Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Czy jesteś za wprowadzeniem "Multizatrudnienia"?
Tak 47%  47%  [ 8 ]
Nie 53%  53%  [ 9 ]
Razem głosów : 17
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zatrudnienie kierowców do kilku garaży.
PostWysłany: 08 Maj 2018, 19:51 

Hej,
Proponuję wprowadzenie opcji zatrudnienia x ilości osób w wielu garażach. Takie "Multizatrudnienie". Bo nie oszukujmy się, ale zatrudnienie np. po 2 osoby w 250 garażach jest kłopotliwe. Myślę, że to dobry pomysł - Zapraszam do głosowania. Fajnie by było gdybyście się również wypowiedzieli co o tym sądzicie. :)

Temat postu: Re: Zatrudnienie kierowców do kilku garaży.
PostWysłany: 08 Maj 2018, 20:37 

Nie wiem czemu ktos oddal glos na nie bo ja jestem jak najbardziej za to tylko zbedna strata czasu dpa graczy moze i tym nowym kturzy dopiero zaczynaja to klikanie tego samego nie przeszkadza ale majac juz powyzej nawed 200 zwyklych garazy to trza sie naklikac wiec jestem na tak ale mozna by to wprowadzic od jakiegos mometu np powyzej 100 garazy

PostWysłany: 08 Maj 2018, 21:13 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Znaczy jest przecież opcja zatrudnij 10 kobiet albo zatrudnij 10 mężczyzn, nie wystarczy?

PostWysłany: 08 Maj 2018, 23:03 

a ktoś zatrudnia po 2 osoby do każdego garażu?
może nie na początku ale jak masz kilkanaście/dziesiąt garaży to najprościej do każdego nowego garażu od razu zatrudnić 400, wyszkolic i z bani, to kosztuje grosze
A jak się ma ponad 100 garaży to sie zwalnia kierowców a nie zatrudnia

PostWysłany: 09 Maj 2018, 05:57 

@Poziomkowa, życzę powodzenia przy tych 250 garażach przy zatrudnianiu w każdym po 10 :)

EDIT: Tak samo możesz sobie kupować samochody do każdego garażu osobno, ale po co, skoro można do wszystkich naraz? :)

PostWysłany: 09 Maj 2018, 09:58 

Miejscowość: Sosnowiec
adamz06 napisał(a):
@Poziomkowa, życzę powodzenia przy tych 250 garażach przy zatrudnianiu w każdym po 10 :)

EDIT: Tak samo możesz sobie kupować samochody do każdego garażu osobno, ale po co, skoro można do wszystkich naraz? :)

Aby kupić auta do garażu musisz mieć w nim miejsce. Do zatrudnienia kierowców nie ma takiej potrzeby. Zaraz po wybudowaniu możesz sobie zatrudnić odpowiednią ilość i nie będziesz musiał później zatrudniać do kilkuset garaży naraz. Nie wiem czy jest to niezbędne. Poza tym musiałby się szybki wypowiedzieć czy serwery dadzą radę.

PostWysłany: 09 Maj 2018, 10:21 

MatteoG napisał(a):
adamz06 napisał(a):

Aby kupić auta do garażu musisz mieć w nim miejsce. Do zatrudnienia kierowców nie ma takiej potrzeby. Zaraz po wybudowaniu możesz sobie zatrudnić odpowiednią ilość i nie będziesz musiał później zatrudniać do kilkuset garaży naraz. Nie wiem czy jest to niezbędne. Poza tym musiałby się szybki wypowiedzieć czy serwery dadzą radę.

Limit kierowców 50000 ;)

PostWysłany: 09 Maj 2018, 23:41 

Słusznie StawroS napisał, ze jak się ma 200 garaży, to się kierowców zwalnia, a nie zatrudnia. Jak dla mnie pomysł z gatunku "w ostateczności może być, tylko po co?"

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości