Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!! Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czas
PostWysłany: 14 Paź 2012, 19:08 

Pytanie do adminów kiedy chcecie wprowadzić do gry Autobusy, ponieważ jestem tym bardzo zainteresowany :)

Temat postu: Re: Czas
PostWysłany: 14 Paź 2012, 19:36 

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Takie pytania to raczej na innym temacie bo tu mało kto zaglonda :cry:

PostWysłany: 24 Maj 2022, 23:13 

Czy jak gracie w gry to wam czas też tak szybko ucieka? Ja zaczynam grac o 20:00, gram 20 minut i jest 4:00 nad ranem?

PostWysłany: 25 Maj 2022, 03:27 

Jeżeli grasz 20 min a zaczynasz o 20-stej to masz godzinę 20:20.Musisz mieć zepsuty zegarek.Oddaj go do naprawy albo kup nowy.Ten stary możesz podarować w prezencie komuś kogo nie lubisz aby gada wykończyć.
Ps. jeżeli 20 min. grania to dla ciebie za mało, to proponuje grać do oporu, bez robienia przerw na siku,kupę czy papu.Pić też nic nie pij.Wytrzymaj tak dwa dni a przejdzie ci ochota na marnowanie czasu na głupie gierki.Sama myśl o pograniu w głupią grę wywoła u ciebie napady biegunki,wymiotów i zdasz sobie sprawę raz na zawsze że szkoda marnować życie na granie w głupie gierki.Zaczniesz robić fajniejsze rzeczy niż granie np. możesz zapoznać jakąś laskę i pobzykać.Wywal kompa przez okno i powodzenia.

PostWysłany: 12 Cze 2022, 23:45 

Gdyby były autobusy, rzeczywiście byłoby super.

PostWysłany: 13 Cze 2022, 12:21 

No wręcz fenomenalnie.Dorzućmy transport powietrzny a jak tylko zbudują pierwsze bazy na marsie do dorzucimy transport między planetarny.

PostWysłany: 14 Cze 2022, 04:45 

@Wysterko
@Powołana
@Toporek
Image

A tak przy okazji ogarnie ktoś te boty na forum?

PostWysłany: 14 Cze 2022, 12:16 

ktoscos napisał(a):
@Wysterko
@Powołana
@Toporek
Image

A tak przy okazji ogarnie ktoś te boty na forum?

Jak już dedykujesz łopatę to tylko Wysterko na nią zasługuje bo to on odkopał stary temat więc bardzo cię proszę abyś tą łopatę przeznaczoną dla mnie wsadził sobie głęboko w gardło i się nią zadławił.Jak nie potrafisz przyznawać złotych łopat to się za owo rozdawanie nie zabieraj.W innym przypadku sam sobie też powinieneś przyznać taką oto złotą łopatę a w takim przypadku tez bym zaprotestował że sam sobie ją przyznałeś.Łopata tylko dla Wysterko się należy,koniec kropka.

PostWysłany: 14 Cze 2022, 15:10 

Toporek napisał(a):
Jak już dedykujesz łopatę to tylko Wysterko na nią zasługuje bo to on odkopał stary temat więc bardzo cię proszę abyś tą łopatę przeznaczoną dla mnie wsadził sobie głęboko w gardło i się nią zadławił.Jak nie potrafisz przyznawać złotych łopat to się za owo rozdawanie nie zabieraj.W innym przypadku sam sobie też powinieneś przyznać taką oto złotą łopatę a w takim przypadku tez bym zaprotestował że sam sobie ją przyznałeś.Łopata tylko dla Wysterko się należy,koniec kropka.

Ziomek wrzuć na luz, albo przestań zaglądać na to forum bo ewidentnie przelewa cię frustracja. :lol: :lol:

PostWysłany: 14 Cze 2022, 16:19 

Ty ziomek! naucz się rozdawać złote łopaty albo nie zaglądaj na forum i nie bulwersuj mi się tutaj się tutaj misie mi.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość