Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Czy chcę zniesienia blokady?
TAK 50%  50%  [ 6 ]
NIE 50%  50%  [ 6 ]
Razem głosów : 12
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zniesienie blokady unikatów zwróconych do platynowych kart
PostWysłany: 21 Paź 2021, 17:45 

Witam wszystkich.

Pewnie nie raz mieliście sytuację, że zwróciliście unikatowe auto do platynowych kart i spotkaliście się z blokadą czasową uniemożliwiającą dalsze używanie samochodu na jakiś czas.
Dlatego wychodzę z propozycją jaką jest zniesienie blokady czasowej z aut unikatowych zwróconych do platynowych kart. Rozumiem, że ma to na celu ukrócić możliwość skakania tymi unikatami po garażach ale dwa tygodnie blokady to jakaś przesada.
Oto moje argumenty:
- Auto unikatowe przejedzie najdłuższą dostępną trasę w jakiś tydzień.
- Naczepy nie mają blokady więc szybka zmiana typu pod konkurs jest możliwa choć nieopłacalna bo towaru w proporcjonalnych jest tyle co kot napłakał.
- Auto unikatowe zostało zakupione za realną gotówkę, więc nie wiem dlaczego musimy czekać aby go używać.

Zapraszam do głosowania i komentowania.
Miłego dnia / popołudnia / wieczoru :D

All day, all night ON THE TOUR

Temat postu: Re: Zniesienie blokady unikatów zwróconych do platynowych ka
PostWysłany: 21 Paź 2021, 19:03 

Jestem na NIE, kliknąłem przez przypadek na tak .... Jestem na nie ze względu na konkursy w grze, zabiłoby to całkowicie tą grę!!!

PostWysłany: 21 Paź 2021, 19:11 

Heinzel napisał(a):
Jestem na NIE, kliknąłem przez przypadek na tak .... Jestem na nie ze względu na konkursy w grze, zabiłoby to całkowicie tą grę!!!

może Moose jakąś reasumpcję głosowania zrobi :D

ON THE TOUR

PostWysłany: 21 Paź 2021, 20:37 

Heinzel napisał(a):

Jak dużą różnicę by to zrobiło? O ile km najwięcej musiałeś przesuwać kiedyś unikat? 3k? 5k km? Ile to zajęło? 2 dni?
Planując udział w konkursie i tak przerzucasz unikaty między garażami wcześniej. Nikt nie robi tego na ostatnią chwilę.

PostWysłany: 21 Paź 2021, 22:00 

Niech zrobią blokadę na zmianę garaży nie typu pojazdów i każdy będzie wtedy zadowolony blokadę wprowadzili po tym jak ludzie sobie zwijali unikaty w karty wyciągali w innym garażu ze nasz masz opcje rozwiń natychmiast w tym samym garażu lub w innym po 14 dniach było by chyba ok

PostWysłany: 21 Paź 2021, 22:43 

Kiler666 napisał(a):
Niech zrobią blokadę na zmianę garaży nie typu pojazdów i każdy będzie wtedy zadowolony blokadę wprowadzili po tym jak ludzie sobie zwijali unikaty w karty wyciągali w innym garażu ze nasz masz opcje rozwiń natychmiast w tym samym garażu lub w innym po 14 dniach było by chyba ok

jestem na tak

PostWysłany: 22 Paź 2021, 07:21 

HuraganeK napisał(a):
Heinzel napisał(a):

Jak dużą różnicę by to zrobiło? O ile km najwięcej musiałeś przesuwać kiedyś unikat? 3k? 5k km? Ile to zajęło? 2 dni?
Planując udział w konkursie i tak przerzucasz unikaty między garażami wcześniej. Nikt nie robi tego na ostatnią chwilę.

To ty kolego nie wiesz w takim razie co piszesz!!! Zniesienie blokady na unikaty jaką by różnice zrobiło w konkursach???? KOLOSALNĄ, jestem nadal na NIE... Speedy nawet nie myśl o tej zmianie, bo będzie to duży błąd

PostWysłany: 22 Paź 2021, 12:54 

Pewnie i tak ten pomysł nie wejdzie w życie jak inne pomysły graczy. Sami zobaczcie czy coś kiedyś dodali nowego lub zmienili, nawet nowych ładunków nie ma tylko te same a wożenie ich staje się powoli nudne nawet żadnego nowego miasta nie dali już nie wspomnę o naczepach które są. W realu jest ich więcej niż w tej grze np. do przewozu samochodów itd. A o ciężarówkach to już inna bajka.

PostWysłany: 22 Paź 2021, 13:36 

Heinzel napisał(a):
HuraganeK napisał(a):
Heinzel napisał(a):

To ty kolego nie wiesz w takim razie co piszesz!!! Zniesienie blokady na unikaty jaką by różnice zrobiło w konkursach???? KOLOSALNĄ, jestem nadal na NIE... Speedy nawet nie myśl o tej zmianie, bo będzie to duży błąd

Jak narazie kolego nie podałeś żadnego konkretnego argumentu. Napisałem tą propozycję, ponieważ po zrobieniu osiągnięć chciałem się przerzucić na PG i spotkałem się z DWUTYGODNIOWĄ blokadą moich unikatowych aut. Powinniśmy mieć do nich dostęp jak nie w taki sposób to chociażby w taki jak opisał Kiler - zmiana typu w tym samym garażu.

PostWysłany: 22 Paź 2021, 15:55 

Nie mogę napisać na forum konkretnego argumentu związanego ze zniesieniem blokady unikatów, ponieważ nie każdy musi o tym wiedzieć i jak korzystać z tego podczas konkursów!! Uwierz mi na słowo, że jeżeli zejdzie blokada całkowita, to wtedy konkursy przestaną istnieć, tak jak było to kiedyś...chyba że np dwutygodniową blokadę skrócić do 3dni to ok.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości