Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Spam na forum
PostWysłany: 05 Kwi 2018, 23:47 

Pisałam już post na temat syfu na forum, Czarna zapewniła, że będzie super. Kiedy? Spam narasta. Czy ktoś się wypowie poza zamykaniem tematu? I nie, mimo chęci wielu osób to wcale nie jest atak. To jest prośba o to, żeby na naszym forum, na którym lubimy i chcemy dyskutować był porządek.

Temat postu: Re: Spam na forum
PostWysłany: 06 Kwi 2018, 17:45 

Forum to nie jest jakoś bardzo rozbudowane.Zaglądam tu codziennie a nóż coś nowego się urodziło?
Kiedy w grze nie dzieje się nic istotnego to tu tym bardziej.Sporadycznie pojawiają się nowe posty i przejrzenie ich to jest 2 min.Nie wiem czy admin forum tu zagląda ale mam wrażenie że ja tu jestem częściej.Konta użytkowników i ich posty w których reklamują agencje towarzyskie,gary do gotowania,smycze dla psa czy co tam się tu jeszcze pojawia z automatu powinny być kasowane.
Denerwują mnie też nowi którzy próbują zabłysnąć i muszą wtrącić swoje trzy grosze do każdego tematu jaki tylko im się napatoczy w stylu ,,fajny pomysł,spoko,fajnie'' Takie teksty nic nie wnoszą do dyskusji a tylko śmiecą forum.No ale na to się chyba nic nie poradzi.Przynajmniej zapaleńcom szybko mija zapał bo nikt na taki post nie odpisuje.Już parę takich osób tu zauważyłem w swoim czasie.Szybko przyszli i szybko poszli zostawiając bałagan po sobie.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości