Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!! Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Serwer "abonencki"
PostWysłany: 18 Paź 2015, 19:17 

ArekScania napisał(a):
speedy napisał(a):
ArekScania napisał(a):
Speedy mnie też możesz dopisać. S4, S5, S6. ArekScania

Wczoraj trochę mówiliśmy o Tobie i inni obstawiali średnio że wydałeś na start S6 około 300zł, może chcesz się podzielić ile to było dokładnie? Bo ja nie chciałem udzielać takiej informacji.

To żadna tajemnica. Kupiłem czeki za 110zł. Widzę że zainteresowanie było ogromne i temat burzliwy wieć macie tu kilka faktów. Za czeki kupiłem unikatowego Ambera Internationala. Jak wiadomo Shadow Dreamliner był nagrodą za R4 i to własnie on odegrał tu kluczową rolę. Za reszte czeków które zostały po zakupie ambera zrobiłem badania do forte i kolejny garaż. Z racji dużej pojemności Shadowa kilka kursów tego auta wystarczyło przyśpieszyć aby nabić trochę gotówki. A jak ktoś ma jakieś pytania to niech śmiało pyta a nie robi niepotrzebne domysły. Pozdrawiam

czyli trafilem ja obliczylem ze wydales 100 zl tak mi wyszlo

PostWysłany: 18 Paź 2015, 21:20 

speedy napisał(a):
Viserion napisał(a):
A co będzie gdy ktos przestanie płacić? Co będzie gdy ktos będzie chciał sobie zrobic przerwe w grze?

Magazyny bym zostawił (ale maksymalnie po jednym z każdego rodzaju), a wyłączył spedycje.

To będzie działało na zasadzie daty ważności, płacimy 50 zł i możemy grać 30 dni, jeśli nie zapłacimy tych 50 zł to będzie nas przenosić non stop na stronę zakupu abonamentu.
A jak ktoś przerwie grę z jakiegoś powodu no to nie będzie musiał dalej płacić, no i pozostanie pytanie co z kosztami?
Avantasia napisał(a):
zero magazynow tak jak bylo na starych swiatach spedycje by mogly byc , przeciez nie daloby sie tak szybko zalozyc jak do tej pory, zwazywszy na dzial techniczny

Magazyny mogę wyłączyć.

Dla mnie to jest mało jasne ... albo to ma być dla 30 i wtedy muszą być określone zasady kto wchodzi jak ktoś wypadnie i co wtedy z jego kontem, albo każdy wpłaca 50 zł i sobie gra. I nie wiem po co te spedycje, skoro będzie 30 graczy to w końcu będzie 30 spedycji, i jaki to ma sens? Serwer powinien czymś się wyróżniać, żeby był wart tych 50 złociszy bo same premium to jest za mało. No ale kto bogatym zabroni przepłacać :D

PostWysłany: 19 Paź 2015, 00:18 

speedy napisał(a):
Doszliśmy do wniosku, że to serwer tylko dla paru osób (około 30).
Avantasia napisał(a):
w sumie można pomyśleć o opcji urlop, ale nie dłuższej niż 7 dni

Około 30 osób wydaje mi się mało trochę, jak po wygaśnięciu abonamentu nie przedłużę na kolejne 30 dni, a będę chciał ponownie zagrać powiedzmy za 2 miesiące może się okazać ze nie ma dla mnie miejsca :(
Urlop tak, ale dłuższy niż 7 dni ... poprzednią przerwę na s3 miałem ponad 2 tygodnie. Nie każdy może mieś sposobność ponownego zalogowania się po upływie 7 dni (nie jesteśmy w stanie przewidzieć ci się stanie) proponuję 10 dni.

s3- don Corleone
s2- Bartek84

PostWysłany: 19 Paź 2015, 00:28 

[/quote]albo to ma być dla 30, albo każdy wpłaca 50 zł i sobie gra. I nie wiem po co te spedycje, skoro będzie 30 graczy to w końcu będzie 30 spedycji, i jaki to ma sens? :D[/quote]
I tu się z tobą zgodzę, ograniczenie ilości graczy na serwerze po jakimś czasie spowoduje że każdy będzie jeździł we własnej spedycji. Więc myślę że jak dla 30 osób to tylko magazyny, spedycje OK, ale przy większej ilości graczy.

Proszę mnie dopisać: Bartek84- s2, s6, donCorleone- s3.

s3- don Corleone
s2- Bartek84

PostWysłany: 19 Paź 2015, 08:03 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Liczba 30 to nie jest limit, to jest liczba w jaką "strzelamy".

Oczywiście może być tak że będzie grał każdy kto wpłaci abonament, plus jeszcze jakiś warunek, np konto z 20 000 zestawów, na jakimś ze światów.

PostWysłany: 15 Sie 2016, 10:44 

czemu na 30 osob .. im wiecej osob bedzie tym cena nizsza.

cena nizsza wiecej osob sie rzuci ...
900/30=30zl
900/100=9zl

nizsza cena oznacza wiecej chetnych wiecej chetnych oznacza wiekszy zysk bo cene mozna lekko podniesc z tego co podalem wiec na 30 osobach zarobisz np 900zl a na 100 np 1000zl itd

oraz mozna wprowadzic cos na zasanie nizsza cena pol premium .,

PostWysłany: 29 Kwi 2017, 17:28 

Szkoda że temat umarł

PostWysłany: 14 Maj 2017, 11:56 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Jak sami widzicie ciężko jest uzbierać te kilkadziesiat osób. Ale jeśli sie pojawia takie osoby to możemy ponownie o tym myśleć.

PostWysłany: 22 Maj 2017, 13:33 

abonencik troche nie pasuje :D

PostWysłany: 04 Gru 2017, 15:16 

Miejscowość: Poznań
Abonencik fajna opcja :D

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość