CargoTycoon - Forum - Zobacz temat - zestawienie przychodów- spedycja

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!! Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

przyda się?
tak 50%  50%  [ 5 ]
nie 50%  50%  [ 5 ]
Razem głosów : 10
Autor Wiadomość
 Temat postu: zestawienie przychodów- spedycja
PostWysłany: 17 Gru 2017, 00:32 

każdy gracz może zobaczyć w zakładce zarządzanie różne zestawienia przychodów, kosztów itp.
a mi osobiście brakuje czegoś podobnego dla spedycji, byłoby to przydatne zwłaszcza teraz gdy trzeba planować wydatki na siedzibę spedycji
aby nie komplikować za bardzo wystarczyło podsumowanie przychodów za ostatnie 7dni, wtedy resztę już każdy sam może sobie łatwo policzyć

Temat postu: Re: zestawienie przychodów- spedycja
PostWysłany: 18 Gru 2017, 03:19 

Miejscowość: tuszyn/łodzi
Koszty na siedzibę spedycji pilnuje jedynie kto za tą spedycję odpowiada właściciel i zastępca i oni wiedzą co zrobić i powiem szczerze każda spedycja ma wpłaty od właściciela lub od zastępcy i gracze co są w spedycji nie muszą wiedzieć

PostWysłany: 18 Gru 2017, 11:06 

mi885 napisał(a):
Koszty na siedzibę spedycji pilnuje jedynie kto za tą spedycję odpowiada właściciel i zastępca i oni wiedzą co zrobić i powiem szczerze każda spedycja ma wpłaty od właściciela lub od zastępcy i gracze co są w spedycji nie muszą wiedzieć

Biorąc pod uwagę jeśli nie będzie właściciela lub jego zastępcy przez dwa dni bo coś im wypadnie, a dany gracz nie będzie miał funkcji skarbnika to sobie nie pobierze wypłaty dla siebie i będzie musiał czekać na właściciela bądź jego zastępcę żeby wypłacili. To się nie kalkuluje gdyż dany gracz w nagłym przypadku musi mieć przydzieloną funkcję skarbnika tak żeby mógł dla siebie lub dla drugiego gracza wykonać przelew wypłaty.

PostWysłany: 18 Gru 2017, 13:25 

Miejscowość: tuszyn/łodzi
marcin35561 napisał(a):
mi885 napisał(a):

Biorąc pod uwagę jeśli nie będzie właściciela lub jego zastępcy przez dwa dni bo coś im wypadnie, a dany gracz nie będzie miał funkcji skarbnika to sobie nie pobierze wypłaty dla siebie i będzie musiał czekać na właściciela bądź jego zastępcę żeby wypłacili. To się nie kalkuluje gdyż dany gracz w nagłym przypadku musi mieć przydzieloną funkcję skarbnika tak żeby mógł dla siebie lub dla drugiego gracza wykonać przelew wypłaty.

Skarbnika każdy ma ale chodzi tutaj o siedzibę spedycji a nie o wypłaty

PostWysłany: 18 Gru 2017, 16:42 

nie chodzi o siedzibę spedycji tylko o jakieś podsumowanie obrotów
jestem właścicielem spedycji i nic takiego nie ma
mogę jedynie na oko oceniać kiedy i jaka kwotę uzbieramy na koncie

PostWysłany: 18 Gru 2017, 22:07 

Ja rez mam swoja spedycje i co z tego ze wlasciciel i zastepca zarzadzaja kasa ale na ta kase pracoja wszyscy czlonkowie spedycji a wie czemu by nie mogli miec poprostu wgladu tylko w przychody i wydatki jestem na tak

PostWysłany: 26 Gru 2017, 12:58 

Miejscowość: Sosnowiec
Moim zdaniem pomysł dobry. Póki co, jedynym wyznacznikiem rentowności spedycji jest stan konta.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość