji i wcale się nie zdziwię jak coś się spierdzieli i konta poginą.Ludzie zniesmaczeni sytuacją się rozsypią i w efekcie gra zdechnie do reszty.Oby to nie był przysłowiowy gwóźdź do trumny panowie.

PostWysłany: 19 Paź 2018, 20:23 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Diamond napisał(a):
Od i cała prawda. Zgadzam się z przedmówcą.Uporządkujmy to wszystko.
Wyrównać grę do najlepszego S a nie do najgorszego.
Przepraszam ale co jest wyznacznikiem najlepszego S? Bo nie bardzo rozumiem...

RedByk666 napisał(a):
Ja jestem na tak i proponuję zrobić tak, żeby połączyć światy s2 - s5 i s6 z s7, te światy co podałem wyżej mają takie same ilości garaży i aut w nich i nie będzie wtedy problemów bo komuś ładowność zostanie zredukowana o 1/3 ( jeżeli takie łączenie stworzy wiele problemów to połączyć wszystkie światy od s2 do s7 i po problemie). Jedynie zastanowiłbym się czy wtedy nie opłacało by sie zwiększyć ilość członków w spedycji bez dodatkowych badań czyli z 20 jak jest aktualnie np. na 30? może 40 . Bo czy łączenie nie spowoduje setek spedycji na tym świecie? a tak to gracze mogliby się przemieścić między spedycjami ?
Poza tym chciałem zauważyć , że lider rankingu na s7 ma więcej pkt. niż lider na s6, ktoś powie jak to możliwe? widać, że możliwe mimo tego, że s6 istnieje dłużej o 1,5 roku czyli nie rozumie płaczu graczy z niższych światów niż s6, że nie będzie to sprawiedliwe, jak długo grasz to wszystko jest sprawiedliwe.
Też mam konto na s4 i jakoś nie widzę problemu, żebym miał mieć zredukowaną ilość aut w garażach.
Chyba zrobię tak, że połączymy S6 i S7 aby podnieść poziom rywalizacji, zablokuję możliwość rejestracji (staniecie się światami zamkniętymi) a za rok dam możliwość przeniesienie konta z S8 na "Łączony", nazwiemy go www.elite.cargotycoon.pl, a po roku damy możliwość przeniesienia się z S8.

Jednakże jest inny problem, z czasem, jak każdy, tak i my dochodzimy do pewnych wniosków i uważam, że powinniście na tym świecie "Elite" być skorzy do zmian jakie zaszły na S8... A kiedyś pojawią sie kolejne zmiany ( w każdej grze są zmiany, sezony, czy aktualizacje zmieniające balans gry). Inaczej to nie będzie sensu bo S8 będzie się już deko różniło od S7 itd itd. Co więcej świat "Łączony byłby traktowany jako delikatnie testowy" czyli to u Was byśmy cały rok pracowali nad zmianami a po roku wypuszczali kolejny świat z "nowinkami". Co Wy na to?

Ricci napisał(a):
hej,

Miałem nie zabierac głosu, ale jak czytam głosy oportunistów to sie nie da...
Gram na światach jak w stopce...
1. Zgaadzam sie z moim przedmówca Red'em

Panowie oportuniści ze światów s2-s5: czy zdajecie sobie sprawe że te serwery sa nierentowne dla własciciela? i utrzymuja sie sz serwerów S6-S7; pewnie może dla nie których fajnie sie gra, gdzie jest 5-10 graczy a w konkursach startuje 2 spedki pierwsza jest pierwsza, a ostatnia druga; istny kabaret...

Łaczenie jest procesem naturalnym, alternatywa może byc jedynie likwidacja nierentownego przedsięwzięciqa; własciciel wyciaga ręke do graczy, chce umozliwić dalsza gre w rentownym przedsiewzięciu( globalnym serwerze) z zasobami ( konwoje/auta) zdobytymi dotychczas; ale NIE, wyrównqaj mu to wyrównaj mu tamto...po likwidacji ewentualnego swerwera, gracz ( jesli chce) może przejśc do nowego jedynie z zerowym kontem; aha co do 100 miescowego garażu konwojowego; jest to nowszy standard i do nowszego trzeba równać i tutaj pełna zgoda; zarobki beda równe dla wszystkich.

Speedy nie patrz na głosy malkontentów, bo ci zawsze sie znajdą, łacz:)

Co do S8 ciesze że powstaje; brak czasu pewnie uniemozliwi aktywna gre, ale zagladne i życzę temu serwerowi wszystko co najlepsze.
Dobrze powiedziane.

Nowszy standard, to co tu gracz chciał powiedzieć niesie za sobą "bagaż doświadczeń który poprawi rozgrywkę w jakimś elemencie"...
Pamiętacie jak nie było technologii? I każdy po miesiącu kupował najlepsze auto? Teraz posiadanie najlepszego auta to "szacunek za przebycie długiej drogi".

Toporek napisał(a):
Poza tym sceptycznie podchodzę do tej operacji i wcale się nie zdziwię jak coś się spierdzieli i konta poginą.Ludzie zniesmaczeni sytuacją się rozsypią i w efekcie gra zdechnie do reszty.Oby to nie był przysłowiowy gwóźdź do trumny panowie.
Spokojnie proces przenoszenia nie będzie działał tak że nie bedzie posiadał zabezpieczenia. Wykonam to tak, że np. do miesiąca po przeniesieniu będę mógł wszystko zweryfikować i np. wykonać kolejne przeniesienie, jesli gracz zgłosi że coś poszło nie tak.

Toporek napisał(a):
Wszystko fajnie i pięknie.S8 wystartuje tylko po to aby w przyszłości został połączony ze światem starszym?Gram na s6 i na s7.Na s7 dlatego że mało mi było klikania i chciałem zacząć od początku z nowymi ludźmi na nowym świecie i teraz będę miał 2 konta na jednym serwie.Tak czy siak zauważyłem że wiele ludzi których znam z s6 grają też na s7. Jestem na NIE bo gdybym to wiedział to bym drugiego konta na s7 nie zakładał bo minęło by się to z moim celem tworzenia nowego konta.
To proszę założyć konto na S8 i tam zacząć, przyznam że będzie ciekawie, bo na pewno zmieni się podejście do kierowców i zakupu aut ;)

PostWysłany: 19 Paź 2018, 22:50 

Nie ma takiego wyznacznika. Różnice widać gołym okiem. To Pana prawo ustalić taki wyznacznik.Pan wywołał temat do dyskusji więc wyrażam swoje zdanie i obawy.Mieliśmy dyskutować na temat fuzji został wtrącony wątek finansowy jako argument aby łączyć.Nie podejrzewam Pana Szybkiego o altruizm żeby tak działał żle na swoją szkodę.Sądze że stare S mają swoją dodatnią wartość.Już widzę tych nie malkontentów zatroskanych o losy gry.Nie tak dawno była dyskusja na temat podniesienia Premium o 5- 10 zł zgroza i dramat.Sposorów (tych zielonych) jak na lekarstwo.Gram S4 to dobre S.Wbrew opiniom jest tam sporo wartościowych graczy.Nie brakuje ambitnych zaciętych goniących swojego lidera top 1. A On ucieka i to z powodzeniem.Przybywa też trochę nowych.Sporo jest też unikatówTop 1 w tym temacie to ponad 160.2-ponad100 3-ponad60. To S jeszcze pociągnie chyba że tacy radykalni gracze to zniszczą.Gracz który mówi mi że jestem malkotentem to top 151. Autorytet??.Gracz który posiada 2 garaże i 40 zestawów.Jedynym Jego sukcesem jest to że wskutek dziwnych przeliczników lał duże spedycja w konkursach i progresji.Nie wspomnę o zakupach.Lekko i przyjemnie. To ma być ta wizja.Stare S to wyzwanie dla ludzi upartych i ambitnych chcących gonić tych najlepszych ale to trudne (nie dla wszystkich) ale nie niemożliwe.Nowe S jak się nie uda zdobyć pozycji to trzeba iść na nowe. Podejrzewam że jak najmniejszym kosztem własnym. Dla tych ludzi jest właśnie nowe S. Co nie oznacza że nie na go być.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości