Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sortowanie Zleceń, Przetargów, Zleceń spedycyjnych.
PostWysłany: 28 Maj 2020, 18:08 

Witam wszystkich.
Chciałbym zaproponować zmianę czy też lepiej będzie tu ująć to jako udogodnienie.
Zmiana miała by polegać na drobnej ale jak dużo dającej modyfikacji zakładki Zlecenia.
Chciałbym dodać możliwość sortowania zleceń nie tylko po gwiazdkach ale także po każdej z 8 kolumn które się znajdują w zakładce Zlecenia.
Nie wiem jak wam ale mi było by wygodniej i szybciej jak były by strzałki z funkcjonalnością sortowania, zwłaszcza że zleceń powrotnych jak nie posiadasz garażu w danym mieście można szukać jedynie po wysłaniu pojazdu w daną trasę.
Np.: ↑, ↓; ∧, ∨; ⇑, ⇓.
Wygląd strzałek pozostawiam ogólnemu wyborowi twórcy czy też osobą czytającym ten post.
Jeśli macie pomysł na jakiś strzałki to zapraszam do przedstawienia swoich pomysłów poniżej.
Główną funkcjonalnością było by sortowanie jak w Excelu.
Brak kliknięcia oznaczał by brak sortowania.
Kliknięcie strzałki w kolumnie Towar oznaczało by posortowanie towarów alfabetycznie.
Strzałka w górę oznaczała by sortowanie malejąco czyli od Z do A, a strzałka w dół oznaczała by sortowanie rosnąco czyli od A do Z.
Dla kolumny Towar może nie jest to rewelacja ale dla innych kolumn jak np.: Ilość, Zapłata, Kara lub Odległość czy też Miasto docelowe ułatwiła by wyszukiwanie i łączenie zleceń.
Uważam że taka możliwość przeszukiwania zakładek Zlecenia, Przetargi czy też Zlecenia spedycyjne ułatwiła by wyszukiwanie i łączenie zleceń.

Nie wiem jak wy ale ja mimo jako tako rozbudowanej floty nadal jak potrzebuję szybkiego zastrzyku gotówki to często biorę zlecenia do max. 100km wyszukując o jak najniższym tonaż za jak największą kasę no i jak się da to na jak najmniejszą odległość tak aby szybko zarobić jak najmniejszym swoim kosztem oraz przewieź jak największą ilość towarów za jak największą kasę jak najmniejszą ilości pojazdów.

Co sądzicie o tym pomyśle?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości