Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!! Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Serwer łączący stare światy
PostWysłany: 18 Paź 2018, 13:58 

Frezja napisał(a):
A z opcją magazynów? na S7 jej nie ma. Czy będzie teraz dostępna dla wszystkich światów czy zostanie tak jak jest?

No właśnie tu jest kolejny problem. Magazyny są bardzo słabo aktualnie dostosowane pod Konwoje, wymagają sporo zmian i poprawek, dlatego nie wprowadzamy ich na nowsze światy.
Ale nie powinno być problemu z ich przeniesieniem.[/quote]

Czyli jak rozumiem - magazyny ewentualnie przenosimy. Jak ktoś ma to się cieszy bo mu zostanie, ale kto nie ma to nie wybuduje sobie nowego i ta opcja gry jest dla niego nie dostępna?

A dwie ścieżki rozwojowe nie wchodzą w grę?
Czyli jak budujemy magazyny to nie mamy opcji garażu konwojowego i na odwrót?
Może taka opcja będzie wymagała mniej poprawek i zmian skoro Konwoje i magazyny na jednym koncie jak na razie nie mogą się dogadać?

PostWysłany: 18 Paź 2018, 14:12 

Jeżeli zredukuje się liczbę miejscz150 na100 dostaniemy gotówkę za miejsca i za auta?.Co z konwojami i ich ładownością też zostaną zredukowane.Speedy dobrze kombinuje tracimy1/3 tonażu.Zwraca nam kasę a czy wröcisz nam czas poświęcony na budowę.???Jeżeli połączenie światów odbywa się z redukowaniem to jestem na nie.Powodów na nie jest wiele więcej niż argument że ten nowy świat nie wymrze.A może zredukujesz wszystkie ceny o 1/3.Łatwo zabierać ciężej dawać
Popieranie Multi kont wydaje mi się bardzo podejrzane no i nie etyczne gdzie fair Play.To już pachnie patologią.
Zapędziłeś się Pan Panie Speedy.

PostWysłany: 18 Paź 2018, 14:41 

Wszystko pieknie i ladnie wyglada to ale najwazniejsza sprawa odnosnie logowania sa gracze ktorzy loguja sie bezposrednio czyli z pominieciem portalu. A wiec na nowym polaczonym swiecie tez tak beda ci gracze logowac sie czy juz przez portal ?

PostWysłany: 18 Paź 2018, 19:04 

Jestem na TAK choć nasuwają się mi pewne wątpliwości. Co z ciągnikiem-legendą Shadow Konvertic? Co z ciągnikami eventowymi kupionymi na starych zasadach? Co z ciągnikami z platynowymi kartami? Jeżeli pójdą do likwidacji to będzie dramat.
Gdzie ankieta?

PostWysłany: 18 Paź 2018, 20:21 

mi tam wszystko jedno na ktorym serwerze gram ale no wlasnie i tu jest wielkie ALE wszystko to co mamy ma byc przeniesione w nienaruszonym stanie i najwazniejsza sprawa Administracja CargoTykon sama ta tzw migracje robi. dlaczego, juz pisze...
Gralem na innej grze gdzie byla tez przeprowadzana migracja i wszystko bylo zwalone na graczy ( juz nie bede tu pisac co i jak przebiegalo bo to nie ma sensu) ale final finalow byl taki ze 2/3 graczy potracilo konta a tamtejsza administracja za przeproszeniem miala wszystko w glebokim powazaniu.

Wracajac do Cargo nie mam nic przeciw ale jak juz wspomnialem wyzej konta maja byc w nienaruszonym stanie przeniesione a gracze maja sie tylko zalogowac na nowym tym serwerze.
Wtedy bede Za w innym przypadku jestem kategorycznie na NIE

PostWysłany: 18 Paź 2018, 21:51 

Wracajac do tematu 100 czy 150 miejsc . Mam ponad 60 garazy niekonwojowych w roznym stadium budowy . Np garaz 145 miejsc i 145 zestawów przechodzi w 100 miejsc i ....zakladam 100 zestawów a 45 zestawow trzeba zezlomowac - kto bedzie decydowal ktore zestawy zlomowac czy te czy tamte ???? Ja sam ???? duzo cZasu to zajmie .
Zestawy ewentowe to niemozna sprzedac / o ile ktos kupi bo wszyscy sie beda pozbywac nadwyzek / Naczepy to samo ..itd .. Jestem na nie jezeli chodzi o zmniejszenie ilosci miejsc w garazu .
Pare powodów podano wczesniej ale najwazniejszy to ciezko na to pracowalismy co mamy .
A jezeli chodzi o szybkosc dogonienia czołowki / w pierwszym poscie o tym napisalem to niechodzi mi o porownanie swiatow ale o porownanie na jednym swiecie - teraz bedziemy mieli tonaz zmniejszony o 1/3 wiec ciezko bedzie gonic czołowke ktora dotychczas miala zdobyta przewage . /chodzi o porownanie graczy na jednym swiecie /.

PostWysłany: 19 Paź 2018, 08:23 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Zaczynają mi ręce opadać myślałem że zaproponowałem sprawiedliwe rozwiązanie a tu widzę: "Dasz palec to chcą rękę".

Borim napisał(a):
Jestem jak najbardziej za, chodź to duża operacja i nie ma co jej przeprowadzać na hura, poza tym obawiam się całego procesu, czy nie będzie wyglądać tak, jak zmiana nagród za konkursy i wprowadzenie systemu punktowego (obiecano nagrody unikaty, obiecano karty 50 km/h - ludzie byli za i po całej zmianie jakoś tych nagród nie widać)
Proszę się nie skupiać na takich rzeczach, przecież to co było możliwe na normalnych światach będzie także na nowym serwerze.

Borim napisał(a):
1 Wątpliwość, to oczywiście zmiana ilości miejsc w garażach, to nie tylko kasa, ale i czas oraz różne parametry samochodów konwojowych (pojemność), ja nie widzę, dlaczego ktoś, kto doszedł do garaży konwojowych nie mógłby różnicy tych 50 miejsc dla samochodów i naczep dopłacić, i uzyskać garaż konwojowy o wielkości 150 (rachunek do opłacenia w banku)

Diamond napisał(a):
Jeżeli zredukuje się liczbę miejscz150 na100 dostaniemy gotówkę za miejsca i za auta?.Co z konwojami i ich ładownością też zostaną zredukowane.Speedy dobrze kombinuje tracimy1/3 tonażu.Zwraca nam kasę a czy wröcisz nam czas poświęcony na budowę.???Jeżeli połączenie światów odbywa się z redukowaniem to jestem na nie.Powodów na nie jest wiele więcej niż argument że ten nowy świat nie wymrze.A może zredukujesz wszystkie ceny o 1/3. Łatwo zabierać ciężej dawać

Proszę nie przesadzać że będziemy rozliczać także czas? Skoro chcesz liczyć tak szczegółowo, to powinniśmy policzyć że mieliście ładowność 150% na garażach a na światach S6 i S7 nie mieli takiej możliwości i zarabiali 100%. A Wy zarabialiście 150% bo mieliście większą ładowność, czyż nie ? Czyli w tym samym czasie zarabialiście więcej o +50%. A jak mam policzyć to że gracze z S6 mieli limit i nie mogli budować ponad 100 miejsc? Chyba muszę im zwrócić pieniądze za tę blokadę... Idąc takim tokiem rozumowania, nigdy nie dojdziemy do porozumienia.

Borim napisał(a):
2 Wątpliwość, to niechęć do przenoszenia samochodów, A co z samochodami premium, co z zamontowanymi kartami, co z nagrodami za kanistry ? Nie wszystko da się przeliczyć na kasę, czy walutę premium (bo jak wycenić szczęście, że się coś dostało)
Planowałem wszystko przenieść i dać odpowiedniki ze światów S6, czyli konwój z S2 będzie miał ładowność ze świata S6. I myślę że to sprawiedliwe. Najważniejsze że po "połączeniu" będą równe szanse. Zrównanie miejsc garazowych do 100 jako max i zmniejszenie ładowności dla Konwojów na taką jaka jest na S6 uważam za sprawiedliwą po zwróceniu pieniędzy za miejsca garażowe.

Borim napisał(a):
3 Wątpliwość - to ta zgoda na multi, czyli co, jak ktoś przed migracją będzie miał konta na wszystkich s, to będzie mógł mieć 6 kont, a ten, co dopiero przyjdzie tylko 1 ? to oczywiście rodzi pewne moje wątpliwości, co do uczciwości w dalszej grze, oraz czy nie będzie to rodziło dalszych nadużyć wykorzystujących multikonta. Moim zdaniem powinna nastąpić fuzja wszystkich kont w jedno, a to co zdublowane, to wypłacić w kasie i tyle.

Diamond napisał(a):
Jeżeli zredukuje się liczbę miejscz150 na100 dostaniemy gotówkę za miejsca i za auta?.Co z konwojami i ich ładownością też zostaną zredukowane.Speedy dobrze kombinuje tracimy1/3 tonażu.Zwraca nam kasę a czy wröcisz nam czas poświęcony na budowę.???Jeżeli połączenie światów odbywa się z redukowaniem to jestem na nie.Powodów na nie jest wiele więcej niż argument że ten nowy świat nie wymrze.A może zredukujesz wszystkie ceny o 1/3.Łatwo zabierać ciężej dawać
Popieranie Multi kont wydaje mi się bardzo podejrzane no i nie etyczne gdzie fair Play.To już pachnie patologią.
Zapędziłeś się Pan Panie Speedy.
Ja myślę że wystarczy wykonać pomysł jaki ktoś tu zaproponował, czyli w każdym koncie podać wszystkie inne konta tego gracza w profilu, wtedy będzie jasność czy to jest multi czy nie.
Ja po takich wypowiedziach skłaniam się żeby nie robić łączenia dla S2-S4 bo to faktycznie problem. Wykonam połączenie światów dla S6 i S7. Bo nie mam zamiaru się droczyć o każdy szczegół.

Frezja napisał(a):
Czyli jak rozumiem - magazyny ewentualnie przenosimy. Jak ktoś ma to się cieszy bo mu zostanie, ale kto nie ma to nie wybuduje sobie nowego i ta opcja gry jest dla niego nie dostępna?
Nie widzę problemu aby dać możliwość magazynów dla wszystkich na świecie połączonym, chociaż uważam że magazyny w obecnym stanie to sporo problemów dla graczy.
A może z czasem byśmy dorobili jakieś "fabryki" ;) do własnej produkcji.

Frezja napisał(a):
A dwie ścieżki rozwojowe nie wchodzą w grę?
Czyli jak budujemy magazyny to nie mamy opcji garażu konwojowego i na odwrót?
Może taka opcja będzie wymagała mniej poprawek i zmian skoro Konwoje i magazyny na jednym koncie jak na razie nie mogą się dogadać?
Nie jestem za tym aby aż tak rygorystycznie kazać wybierać graczom, niech sami decydują.

Nevadaa napisał(a):
Wszystko pieknie i ladnie wyglada to ale najwazniejsza sprawa odnosnie logowania sa gracze ktorzy loguja sie bezposrednio czyli z pominieciem portalu. A wiec na nowym polaczonym swiecie tez tak beda ci gracze logowac sie czy juz przez portal ?
A jaki tu jest problem założyć konto na portalu? Czy musimy szukać nawet najdrobniejszych problemów?

niepokorny napisał(a):
Jestem na TAK choć nasuwają się mi pewne wątpliwości. Co z ciągnikiem-legendą Shadow Konvertic? Co z ciągnikami eventowymi kupionymi na starych zasadach? Co z ciągnikami z platynowymi kartami? Jeżeli pójdą do likwidacji to będzie dramat.
Gdzie ankieta?
Tak jak napisałem w pierwszym poście. Chciałem wszystko przenieść na nowy. Ale samochody i ich silniki to wielka sprawa, muszę sprawdzić czy ID wszystkich się zgadzają.

KORSEK5 napisał(a):
Pare powodów podano wczesniej ale najwazniejszy to ciezko na to pracowalismy co mamy. A jezeli chodzi o szybkosc dogonienia czołowki / w pierwszym poscie o tym napisalem to niechodzi mi o porownanie swiatow ale o porownanie na jednym swiecie - teraz bedziemy mieli tonaz zmniejszony o 1/3 wiec ciezko bedzie gonic czołowke ktora dotychczas miala zdobyta przewage . /chodzi o porownanie graczy na jednym swiecie /.
Mówisz że zmniejszy Ci się tonaż o 1/3, skoro teraz nie dogoniłeś czołówki ze swojego świata, to skoro obetniemy wszystkich o 1/3 to chyba dalej masz te same szanse na dogonienie czołówki co wcześniej? I to chyba gracze którzy mieli garaże po maksymalnie 100 miejsc powinni mówić takie pytania a nie Ty który miałeś 150 miejsc...

------------------------------------------------
Wzorcowo zostałem zniechęcony do tej wizji łączenia.
------------------------------------------------
Chciałem dać Wam możliwość wspólnej gry i wizję świata do którego ciągle będzie przypływ gracz z najnowszego ale jeśli będziemy szukać problemów i nie iść na żadne kompromisy to nic z tego nie wyjdzie... i jak czytam Wasze zdania to chyba chcecie aby zostało jak jest. Dla mnie to po prostu "mniej roboty".

PostWysłany: 19 Paź 2018, 10:37 

Moim skromnym zdaniem można połączyć te S które mają wspólne parametry.To nikogo nie krzywdzi.
Później może przekonamy się do Twojej wizji.Rodzi się pytanie dlaczego zaniżamy parametry gry a nie podnosimy w górę.S 6 i 7 mogą dołączyć po pewnym czasie mając te same parametry co pozostałe S.Idea połączenia wszystkich S jest słuszna jednak będą powstawać nowe S ..9....10...11.To normalne wymusza to rotacja graczy. Nie gracze ustanawiali zasady gry na S6 7.Ci którzy się tam znaleźli dokonali wyboru.Mogli wybrać inne S.My nie chcemy całej ręki nie ma Co się obrażać.Chcemy gry zrównaważonej dającej chwilę oddechu oderwania się od codzienności.Poniekąd podziwiam graczy mając kilka S. Sądzę że to takie sobie konta.Porządne jedno konto i tak zajmuje o wiele więcej czasu jak bym chciał.Różne są gusta a o nich się nie dyskutuje.A już gra w tej grze sam że sobą to dla mnie co najmniej dewiacja.

PostWysłany: 19 Paź 2018, 10:48 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Diamond napisał(a):
Moim skromnym zdaniem można połączyć te S które mają wspólne parametry.To nikogo nie krzywdzi.
Później może przekonamy się do Twojej wizji.Rodzi się pytanie dlaczego zaniżamy parametry gry a nie podnosimy w górę.S 6 i 7 mogą dołączyć po pewnym czasie mając te same parametry co pozostałe S.Idea połączenia wszystkich S jest słuszna jednak będą powstawać nowe S ..9....10...11.To normalne wymusza to rotacja graczy
Chodzi o to, że idąc tym tokiem rozumowania nigdy nie połączymy s2-s4, a mi chodzi o wspólne dobro żebyście i żeby te światy mogły znowu konkurować z innymi na poziomie.

PostWysłany: 19 Paź 2018, 10:53 

speedy napisał(a):
Diamond napisał(a):
Później może przekonamy się do Twojej wizji.Rodzi się pytanie dlaczego zaniżamy parametry gry a nie podnosimy w górę.S 6 i 7 mogą dołączyć po pewnym czasie mając te same parametry co pozostałe S.Idea połączenia wszystkich S jest słuszna jednak będą powstawać nowe S ..9....10...11.To normalne wymusza to rotacja graczy
Chodzi o to, że idąc tym tokiem rozumowania nigdy nie połączymy s2-s4, a mi chodzi o wspólne dobro żebyście i żeby te światy mogły znowu konkurować z innymi na poziomie.

To może najpierw zrób tak, wyrównaj zasady panujące na światach, aby były identyczne, a dopiero za 2-3 miesiące rób połączenie serwerów, tak jak pisałem, trzeba powiedzieć NIE chodzeniu na skróty, bo diabeł kryje się właśnie w szczegółach.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości