Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ładunki i ceny
PostWysłany: 29 Sty 2011, 10:33 

speedy napisał(a):
Podniosłem ceny towarów o wyższych tonażach, ale to już chyba granica

Speedy ja wiem ze ty masz nabajzelowane w kodzie :) Ja na samej cysternie dorabiam sie tak ze za chwile bede mial drugi taki zestaw.. Po sesji bede musial ci wszystko wytlumaczyc jeszcze raz :D

PostWysłany: 03 Lut 2011, 17:33 
Awatar użytkownika

Miejscowość: SDL
Ja proponuje inaczej zrobić, żeby ceny były w przedziale np. 2,2-3,0 zł (czyli mniej więcej jak na realu) ale za 1km, to znaczy cena frachtu wynosiła by np. 2,5*x km.
A cena za km była ustalana przypadkowo... I mam jeszcze jeden pomysł, żeby kierowcy nie zarabiali dniówek tylko też za przejechane kilometry, np za każdy przejechany kilometr 0,3zł, z tym, że "szef" firmy mógłby ustalić ile zarabia dany kierowca...

nick S0 - ℗ietrek
nick S1 - bo®illo

PostWysłany: 03 Lut 2011, 17:43 

borillo napisał(a):
Ja proponuje inaczej zrobić, żeby ceny były w przedziale np. 2,2-3,0 zł (czyli mniej więcej jak na realu) ale za 1km, to znaczy cena frachtu wynosiła by np. 2,5*x km.
A cena za km była ustalana przypadkowo... I mam jeszcze jeden pomysł, żeby kierowcy nie zarabiali dniówek tylko też za przejechane kilometry, np za każdy przejechany kilometr 0,3zł, z tym, że "szef" firmy mógłby ustalić ile zarabia dany kierowca...

Ciekawa wizja placenia, zobaczymy :D

Przelicznik cen ladunkow zostaje.

PostWysłany: 04 Lut 2011, 08:29 
Awatar użytkownika

Miejscowość: SDL
Jak dla mnie ta gra przypomina tylko ok. 10% świata realnego, są samochody, naczepy itd. Przecież w realu są ludzie i spedycje, które nie płacą na czas lub w ogóle nie płacą za wykonane usług, więc może tutaj by wprowadzić coś takiego? Wiem, że język php, C, C++ są trudne i wiem, że jak jest 500 linijek i w każdej 800 znaków to trzeba mieć na prawdę bystre oko żeby wychwycić jeden błąd, który wstrzymuje całą grę... Jednak nie o tym chciałem napisać... Ja daje tylko propozycje, które wcale nie muszą wejść w życie, ale warto o nic napisać. Po pierwsze to dodać wspomniane spedycje, które płacą z opóźnieniem i często trzeba wysyłać do nich ponaglenia. Po drugie to wprowadzić termin płatności na czas np. 7 dni, bo tak od razu dostawać kase za wykonane zlecenie zdarza się rzadko, a prawie wcale

nick S0 - ℗ietrek
nick S1 - bo®illo

PostWysłany: 04 Lut 2011, 12:30 

borillo napisał(a):
Jak dla mnie ta gra przypomina tylko ok. 10% świata realnego

Jednak jest to wciaz gra, platnosci beda odrazu po wykonaniu uslugi bo nikt nie ma ochoty sie jeszcze z gra klucic ze ma mu zaplacic za kursy.. :?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość